07.03.2009 Hadi Gene buluşalım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan pompam " tıss " lamaya başladı.Eğer hava basabilceğim bir pompa ayarlarsanız aksilik olmazsa bende gelirim

Hadi ya çok da yeniydi pompa hatta son gördüğümde gıcır gıcırdı :!::!: hatsan :Bal:taC:

• sorun olmazsa bende geleceğim yanlız bende sıncap yok

Weihrauch HW 97K .22 Maccari XL-Leapers UTG Bug Buster 3-9*32 AO
    ankarateam.png

• sorun olmazsa bende geleceğim yanlız bende sıncap yok

problem değil.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• arkadaşlar,
    yarın organize olmamız lazım. yoksa müsabaka müsabakalıktan çıkar. benim aklıma gelenler şöyle:

1. güvenlik :
    a) kimse atış noktasına gitmeden silahını kurmayacak/yüklemeyecek. aksi taktirde müsabakadan ihraç edilir. atışları biten silahını boşaltıp atış noktasından öyle ayrılır.
    b) hava doldurma işi için ayrı bir yer yapılacak, arka tarafta. bütün scuba/pompa vs orada duracak. yarışmacılar tüplerini doldurmadan atış noktasına gelmeyecek, gelirde arada benim silahım boş derse o noktadaki atışlardan sıfır puan alır.

2. antrenman noktası: belirli aralıklarla sıfırlama yapma ve kontrol etmek için sağ taraftaki çitlerin paralelinde 1 m genişlikte bir kulvar yapılacak. her yarışmacı sadece o kulvarda sıfırlamasını kontrol edebilir. hedeflere sırası harici atış yapan müsabakadan ihrac edilir. lütfen antrenmanda kullanmak üzere yanınızda hedef kağıdı ve mukavva vb kutu getirin.

3. müsabaka sırası: yarın kurayla belirlenecek, ilk sıralara gönüllü olan varsa yazılır.

4. 10 sincap, 3 atış istasyonu kurulacak 3-3-4 şeklinde, 2 etap olarak atış yapılacak. ilk 2 yarışmacı 1. ve 2. istasyonu geçtikten sonra aynı anda 3 yarışmacı atış yapacak duruma gelecek. son sıradaki arkadaşlar ilk atış yapanlara hakemlik yapacak. atış noktalarında sadece atışı yapan ve hakem bulunacak, diğer arkadaşlar lastiklerin dışında sıralarını bekleyecekler.

5. genel Field Target kuralları geçerlidir, eğer 3ten fazla pistonlu silahla katılan olursa klasman PCP ve pistonlu olarak 2 ayrı kategoride yapılacak. ayrıca genel klasman yayınlanacak.

6. kayıtlar 9.00-9.40 arasında alınacak. antrenman 9.30da ilk yarışmacı ile, müsabaka 9.45te başlayacak.

lütfen vakitli gelin. :)

.

ankarateam.png

• Ben de varım büyük ihtimalle. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• arkadaşlar ben de gelmek istiyorum ama nerede buluşuyorsunuz tam olarak bi tarif eden olsaaaa... u½%;

• Official Post

arkadaşlar ben de gelmek istiyorum ama nerede buluşuyorsunuz tam olarak bi tarif eden olsaaaa... u½%;

AnkaraTeam hep aynı yerde buluşurlar burasıda PaintSign, http://www.paintsign.com/tst/d….asp?l=TR&Cnt=contact

• 3 saat sonra yani sabah saat

08:00 de oradayım

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• geç kalacam :him:s:him:s;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Hedefler hangi mesafelerdeydi? Tablo hazırlıyorum da... =)

Webley Raider 10 .22

• Yine güzel bir gündü, eğlenceli ve çekişmeli bir FT Müsabakası yaptık. Ağır ve hem yönü, hem de hızı sürekli değişen bir rüzgar vardı. Geç kalmamak için acele edince bazı yarışmacılar sıfırlama atışlaraını tamamlayamadan başladı vs..

Mesaja Excel tablosunu nasıl ekleyeceğimi bulamadığımdan sonuçları pdf olarak linkte veriyorum.

http://uploaded.to/?id=2r10vw

Webley Raider 10 .22

• Geç geldim ama yarışma başlamadan yetiştim. Tüm arkadaşları, özellikle evreni o rüzgarda yaylı 4.5 silahla başarısından dolayı kutluyorum. Daha güzel havalarda bu yarışmaları tekrarlamak dileğiyle hepinize iyi haftasonları diliyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Teşekkür ederim abi. Vallahi FX'in her modelinden bir tanesini geride bırakmışım. =) 5.5 pcpler karşısında biraz yel değirmenleriyle savaş olması gerekirdi aslında ama kuzenin Shadow canavar. Vallahi benim CFX mi, bu mu arada kaldım. =)

Bir dahaki yarışmada bir de emanet PCP ile yarışayım bakalım nasıl olacak. Zaten ilk fırsatta bir T12 şart artık. =)

Webley Raider 10 .22

• Hafta içi çalışanlar emeklerinin karşılığını almışa benziyor :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Güzel ve çekişmeli bir yarışma idi. Rüzgarın nereden estiğinin belli olamadığı ilginç bir gün olmasına ragmen arkadaşlarımızı hedefleri devirirken görmek keyif verici idi. Bu eğlenceli günde katılan ve katılamayan her AnkaraTeam üyesine teşekkürler.

• Neşeli, zorlu ve dostça geçen bir müsabakaydı. Önce organizasyon komitesine ;d; , sonra katılan tüm arkadaşlarıma teşekkürler. ;d; Sevgili RaptorX olayın devamını dileriz. :thumbup:

• çok hızlı ve spontan bir müsabaka oldu, ama yine de müsabaka keyfi yaşamış olduk. ki bugün zaman zaman fırtına gibi esen rüzgara rağmen keyifliydi. herkeze teşekkürler.

bir dahaki sefere hazırlanmaya 2-3 gün önceden başlarsak, ve konulan kurallara uyarsak daha düzgün bir müsabaka düzenleyebiliriz.

bu arada tablo güzel olmuş Evren ellerine sağlık. ve fotoğrafları bekliyoruz :)

.

ankarateam.png

• Sevgili RaptorX olayın devamını dileriz. :thumbup:

istersek her hafta yaparız, dediğim gibi biraz hazırlıksız oldu, düşünüp taşınırsak hepinizin katkılarıyla daha güzellerini düzenleriz.

.

ankarateam.png