Hatsan Torpedo 155 nasıl ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar yeni aldığım hatsan torpedo 155 22.cal havalı tüfeğim sizce nasıl ?Kullananlar varsa görüşlerini almak isterim .... Saygılarımla agt

• torpedo 155 kullanmadım ama eski kullandığım hatsan ve forumda edindiğim bilgilere dayanarak başlangıç için iyi bir seçim olabilir ama kendini geliştir ve daha iyi bir tüfeğe geç uzun süre hatsan kullanmak seni çıldırtacak

not: biraz daha kendini kasıp gamo filan alsaydın daha iyi olabilirdi

• Arkadaş güle güle kullan ama keşke gamo alsaydın.Ben 1 atış yaptım hatsan torpodo ile sanki ateşli silah,çok sesli ve tepmeli.Dürbünüyle beraber de tarttık tam 5.740 kg. Evet beş kilo yediyüzkırk gram.Kolunu yoracaktır.Herneyse değiştirirsin ilerde,şimdilik kazasız iyi atişlar.. g;$i

• mert sen yenisin galiba ? ;rofl.;
    bende il siteye girdiğim zamnlarda anlamamıştım ama hatsan kullananların bir çogunun sorun yaşadığını görünce (özellikle mod 125 ) olayı kaptım.sende zamnla anlarsın :)
    hayırlı olsun güle güle kullanırsın işallah...

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• Official Post

Turkan arkadaşım, arkadaşların gülen smiley kullanmalarını lütfen yanlış anlamayın, kendlerini iyi tanıdığım için mevzuya girdim, amaçları alay değil, burada herkes kendini dostlarının yanında hissettiği için fazlasıyla samimi tarzda yazabiliyorlar,

Birde satın aldığınız bir silah için görüş almanıza bence gerek yok, çünkü almışınız ve bitmiş, kendiniz kullanıp tanıyacaksınız, biri çıkar bu silah aşırı ağır, isabetsiz, kalitesiz diyemez çünkü siz satın almışınız ve forumda yenisiniz kimse sizi tanımıyor, buradan şunu kastediyorum, bir çok insanımız maalesef sözkonusu kendi silahı olduğunda kötü yorumlara tahammül edemiyor ve saldırganlaşıyor, bunu bilenlerde size doğru düzgün yorum yapamaz, siz silahı satın almamışta fikir alıyor olsaydınız, bu arkadaşlarımız ve bir çok arkadaşımız inanın size çok daha detaylı bilgi ve tecrübelerini aktarırlardı.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• mert gerçekten bir yanlış anlaşılma olmasın bizim maksadımız alay değil.burda bir arkadaş ortamındaymış gibi rahat davrandığımız için öyle yazdık...
    mustafa abimizinde dediği gibi yeni bir tüfek almışsın kulak asma kimseye kullanmanın keyfini çıkar yoksa zevk alamaz hale gelirsin... ;tufey#

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• Kusurabakmayın ben yanlış anladım osaman :) olumlu yada olumsuz mesajları tabiki beklerim sonuçta herkesden yorum almak için açtım konuyu ama haklısınız nası olsa aldım artk :D sadece tüfeği fazla kullanamıyom.. anca yazlığa gidersem orda çok iyi test etmiş olurum inş :)

saygılarımla...... agt

• Burda ne demek istediğinizi biraz açarsanız sevinirim??

atış yaparken 6 kiloluk bir yük nokta atışı yapmak için kolunu bayağı ağrıtacak ınu kastetmiştim bu havalı tüfek seçiminde bir faktörü de asla unutmayacağız onu kastetmiştim

• kimseyle alay etmek haddim değil böyle anlaşıldıysa ÖZÜR DİLERİM sadece çok ağır bir tüfek olması münasebetiyleydi

• Mert arkadaşım ben tüfeğin ağırlığından bahsederken kötülemek için değil,daha hafifleri de var manasını kastetmek istedim.Almışsın madem güle güle kullan da dedim zaten,yanlış anlaşıldıysam affedersin,öyle bir niyetim yoktu.

• Başkla bir konuna yazmıştım hocam.Buraya da yazayım.Torpedo 155'in kullanıcı için sıkıntı olabilecek tarafları biraz ağır olması ve tepmesinin olmasıdır.Bunun dışında alışınca ve huyunu suyunu öğrendikten sonra kullanımı zevkli ve güçlü bir tüfek.

• Yani sevgili adaşım seninle alay etmek bir kenara kimsenin seninle alay etmesine izin vermem samimi olarak ortamı yumuşatmak için söyledim o sözü ama tekrar özür dilerim
    sonsuz saygılarımla

• Yani sevgili adaşım seninle alay etmek bir kenara kimsenin seninle alay etmesine izin vermem samimi olarak ortamı yumuşatmak için söyledim o sözü ama tekrar özür dilerim
    sonsuz saygılarımla

Estağfurullah ben yanlış anladım yeni olduğum için siz kusura bakmayın bi densizlik ettiysem :(

• Bende hoşgeldin diyorum kardeşim g;$i ve hayırlı uğurlu olsun diyorum foruma daha sık girip tanıdıkça ne kadar güzel bir ortam olduğunu insanların ne kadar cana yakın ve yardım sever olduğunu göreceksin her türlü sıkıntını paylaşmakta rahat olabilirsin,tekrar hayırlı olsun güle güle kullan isabetli atışlar.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• arkadaşlar slm. bende aranıza yeni katıldım ve bahsettiğimiz Hatsan Torpedo 155 markalı havalı tüfeği satın aldım. ama kurma olayını tam beceremiyorum sanırım. bi arkadaş bana anlatırmı kurma olayını. (işte o kadar acami bi avcıyım.:) ) ;avci;
    şimdiden teşekkürler ve Saygılar....