FX alanlara bende Gladiator ile katıldım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet sonunda dayanamayıp bende FX-Gladyo aldım.

Hep takip ediyordum 100.ncü FX-Gladyo'yu ben alayım diye (100'üncüyü alana madalya varmış.. ;kihhik, ) ama ben 99.cu olmuşum ;#^+. (Tabii bu işin şakası)

Fazla reklamını yapmama gerek yok. Zaten bir dolu yapıldı. Tek kelime ile Tüfek süper. Bu arada Mustafa bey'e de silahla ilgili ayrıntılı teknik anlatımları için ayrıca çok teşekkür ederim. Böylece kullanım kılavuzu ile boğuşmaktan kurtulmuş oldum :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• güle güle kullanın. :thumbup:

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Hayırlı olsun. 100. gladyatörü de ben alayım bari. Hem ona altın namlu takılacakmış ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• tekrar hayırlı olsun, isabetli atışlar :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Alıntı

Allah olmayana da nasip et ya rabbim

Amin.. Hayırlı olsun abi güle güle kullan ;tacli#

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Maşallah bu ne FX bereketi böyle ne güzel. İyi günlerde kullanın.

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• Hayırlı olsun,güle güle kullanın.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Arkadaşlar aman dikkat 100 numarayı okullarda bile atlarlar,bi yanlışlık olmasın. :!: Şaka bir yana silahınız hayırlı olsun... ;tacli#

FX Gladiator .22 +nikko nighteater 10-50x60+Yatagun moderatör ;keyf;
    AirArms s410 xtra FAC .22+Bushnell elite 6500 2.5-16x42 ;şrofls;.

• kazasız ,iyi atışlar

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Güle güle kullanın.Hayırlı olsun.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Hayırlı olsun güle güle kullanın

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Hepinize teşekkür ederim. Allah herkese gönlünce , Gönlüne göre versin.

Bir silahı çok isteyipte alamamanın ne demek olduğunu iyi bilirim. 88-89 yıllarıydı ilk havalı tüfeğimi para biriktirerek almıştım. Yandan kurmalı Sarsılmaz marka bir tüfekti. 1 sene içinde bozuldu. Yayına klavuzluk eden plastik parça kırıldı. Arkasından da yayı kırıldı. Bir türlü yaptıramadım. Aldığım yere gitsem de (Sarsılmaz Silah'tan almıştım) Silahın parçasının olmadığını söyleyip beni başlarından savmışlardı. Kendim uğraşıp tahtadan bir yay klavuzu yapıp birde Tahtakale de bir havalı silah tamircisi bulup ona yay çektirip silahı çalışır hale getirmiştim. Ancak bu sefer de yayı çok kalitesiz olduğundan tüfekten iyice soğmuştum. Bu silah beni kesmiyordu.. O zamanlar internet yoktu. Birisinde Diana Marka havalı tüfeklerin kataolğunu görüp Dianalara aşık olmuştum. O zamanlar Mod 350 v Mod 54 yoktu. Diana'nın top modeli Mod 48 ve Mod 52 idi.. Bu arada yıl 1995'e geldi. Aklımda hala Diana 52 vardı. Üniversite bitmiş, Askere de gidip gelmiştim. 1995'ten 1998 yılında kadar Diana alabilmek için para biriktirdim. Ancak Hala Diana 54'ten haberim yoktu. Neyse Karaköy Meydan av'a gittim. Baktım vitrinde bir silah (diana 52 sandım) sordum ne kadar diye.. Dediler o Diana 54. ee dedim ne farkı var 52'den . Dediler o geri tepmesiz en son model. Ne kadar dedim (o zamanlar Mark tedavüldeydi ve Euro daha doğmamıştı.) 1100 DM fiyat dediler.

Üstümde de 900 DM falan var ama yanımda müşteri çeki var iki tane onlarla 1000 DM falan anca çıkıyor. Neyse adama durumu anlattım ve dedim ki hemşerim bütün param bu. Uyarsa ver silahı. Ve aldım...

Yani o zamanlar PCP falan 'P' si bile yoktu ve ben Diana 54 alabilmek için 90'dan 98'e kadar 8 sene beklemiştim. Ve Her gün bu silahı en az bir kere aklımdan geçirip düşünerek...

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Hasan arkadaşım güle güle kullan. Sabreden derviş misali oldu ya....
    Sonu iyi biten her şey iyidir.

Bu arada çatapat uçlu pellet ile 100 metre üzerindeki beton direkte ses çıkartan Diana 54'ü de yabana atmamalı.....

S&W 686-6

• Hayırlı olsun.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776