AT44 incelemesi "Emporto Hatsanı Parçaladı"

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • benimde tetiğim çok sertti, tetiği yumuşattım ama tetik yayını sökerek değil, ayar vidaları kısyadı çevirince karşıya basmıyordu bu sebeple hatsan a yollamıştım daha uzun ayar vidası taktı yolladılar şimdi ayar vidaları görev yapıyor, tetik hassasiyetini ayarlıyor.

mrt083:

evet işte bahsettiğim buydu, tak sök yaparken iç çapaklar o ringleri rende gibi rendeliyor, dikkat ediniz tüp sök tak yaparken de aynı şey oluyor hadi namlu oring i neyse de tüp oring inin rendelenmesi tehlikeli olabilir. Hatsan ları sök tak yapan arkadaşlar bu olaya çok dikkat etsinler

termpol:

Ilker Bey, tüpleri Hatsan ın izmir fabrikasına gönereceğiz değil mi ?

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• yakında regülatörlü Hatsan PCP ler çıkacak.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• yakında regülatörlü Hatsan PCP ler çıkacak.

yaşasın, ;d; alıp onunda kalite kontrolünü yaparsınız

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Evet tüfekleri bir hevesle alıyoruz her seferinde nedense kalite kontrolünü yapmak zorunda kalıyoruz. :him:s:him:s

Bundan sonra istediği kadar PCP ucuza gelsin yanında istediği kadar promosyon olsun o devir çoktannnn kapandı bizim için.Bizim sütten ağzımız yandı yoğurt bile yemiyoruz.Hatsanı alma nedenize gelince tüfeğimizin belirli bir süre olmaması ve boşta kalmayıp atış zevkimizden mahrum kalmamak içindi. :thumbup:

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• ;şrofls;. Diana versen basar yağı içine dağıtır silahı sonra da dandik der. Bizim en büyük sorunumuz O-KU-MU-YO-RUZ. İki gün gezdikmi forumda "aaa tamam ben anladım" üçüncü gün tavsiyeler vermeye başlıyoruz.Alacak olanlara sebepleri varsa engel olun ki var bende biliyorum. Hatsanın daha iyisini yapması için uğraşanlar sizler değilmisiniz bizler değilmiyiz. Zamanında dinlemediler şimdi dinlerler belki. Ama "hatsan mı Allah cezasını versin" demek yerine" inşallah düzelir " diyenlerden olmamız gerekli bence. Düzelme yönünde hiç mi gelişme yok bu soruyu ben kendime sordum ve bu yazıyı yazdım. Bence sizde bir sorun. Bu forumdan sırf bu konu yüzünden soğuyorum diyen çok kişi tanıyorum ben dahil. Nasıl ki onları kaybetmek istenmezse bence Hatsanı da kaybetmeyelim. Çok yazdım okuyanları sıkmak istemem.Hakkınızı helal edin. Saygılarımla g;$i

:thumbup: ;d; ;d;

• mustafa abi size bir şey sprmama izin verin
    diyorsunuz ki hatsanın kötü yanlarını söylediğimde ticari kaygı duyuyor diyorlar bu yanlış mı siz elinizi taşın altına koyarak bu silahları getirteceksiniz buna ticari kaygı duyuyor diyecekler
    o ticari kaygısız arkadaşlara şunu tavsiye ediyorum airarms vs elit markaların distribütörlüğünü alın türkiye ye getirin sizi de deneyelim

• Hatsan a tüfeği yollamıştım, tüpler değişmiş ve geri göndermişler genel birde bakım yapmışlar tüfeğe, işte Hatsan'ın gönderdiği yeni tüp için fotoğraflar. Meşhur yenilik hava deliği görülüyor. (Bakınız: HAVA yazısı V harfi üzeri)

[Resim Engellendi: http://img21.imageshack.us/img21/4176/img6560s.jpg]

[Resim Engellendi: http://img519.imageshack.us/img519/7903/img6562.jpg]

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• hatsan at44 iyi yada kötü yorum yapmak istemiyorum. ama velakin önemli nokta;

silah işi kullanan üzerinde deneme yanılma yolu yapılmaz. Bir ilaç şirketi bile en son bulduğu tedaviyi hemen piyasaya hemen süremiyor. en az 5 yıl süren deneme ve ruhsatlandırma süreci var.en son noktayı koyarsın öyle sürersin piyasaya. hele güvenlik söz konusuysa raptorx in dediği gibi denizaltı bir kere batar uçak bir kere düşer misali olduktan sonra kıymeti yok.
    piyasadan tüp toplamayı genelde fatura bilgilerine ulaşarak yapılırsa elbet daha mükemmel olur.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Bu tüfeğin güç arttırım ve orinklerin teminini nasıl sağlarız arkadaşlar Tüfeği ikinci el aldım gerçi sıfır alındığındada yanında detaylı bir kullanım klavuzu var mı bilmiyorum? ama bende yok. Yanlış birşeyde yapmak istemiyorum arkadaşlar gücü biraz bana zayıf geldi tüfeğin hafta sonu bursa buluşmasından sonra özellikle u½%; . Güç arttırımı ile ilgili detaylı anlatım ve foto imkanınız var mı acaba yılmaz bey.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• evet arkadaşım ultra bir hataydı.

umarım bu hatam herkeze biraz olsun yardımcı olur.

bu arada tüfeğimi aldığım firmanın oksijende basanlar var birşey olmaz demesi beni dahada şok etti.

O firmanın adını soyadını da versen de sen şok olan son kişi olsan diyorum...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bol oksijenli , güvenli uçuşlar dileyelim o arkadaşa :) Hatta namluya da WD40 falan sıksın atışları görsel bir şölene dönüşsün :thumbup:

[Resim Engellendi: http://www.biggerhammer.net/mgshoot/kcrfall2k/flamethrower_upward.jpg]

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• "Suradan Qo'nos gezegenine bir ogrenci uzatir misiniz ?" ;şrofls;.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• yaşasın, ;d; alıp onunda kalite kontrolünü yaparsınız

Hahahahaha... İyiydi :D

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• "Suradan Qo'nos gezegenine bir ogrenci uzatir misiniz ?" ;şrofls;.

Bülentcim, sen öğrenciysen eğer bende İran Şahıyım... Koca Gn. Md., hiç yakışıyor mu?.. Cık cık cık... Numarayı bırak tam al tam... :D

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• yazıldı mı bilmiyorum ama merak ettim,at44 ler ile raiderler arasındaki fark nedir???...

--- Gamo Hunter 440(GRTIII altın tetik) 4.5mm ---

ankara

• Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• sadece fx lere 200 bar doldurulabılır hatsanalar patlarmış

• sadece fx lere 200 bar doldurulabılır hatsanalar patlarmış

Öyle bir şey yok. Pek çok üretici tüfeklerine 200bar'a kadar dolum yapılabileceğini söylüyor. Hatsan ile ilgili yazılanlar sadece öneri niteliğinde.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• bence karalama lekeleme camur atma herkesın gucu yetmıyo olabılır . ben bu forumda sunu anladım fx ler ovmekle bıtmıyo hatsan yerın dıbıne sokuluyo ve bu yazdıgım slınecek bılıyorum