tek parça ayaktan dampa yapımı yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • değerli kardeşim çizim için tesekkürler,

bu sistem olmaz niye olmaz,sen tetiğe bastığın an dürbün mercek camı titreşim yapar,bir an görüüntü puslu gibi oluverir tabbi bu arada pellet hedefe değdi değmedi tam net bir şekilde görmeni titreşim engeller,
    imzandaki SMK ye düşünüyorsan dampa ya gerek yokki bu tüfek için ;tacli#

elinde tek parça ayak ve dürbün varmı :him:s

• bılgın ıcın tesukkurler abı ;d;

dürbünün varmi? varsa bir caresi var g;$i

• 20 liralık dürbün 4x20 olacaktır ve hafifliğinden dolayı tepmeden etkilenmez bile. Ben mod 125 te çok kullandım bir kere sıfırladım mı hiçbirşey olmuyordu. locktite ihtiyacı dahi duymadım.

• bu çok guzel haber abi demekkı mod 125 aldığımda bu 20 lıralık durbunu alırım ve para bırıktırınce dampa alıp tufegın yanında gelen durbunu takarım x;.z;dance;:)x;.zx;.zx;.zx;.z;tufey#:thumbup:;tese;kkur
    abı sevıncten uctum ya cıddı soyluyorsun dımı 20 lıralık durbunlere bırsey olmuyo ayarı falan bozulmuyo

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• Ne ayarı bozulur ne de dürbünün kendi zarar görür..sen mod 125 alınca zaten hediye ediyorlar. kafana takma bunu elbet bir şekilde halledilir.Sen tüfek seç ama dikkatli seç. Senin yaşına uygun bir tüfek seç.

• mod 125 yaşınıza pek uygun değil bence. Ama yine de siz bilirsiniz. Kurup denemeden almayın.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• mod 125 i ilk aldığımda biraz soğutmuştu beni bu hobiden
    ayakta nişan almak neredeyse imkansız. ayrıca ağır ve teptim mi iyi tutmazsanız tüfeği omzunu fena halde acıyor.

• mod 125 i ilk aldığımda biraz soğutmuştu beni bu hobiden
    ayakta nişan almak neredeyse imkansız. ayrıca ağır ve teptim mi iyi tutmazsanız tüfeği omzunu fena halde acıyor.

Mahmut sen böyle deyince ben kendimi pek bir öküz hissediyorum. ;şrofls;. Silaha tam yaslamazsanız kendinize teper ama öle acıtma ne bileyim mg3 haricinde tepmesiyle acıtacak bir tüfek kullanmadım henüz. Arkadaşlar yalnız bırakmayın bu konuda harbiden kötü oluyorum. ;rofl.;

• xaupau sana dede yadigarı kırma tüfeğimi satayım o zaman, berett 107den bile daha çok teper kendisi... :)

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• Alıntı

Mahmut sen böyle deyince ben kendimi pek bir öküz hissediyorum. ;şrofls;. Silaha tam yaslamazsanız kendinize teper ama öle acıtma ne bileyim mg3 haricinde tepmesiyle acıtacak bir tüfek kullanmadım henüz. Arkadaşlar yalnız bırakmayın bu konuda harbiden kötü oluyorum. ;rofl.;

merak etme abi ben varım yanında gerekisrse öküz olurus ya
    büyük öküz birliği
    mod 125 kullanın öküz olun ;şrofls;.
    kimse üstüne alınmasın agt

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• tepme deyince aklıma geldi ya ;rofl.;;rofl.;;rofl.;;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. dün torunla atış yapıyodum 12-13 yaşlarında bi çocuk vardı yanımda ;lol; dipçik uzun geldi galiba dipçiği omzuna dayamak yerine koltuk altına aldı ve kundağın üzerindeki metal yere (adını bilmiyorum ;şrofls;. ) gözünü iyice yaklaştırdı nişan alıyo #hims bi çekti tetiği o metal yer çocuğun gözüne geldi göz kıpkırmızı ;rofl.; aslında gülmemek lazım ama çocuk kırmızı gözle bana bakıyo ve ardından süper bi söz ''tepiyomuş bu'' #hims;şrofls;.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• tepme deyince aklıma geldi ya ;rofl.;;rofl.;;rofl.;;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. dün torunla atış yapıyodum 12-13 yaşlarında bi çocuk vardı yanımda ;lol; dipçik uzun geldi galiba dipçiği omzuna dayamak yerine koltuk altına aldı ve kundağın üzerindeki metal yere (adını bilmiyorum ;şrofls;. ) gözünü iyice yaklaştırdı nişan alıyo #hims bi çekti tetiği o metal yer çocuğun gözüne geldi göz kıpkırmızı ;rofl.; aslında gülmemek lazım ama çocuk kırmızı gözle bana bakıyo ve ardından süper bi söz ''tepiyomuş bu'' #hims;şrofls;.

hocam sizde okadar mülayim değil tabi tepecek diye espri patlatsaydınız ;şrofls;.;şrofls;.#hims;kihhik,;lol;;rofl.;;lol;;lol;#hims#hims#hims

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• birşey söylemeye gerek yok adamın tipi kaymış bi durumdaydı ;şrofls;.;şrofls;. bi göz açık bi göz hafif kapalı (bu göz aynı zamanda kırmızı ;şrofls;. ) bana bakıyo hahahaha ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~