Torun 1012 Brillant

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu tüfekin bu aralar çok adı geçiyor, S&W 1012 modelinle aynı deniyor ben bayiden inceledim
    gayet hoş kibar 3000gr agırlığında benelli gazlı deniyor kullanan arkadaşlar varsa, deneyimlerini paylaşırsa sevinirim... ;keyf;

KRAL

12 ga 71 NAMLU

76 MAGNUM

ENJEKTÖRLÜ

SÜPERPOZE

• Kral ın pozesi görünüyor imzanızda. Fotoğraf koyabilirmisiniz. Kalitesi hakkında neler söyleyebilirsiniz.?

• şunu diyim torun yükselen değer bence alıp da memnun olmayana rastlamadım daha ben memnunum

agt

torun 5.5mm optima 4x20 fakirlik ögrencilik.. ;şrofls;.
    üzümlü çifte 65 namlu
    torun4+1 otomatik 71 namlu :thumbup:

2.ci havalı için düşünüyo bakalım ne olucak :love:

avcının emniyeti kendidir ! agt

• Avcılar mekanı.com sitesinde kullanan arkadaşlar var oradan fikir edinebilirsiniz.

Beretta FS92 9mm parabellum 15+1
    Ata Pompalı 12 cal. 7+1
    SATILIK;avci;

• atışlardaki isabet oranı havalı tüfeklerinde olduğu gibiyse yandık ;kihhik,

avsan süperpoze

• Bir tane video izledim. Eleman arkadaşıyla torun fabrikasına gitmiş. Fabrika önünde ve içinde fotoğrafları vardı. Oradan brillant almış. S&W ile aynı sadece yazılar farklı diyodu.

• S&W 1012 bu tüfeğin aynısı sanırım. Shotgunwold'de bu tüfekle ilgili fazlaca bir yorum yok. Var olanlarda:

1- S&W'nin önceden SKB'ye yaptırdığı bu modellerin daha iyi olduğu,
    2- Bazı sorunlarla karşılaştıklarından iade ettikleri,
    3- Aynı Fiyata Franchi veya Stoeger M2000'i tercih edeceklerini belirtmiş.

Aynı forumda Stroeger M2000 ile ilgili epeyce olumlu yorum var. Benzeri iyi görüşler Armsan'ın Mossberg için ürettiği Sa-07/08 tüfekler için de yapılmış.

• Bir arkadaş aldı. Beraber enaz 300er kurşun attık. En ufak bir sorun görmedim.
    Tabi tipik yerli üretim sorunumuz aynı model tüfeklerin birbiriyle farklı olan verimleri.
    Benim gördüğüm kusursuz bir tüfekti. İşçiliği, görüntüsü, dipçik ve kundak işlemeleri çok hoş...

Saygılar,,,

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• gazlımı,döner başlıklımı(benelli) mekanizması?

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• gazlı sistem

görünüşü ve ağırlık dengesi güzel bir silah ama atış yapmadım öven cok

parçaları parlak iyi işlenmiş gibi gözüküyor

korfezteam.png

• gazlı ise yerlide armsan üzerine tanımam

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• benimde gönlümde armsan yatıyor

"bide el kundağı altında yay yok hareketli parçalar dipcik içinde silah iyi omuzlanmadığı zaman silaha tetik düşürmüyor"
    bunun bi adı vardı ama ben unuttum anlatmaya çalıştım

korfezteam.png

• benimde gönlümde armsan yatıyor

"bide el kundağı altında yay yok hareketli parçalar dipcik içinde silah iyi omuzlanmadığı zaman silaha tetik düşürmüyor"

Bir çeşit emniyet sistemi mi oluyor?

• gi

benimde gönlümde armsan yatıyor

hangi silahtan bahsediyorsunuz ?

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• torun otomatikten bahsediyorum :D
    dipcikte taban lastiği olduğu bölgenin tam ortası esnek ince bastırınca içeri yiriyor atış omuza tam dayanmazsa mekanizma çalışmıyormuş çalışması için sizden destek alması lazımmış galiba hemde güvenlik gibi oluyor

korfezteam.png

• Arkadaşlar bence hiç bunlarla uğraşmayın.Yok omuza oturmuş oturmamış,yok gazlıymış vs...Uygun paraya gidin Stoeger Mod2000 alın.Benelli patentli "döner kafa" mekanızma kullanılıyor.Amerika'da ve İtalya'da beğenilen bir tüfek.Ben kullanıyorum çok memnunum.Yeterki tetiği hızlı çek,makineli tüfek gibi atıyor.28-36 gr arası hertürlü belki 500 fişek attım sonuç harikaydı hiç takılmadı.Tavsiye ederim.

St. Etienne Robust çifte

Huğlu Special Edition Superpoze

Remington 870 Express Shotgun

Stoeger Mod2000 semi auto shotgun

Diana 350 Magnum .22 Bushnell Sportsman 4x12x44 scope Bsquare one piece "barrel droop" mount

Air Arms S410 Extra Fac Red Green dot sight

Daisy 44 magnum replica .177 co2 revolver

• arkadaşalar elimde torun1020 20 numara olan modeli var.şu ana dek bidefa tutukluk yaptı oda fişekten kaynaklanan bi sorun.son derece güzel çalışıyor,fişek seçmiyor.evet yay dipçik içinde sadece sökümü biraz zor ama atışlarlarda sorun yapmıyor.bilakis benimki tabanca gibi seri.takır takır atıyo,fişek dayanmıyor valla.tek kurşunu çok güzel,saçmasınında ondan aşağı kalır tarafı yok.70 adımdan full şok,71 namlu ,4 no saçma ile soda şişesini ikiye kesti.doğrusu şaşırdım.özellikle ördek,üveyik gibi uzak avlar için ideal bi kalibre bence.ama 12 numarasını bayiide inceledim.1012 ve brillant modellerinide yakından görme şansım oldu.alıpda geri getiren yok.herkes memnun.bende dahilim buna.tavsiye ederim.saygılar.

• ben 12 ga torun zirve t5 magnum otomatik kullanıyorum. Çalışma sistemi oldukça iyi 28 gr. fişekten 42 gr fişeğe kadar denedim. Tutukluk yapmadı. Ancak birkez iğne kırdı. Dipçikte sentetik olduğu için biraz yankı yapıyor.

• dipçikte körük emniyeti varsa sıkıntı olacaktır. omza dayamadan da atmak gerekebilir. tabancadada tüfektede körük emniyetin den nefret ediyorum ben.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -