Sabot Pelletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

mustafa abi tatile girmeden bir hafta sonu ziyaret edeyim seni hemde bu pelletlerden bir iki tane deneyim ne dersin :)

Her zaman ^^

• satılırsa bundan yatagunda ilk koliye talibim. airarms a nasıl koyacaksam neyse onada bi çözüm bulunur zamanla

S410

• Official Post

satılırsa bundan yatagunda ilk koliye talibim. airarms a nasıl koyacaksam neyse onada bi çözüm bulunur zamanla

Susturucu takılı iken ve kendinden susturuculu silahlarda kullanılmaz Alper.

• öğrenmiştim onu Mustafa Bey; hem forumdan hemde evrenden zamanında. o yüzden dedimya çözüm bulunur zamanla diye.

olmassa bide t 12 alırım ;) . varmı bildiğiniz uygun fiyatlı satan biyer 0 olucak ama :thumbup:

S410

• Official Post

varmı bildiğiniz uygun fiyatlı satan biyer 0 olucak ama

Var, ;kihhik, üstelik taksitle ;avci;

• abi ben t12ye cımbızla tek pellet sokmakta zorlanıyorum, o koca kalemi o ufacık yere nasıl denk getirecen de dolum yapacan hiç anlamadım !!!

(maksat olası t12 müşterisini kaçırmak)

• öğrenmiştim onu Mustafa Bey; hem forumdan hemde evrenden zamanında. o yüzden dedimya çözüm bulunur zamanla diye.

olmassa bide t 12 alırım ;) . varmı bildiğiniz uygun fiyatlı satan biyer 0 olucak ama :thumbup:

Benim Mod125 ile atarsın Alper Bey ;kihhik,

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• aslında bunu imal etmek çok kolay. o plastik kılıfların kalıbını yaptırıp enjeksiyon makinası almak . gerisi döküm yada torna işi .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• annem işi gereği yıllarca kimya muhendisleri ile birlikte çalıştı çalışma alanları basit bi anlatımla plastik üzerineydi muhakkak ki sabo paletler de uzun bi arge çalışması sonunda çıkmıştı en uygun malzemeyi secmek çok önemli namlu içinde tortu bırakmıycak,ne çok sert ne çok yumuşak olucak namlu içinde ses üstü hızlarda dahi erimiycak yada bir miktar eriyip yivlere oturcak okadar çok plastik çeşidi vardki bakalit dediğimiz sert kırılgan ama bi okadar ısıya dayanıklı olanından abs denilen alaminyum un muhadili olarak kullanılanına kadar bu yüzden eğer girişilecekse bu işin kolay olmadığı bilinmeli işin asıl kolay kısmı mermiyi üretmek kullandığımız öyle programlar varki mermiyi imal etmeden hangi nesneye çarpıp nasıl bi tahribat yarattığını dahi bilebiliyoruz eğer bu siteden böyle bi oluşum çıkarsa onur duymakla birlikte elimden geldiğince de yardım etmeye çalışırım.

saygılar sevgiler...

• Ben yıllardır böyle bişey düşünüyodum konuyu nasıl görmemişim günümüzdü bu sabotlardan yapan firma varmı?

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Ben yıllardır böyle bişey düşünüyodum konuyu nasıl görmemişim günümüzdü bu sabotlardan yapan firma varmı?

Yurtdışında var fakat bizde onu atacak kalibrede silah yok çoğu özel kalibre silahlar için üretiliyor bu pelletler..

[Resim Engellendi: http://www.shootingwithjim.com/traditions%20apb%20100.jpg]

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara