Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yeni tüfeğim evanix bızzart geldı gücü benı cok etkıledı ve cıkan ses dehşet
    resimlerını akşama koyarım

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Hayırlı olsun.

Güle güle kullanın.

;d;;d;;d;;d;;d;

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Hayırlı olsun abi güle güle kullan. Yorumlarını bekliyoruz ;d;

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• silahı elbette hemen denedım ınanılmaz güçlü ınanınkı bı adet 2. cmlık tahta arkasında 3 cmlık tahta var arkadada duvar 20 metreden 160 200 bar arası ıkı tahtayıda deldı duvardanda bır parça kırdı sesı zaten tartışılmaz hepınızede teşekkur ederım

Evanix Blizzard

• hayırlı uğulu olsun,
    bu model ar6 değil dimi.
    grupman fotolarınıda bekliyorum.çok hoşuma gidiyor evanix.bakalım stabilitesi nasıl.senden öğrenicem.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• yazılanlara gore atış stabılıtesının ıyı olmadığı yazılıyordu ınanınkı 20 metreden yaptığım atışlarda 150 200 bar arasında delıklerın hepsı neredeyse ust uste ar6 modelı değil evanıix blizzard side lever thumbbhole stock modelıdır ar6 dan daha sonra cıkan bır modeldır

Evanix Blizzard

• Hayırlı olsun,güle güle kullanın.Max 300 bar'a kadar dolduruluyor.Üzerinde 350 bara kadar manometre var.Ben 270 bar cıvarında denedım 5.5 calıbreyi.Muazzam bir tahrip ve delme gücü var.Delikli tuğlayı Diana 460 magnum 2 tane delıp düşüyor,ilk tugla vuruşundan sonra pelet halıyle ezılıyor,2 katman delebılıyor ;evenıx' te ezık halıyle 4 tane delıp arkadan cıkıyor birhayli de büyük bir delik şekliyle tabii.Ağaçtan blok tahtaya attım,7 cm içine girdi. g;$i

• Official Post

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.Max 300 bar'a kadar dolduruluyor.Üzerinde 350 bara kadar manometre var.Ben 270 bar cıvarında denedım 5.5 calıbreyi.Muazzam bir tahrip ve delme gücü var.Delikli tuğlayı Diana 460 magnum 2 tane delıp düşüyor,ilk tugla vuruşundan sonra pelet halıyle ezılıyor,2 katman delebılıyor ;evenıx' te ezık halıyle 4 tane delıp arkadan cıkıyor birhayli de büyük bir delik şekliyle tabii.Ağaçtan blok tahtaya attım,7 cm içine girdi. g;$i

evanix tüpünün kullanım basıncının 300 bar olduğuna eminmisiniz, yanlış bilgi veriyorsanız hayati tehlikesi olan bir konuda yanlış yönlendirme olur, şayet tüpün kullanım basıncı 200 ise ki öyle olduğunu biliyorum sizin 270 bar denemiş olmanız tehlike yok anlamına gelmez risk almışınız.

• Hayırlı olsun,güle güle kullanın.Max 300 bar'a kadar dolduruluyor.Üzerinde 350 bara kadar manometre var.Ben 270 bar cıvarında denedım 5.5 calıbreyi.Muazzam bir tahrip ve delme gücü var.Delikli tuğlayı Diana 460 magnum 2 tane delıp düşüyor,ilk tugla vuruşundan sonra pelet halıyle ezılıyor,2 katman delebılıyor ;evenıx' te ezık halıyle 4 tane delıp arkadan cıkıyor birhayli de büyük bir delik şekliyle tabii.Ağaçtan blok tahtaya attım,7 cm içine girdi. g;$i

:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Söylemiş olduğunuz basınç evanix' e göre çok fazla! Kullanım 200 bardır. Sizi Allah korumuş. Bence bir daha denemeyin...

[Resim Engellendi: http://www.pyramydair.com/blog/images/ar6-gauge-web.jpg]

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Abi sanırım tüpün cc sini bar olarak algılayıp basmış 270 i. Çünkü Tüp 320 CC hacime 200 Bar kullanım basıncına sahip. Allahtan bir kaza olmamış. Çok dikkat etmek gerekli bu konularda. En iyisi kullanım kılavuzlarını ve forumda yazılanları dikkatlice okumak.

• manometresı 350 ya kadar gosterıyor ama ben 220 barı gecmeyı duşunmuyorum

Evanix Blizzard

• Sıfır mı aldınız acaba?

Hatsan AT44WX10+Optima 3-12X44
    Hatsan Mod95 SAS+Optima 1X40 Reddot
    Crosman Phantom 1000X+ Square 3-9X40

• evet sıfır aldım

Evanix Blizzard

• Official Post

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Söylemiş olduğunuz basınç evanix' e göre çok fazla! Kullanım 200 bardır. Sizi Allah korumuş. Bence bir daha denemeyin...
    [Resim Engellendi: http://www.pyramydair.com/blog/images/ar6-gauge-web.jpg]

Cem üstelik Evanix in tüpü çelik ve ön arka kapaklarıda içten O Ringli değil yani tüpün diş diplerinde et kalınlığı 1,5mm civarı, gerçekten büyük risk alınmış.

Zaten bu manometrenin bu silahta kullanılmasıda ayrı bir hata, maksimum 350 bar ölçüyor diye kullanıcıya bu şekilde hata yaptırır.

• 270 barı ölmeden AT44 e bassanız oda tuğla muğla demez.Hatta tüpü patlarsa tek atışta binayı komple indirebilir bile : )))

Büyük geçmiş olsun

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız keyifli atışlar. Fotoları bekliyoruz.