17-18 Ocak 2009 Buluşmaları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet eğlenceli bir gün geçirdik. Togay'a sanırım kimse haber vermemiş ama Ankara Team'in hava muhalefetinden etkilenmediği malum. Sabah buluşmaya gitmeden önce foruma bakmıştım ama Togay'a arkadaşlar haber vermiştir diye düşündüm. Bilsem, ben arabayla alabilirdim aslında. Kusura bakmasın.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Togay yeterli iletişim kuramadık herhalde. İnşallah başka bir Ankara ziyaretinde görüşürüz. Atışı soğuk, sohbeti sıcak bir gündü. Ankara Team olumsuz hava koşullarında bile her türlü görevi yerine getirebileceğini ispat etti. Hepinize teşekkürler.

R. Atilla Mutafoğlu

• Aşağı sarkmış değil, özellikle aşağı doğru açı verilmiş.

Jeotermal enerji ile ısınarak yerden yükselen sıcak havayı toplayarak namlu çevresinde hapsetme prensibi ile çalışıyor. Aynı zamanda ısınan namlunun içinden geçen pellet kısmen eriyerek yiv ve setlerle tamamen aynı kalıbı alıyor ve isabette mükemmeliyet sağlıyor. Bugün yaptığımız denemelerde standart haliyle 250m mesafede 5 atış 10cm grupman çıkaran tüfeğin bu eşsiz icat ile 300metrede rüzgarlı havada 10 atış 2cm grupmanlar çıkardığını gördük. Patent başvurusunu pazartesi günü yapıyoruz. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Çok sagolun Ankara Team tüm gün sizden haber bekledim. X(

Kız arkadasımla bosuna tartısmısız yoksa bugun sabah tan mersıne gıtmeyı planlıyorduk sırf bu bullusma olacak dıye yarına erteletmıstık bıletlerı ama olmadı saglık olsun.

Vallahı acayıp alındım acıkcası kendımce haklı olarak.Taa mersinden kalkıp gelıyoruz ama burada yazdıgım halde kımse haber vermıyor.
    Neyse kendınıze ıyı bakın.Ben Yarın ogle saatlerınde mersıne donuyorum. ;confused;

;stediğiniz zaman Mersine beklerim.Bizim oralarda hava her zaman buluşma yapmaya müsait.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen togay yurtsever ().

• Saat 10.30 gibi erdemi aradım, atış yapıyoruz ama yağış var dedi, togay geldi mi dedim, yok gelmedi dedi. Ben de gitmem artık diyerek kahvaltı yaptım, biraz oyalandım bilgisayarı açtım, osman abi ve togay online idi. Herhalde togay gitmeyecek dedim, sormadım. Osman abi de dönmüş heralde atıştan dedim ona da sormadım. Gitmiş olsaydın sırf senin için gelecektim. O yüzden bana darılma.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ben bugün son hazırlıklarımı yaptım; çantalar hazır p.tesi sabah abbas yolcu. istemeyerekte olsa ankaradan izmite gidiyorum. tüm takım arkadaşlarımdan helallik isteyerek takım üyeliğimi sonlandırıyorum.

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• ben bugün son hazırlıklarımı yaptım; çantalar hazır p.tesi sabah abbas yolcu. istemeyerekte olsa ankaradan izmite gidiyorum. tüm takım arkadaşlarımdan helallik isteyerek takım üyeliğimi sonlandırıyorum.

Hakkımız helal olsun da; takım üyeliğimi sonlandırıyorum ne demek Volkan!!! Okumadım ben onu. Yolun açık olsun, Allah gönlüne göre versin. Yine fırsat buldukça görüşürüz inşallah...

• sağolasın Kamuran abi. arada kaçamak yapıp ankaraya gelince size rakip olurum fenamı

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• ben bugün son hazırlıklarımı yaptım; çantalar hazır p.tesi sabah abbas yolcu. istemeyerekte olsa ankaradan izmite gidiyorum..

volkan,,güle güle git , allaha emanet ol,, işin rast gelsin..kimbilir bakarsın Ankaraya tayin olursun..

A Takımı Üyesi

• Volkan güle güle git, kendine iyi bak. ayrıca hakkını helal et.

ve yaza doğru dön ;tacli#

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Togay gerçekten kusura bakma, ben senin yine geçen seferki gibi geleceğini düşünerek aramadım. tekrar özür dilerim u½%;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Helal olsun Volkan. Ama ben de takım üyeliğini sonlandırma kısmını kabul etmiyorum. Senin yerin her zaman için ayrılmış vaziyettedir.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• hepinizi çok seviyorum teşekkürler. yerimi tutun olurya birgün gelirim tekrar memleketime

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• merhaba herkese,
    geçmiş olsun kamuran abi.

yağmur çamur demeden herkes devam. işten dolayı 1 aydır gelemiyorum ben. şimdi gece vardiyasına geçtim inşallah diğer haftalarda katılırım aranıza..
    Bu arada CFX i sattım :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• hayırlı yolculuklar Volkan kendine iyi bak görüşürüz. :thumbdown::thumbdown:

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• İyi yolculuklar volkan görüşürüz , gelirsin mutlaka.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776