Ankara Bağlum Atış Buluşması...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öğleden sonra hafta içleri bende gelebilirim. Yalnız kar çamur fazla olmazsa iyi olur. En son bi tarlaya girdim 100 metre tarladan birbuçuk saatte çıktım.

Karı çamura tercih ederim kesinlikle ;şrofls;. Haftaiçi mükemmel oluyor bence çünkü herkes işte bi tek ben piknik alanında oluyorum ;atlise;;atlise;

sık kullandığım bir yerim var ama mesafe 100 mt yi geçmiyor

Drezin abi açıkçası o mesafe bana fazla bile gelir yaylı-pistonlu tüfeklerle ;tacli#;rofl.;

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen OĞUZ-HAN (26 Şubat 2009 03:42).

• ayrıca o göleti çok merak ettim. 2 senedir hiç balığa gidemedim. hem balık hem atış olursa tadından yenmez. tabi bu havalarda balık işi zor biraz ama...

Ben orda hiç balık tutmadım açıkçası,ama tutmaya çalışanları gördüm oranın yerlileriydi demek ki balık var :P Dün de burda balık mazlemeleri satan dükkandaki adama sordum sazan ve pullu çay balığı varmış.Hakikaten atış ve balık bir arada olursa değmeyin keyfimize ½bay£bay`;½bay£bay`;;dance;;dance;½bay£bay`;½bay£bay`;

• Arkadaşlar, açın google earth'ü bakın biz ilk yerlerimizi böyle bulmuştuk. Bu arada başka yerde buluşmanız da tabii olarak mümkün, herkesin mühyeye gelme imkanı olamayabiliyor (özel araç olmayınca çok zor) Ne yazıkki bağlum , etlik de bana çok ters. Ama yerini zamanını tam kararlaştırın bakarsınız geliveririz.

Mesela keçiörene yakın kösrelik diye bir köy var, küçük bir gölet görünüyor, ağaçlık güzel yerler var.

40° 4'37.21"N

32°52'14.20"E

Murat abi bizim komşular o köylü. Ancak burada bir yanlışlık olmuş :) Google Earth galiba yanılttı abi seni. O köy Çubuk ilçesinde Yakınlarında. o civarlarda güzel yerler var ancak ankaraya 70 km civarında. Hava alanına geldikten sonra sola dönülüp gidiliyor çankırı çubuk yol ayrımından. Oralar olmaz

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Murat abi bizim komşular o köylü. Ancak burada bir yanlışlık olmuş :) Google Earth galiba yanılttı abi seni. O köy Çubuk ilçesinde Yakınlarında. o civarlarda güzel yerler var ancak ankaraya 70 km civarında. Hava alanına geldikten sonra sola dönülüp gidiliyor çankırı çubuk yol ayrımından. Oralar olmaz

Oraların olma ihtimali yüksek.Çünkü bizim tarif ettiğimiz yol zaten kestirme diye tabir ediliyor.Oradan kazan'a da gidiliyor.
    Ayrıca bağlum zaten havaalanı yolunda ve bağlumdan baya ayrılıyor bizim gideceğimiz yer.G.E'dan bakmadım nasıl bir yer olduğunu kestiremedim.Ama öyle bir yer varsa mükemmel ötesi olur x;.z

• Çubuk ta da başka bir kösrelik var, yanlışlık yok.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Arabayı servise verdim.Bugun evdeyim ve çıldırıyorum.Havada güzel... Atışa çıkamıyorum, bağlum gibi bir yer otobandan 15 dk iken

Spancy mesajını görene kadar ben iyiydim :!: Ama şimdi hadi ya keşke bugün gidebilseydik dedim,zaten bizde yani en azından bende şans yokki :Bal:taC:

• Sorun değil dostum.Elbet buluşuruz bir gün.Ben yakınım bağlum, işe gitmedikçe hava iyi oldukça tek de olsam giderim.Atar gelirim.Bahar geliyor yavaştan bundan sonra çok şansın olcağına eminim..
    Yalnız feci patlıyorum evde. 4 . filmimi izledim, şimdi lost 7. bölümün altyazısını bekliyorum...Bitsede başlasam ;keyf;

• Bahar geliyor yavaştan bundan sonra çok şansın olcağına eminim..

İşallah :rolleyes:

şimdi lost 7. bölümün altyazısını bekliyorum...Bitsede başlasam

Şu lost u izlemeyen tek kişi benim galiba ama bigün hırs yapıp 72 saatte hepsini birden bitircem 8o:P;tacli# Spancy sana iyi seyirler ;dance;

• O kadar oldu mu yahu ;avci; bir an önce başlayım bari yoksa iyice cahil kalcam bu konuda ;şrofls;.;şrofls;.

• Ben baya bir sessiz kalmışım. Havalar biraz düzelse etlik yakınlarında özellikle ovacıkta çok güzel boş araziler var. Dümdüz sürülü tarlalar. Araba giren yerler de var bakarız inşallah.

e hadi gel o zaman ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bugun oğuz-han ile bağluma atışa gittik..Tanışma faslı oldu bizim içinde.. 7- 8 metreden sonra soda şişesi gözükmüyordu.Feci sis vardı ayrıca dizlerime kadar kar'a batıyordum... :D :D
    Özgür abi gidelim bana çok yakın biliyorsun zaten ovacık..

• ;atlise;

Bugun oğuz-han ile bağluma atışa gittik..Tanışma faslı oldu bizim içinde.. 7- 8 metreden sonra soda şişesi gözükmüyordu.Feci sis vardı ayrıca dizlerime kadar kar'a batıyordum...

Bu sefer de şişeleri ben dikiyim desem de Spancy her defasında kendini feda etti,karla oynamayı da seviyo olabilir tabi ;şrofls;. Çok sis vardı ama en azından tanışmış olduk artık devamı gelir kimse bizi tutamaz ;dance;;dance;;dance; ;atlise;

• Ama Fotoğrafları'da isteriz. Öyle gizli gizli buluşma yapmak yok.
    Bağlum tarafı bana çok uzak. İnşallah müsait bir günde yaz gelince o tarafa da geliriz.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png