HW 45 100 metre atışı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • uğur bey selamlar namlu teminini nerden yapıyorsunuz bende zoraki silahıma 22 cal düşünüyorum

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Sanıyorum orjinal namlu alıyordur ben öyle yaptım. Çünkü çok iyi bir şekilde işlenmesi gerekiyor. Üzerinde oturması gereken yuvalara göre kanallar var.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• zorakinin orjinal 22 cal yok belki uyabilir diye düşünmüştüm namlu oturduktan sonra 2 civata ile üzerine kelepçe şeklinde oturuyor dış kalınlığı aynı olursa olabileceğini düşünüyorum

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• ben orjinal hw45 namlu alıyorum. onu takıcam. zorakinin namlu yatağı ile hw45 biraz farklıdır. zoraki tabancayı kullandıgımda ben de 5.5 mm olması gerektiğini düşünmüştüm. sanırım uygulanırsa çok güzel olur. saygılar.

• 4.5 mm nin hızı 175 m/sn olarak verilmiş. bunu bazı internet siteleri yazıyor. sanırım dizel etkili 5.5 tabanca da normal 4.5 tabancayı aratmaz. ;avci;

• Uğur bey kurşunsuz koyarsanız aratmaz emin olabilirsiniz:) şaka bir yana ithalatcı firmasına nisan mayıs gibi 4.5mm namlu geliyormuş fiyatta çok uygunmuş,iki tabancanız olmuş olur. bilginiz olsun. saygılar sevgiler

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• Katılıyorum ben aldım, 2 kalibre silaha sahip oldum değişim 2 vida ile ve çok kolay. Canınız istedimi 4.5 , 5 dakikada 5.5 oluveriyor.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• 5,5 kalibre hw 45 imle 10 metreden pet şişeyi delemiyorum,bu normalmidir,deneyen arkadaşlar varsa bilgi verebilirlermi acaba .sevgiler

co2:colt 1911 goverment.
    dan wesson 6 inch
    tanfoglio witnes 1911 blow back

HW45 (.22 cal)
    SUMATRA 500(6.35 cal)

HAWKE ECLIPSE 30 SF

• Petr şişe esniyor olabilir. İçine su doldurup kapağını kapatıp deneyin. Soğuk havada silahın gücünde ciddi düşme olabiliyor. Nedeni ise kullanılan piston contası olabilir ve yapacak birşey de yok.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Murat Abi; transfer deliğinden yağ sıkınca, gerçek silah hissi veriyo. O ring konusunda da; bende yaklaşık 100 adet yedek o ring var. ;şrofls;.

Mustafa, transfer deliğinden yağı sıkınca aynı anda da namludan içeri eter püskürt, dadından yenmez valla... Zaten o-ringde çokmuş, sıkar sıkar patlatırsın...

;kihhik,;kihhik,;kihhik,

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Petr şişe esniyor olabilir. İçine su doldurup kapağını kapatıp deneyin. Soğuk havada silahın gücünde ciddi düşme olabiliyor. Nedeni ise kullanılan piston contası olabilir ve yapacak birşey de yok.

galiba haklısın üstad,pet şişe esniyor sanırım,çünkü 30 cm den atış yaptım(riskli olmasına rağmen)yinede delmedi pet şişeyi,kola kutusunu delip geçiyo 10 metreden,pete su doldurup kapağını kapatıp deneyemedim henüz,ofiste yapamıycam bunu sanırım en kısa zamanda belgrad ormanı inşallah.sevgiler,teşekkürler herkese..

dan wesson 6 inch

HW45 (.22 cal)
    SUMATRA 500(6.35 cal)

HAWKE ECLIPSE 30 SF

• Namlunun transfer contası hasar görmüş olabilir. 30cm den her halukarda delmesi gerekir. Başka da zaten bozulacak bir yeri yok silahın. Namluyu açınca namluya havanın geçtiği yerde küçük siyah bir conta var, yedeği orjinal kutusunun içinden de çıkar. Onu değiştirin. Zamanla sertleşmiş hava kaçırıyor olabilir. Kullandığını pellet çok sıkı aşırı ölçüsü bozuk ise silahın gücü hızlı atmaya yetmiyor olabilir. Kullandığınız pellet nedir.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• bu atışları yaptığım pallet fx marka 16 grainlik pallet idi,güçte bir düşüş olduğunu hissetmedim aslında çünkü o atışlarda pet şşişeyi delmemesine rağmen 5 metre ileriye fırlattı,birde eğer güçte bir düşüş olsaydı kola kutusunuda delemezdi diye düşünüyorum,hatta kola kutusunun bir tarafından girip diğer tarafından çıkıyor,gerçi pet şişe dahamı dayanıklıdır kola kutusuna göre emin değilim bundan,bahsettiğiniz plastik contayı da kontrol edicez bakalım ne çıkıcak,çok teşekkürler bu arada ilginize.pallet konusunda sizin bir öneriniz varmı acaba,benim fx tercihim sadece parmakta kirlenme yapmaması,temiz ve çapaksız olmasındandır,onun dışında teknik bir açıdan tercih etmemiştim ama bende çok kaliteli bir pallet olduğu hissini uyandırıyor.

dan wesson 6 inch

HW45 (.22 cal)
    SUMATRA 500(6.35 cal)

HAWKE ECLIPSE 30 SF

• fx pellet güzel bir pellettir tavsiye ederim , kafa çapı 5.52mm dir ama zaten weihrauch namluları da 5.52mm dir. Benim tahminim transfer portunun contasında sorun var. Bir de soğuk havadan etkilendiğini tekrar hatırlatayım. Gamo hunter 'ı genel kullanım için kullanabilirsiniz. Ondan daha düşük bir pellet de kullanmayın. diğer gamoları bu silah sevmiyor. Hedef atışı için uygun fiyatlı diana sport önerebilirim. Falcon Field Accuracy Plus (5,52) tavsiye edebilirim.

Bir de pet şişeden kastı bildiğimiz pınar şaşal değil mi, kola pet şişeleri bir hayli sağlamdır çünkü.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• evet bahsettiğim pet şişe bildiğimiz şaşal su şişesidir.önerdiğiniz palletlerden ikisini daha önce kullandım,gamo hunter parmakta çok fazla leke buraktığını gözlemledim 4. atıştan sonra elinizi temizleme ihityacı duyuyosunuz,diana sportta gördüğüm olumsuzluk ise bir kutudaki palletlerin bir örnek olmaması,yani bir palleti alıyosunuz pallet yatağına tam oyuruyo, bir diğeri biraz zorlanarak oturuyo,muhtemelen bu durum atışın isabetliliğinede yansıyodur,yine bunlardada çapak ve parmağı boyama sorunu yaşadım azda olsa,sonuç olarak bu yüzden fx de karar kıldım şimdilik..

dan wesson 6 inch

HW45 (.22 cal)
    SUMATRA 500(6.35 cal)

HAWKE ECLIPSE 30 SF