Bende artık at44 PCP liyim :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı olsun bilader,güle güle kullan,darısı bizim başımıza,yorumlarını meraklara bekliyoruz.

:love: Diana Mod 54 (5,5)[b][i] + Sports Match Dampa+optima 3x12x44 dürbün

• Ben ışık açısından pek fark olacağını sanmıyorum. Zaten derdim o değil. Tek düşüncem tüfekte güzel görünmesi. Benim bir arkadaşta var 50 mm çaplı çok güzel olmuş tüfeğin üzerinde çok şık duruyor. Demek istediğim 40 mm olanla 50 mm olan arasında karşıdan bakılınca çok fark olurmu? Yani 40 mm olan 50 mm ye nazaran çokmu küçük durur tüfek üzerinde. Anlatma istediğim bu.

uzunluk olarak ikiside sanırım 41cm. ama ikisini de tecrübe ettiğim için 50mm yi tavsiye ederim. bu dürbünün 40 mm si nin görüntü alanı gerçekten çok küçük. sonuçta pcp de kullanacağın için bir kere alacaksın,ya da uzun süre kullanacaksın. selamlar.

6-24*50 tasko

• Peki bunun haricinde fazla pahalı olmayacak hangi dürbünü önerirsiniz?

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Teşekkür ederim Burhan hocam. İnşallah buluşma yapacağız. Gönderdiğin moderatörü aldım. Gerçekten çok hoşuma gitti. Teşekkürlerimi sunuyorum kardeşim ^^

• İstediğin görüntüyse şayet buna bir bak,tüfeğin üzerinde harika duruyor.

[Resim Engellendi: http://s6b.directupload.net/images/090505/temp/33rh3o7n.jpg]

http://www.silahdunyasi.com/em…amp;CatID=20688&tabId=

Ben yaklaşık 1ay önce almıştım ,yalnız koydukları resimdeki gibi ışıklı değil,mildotta yok,yaklaştırması da 24 değil olsa olsa 16 yaklaştırma var üzerinde 6x24 yazdığına bakmayın.

Güzel tarafı paralaks var ve görüntüsü de gayet net fiyatına göre çok iyi dürbün,pcp de merceklere de zarar gelmeyeceği için uzun süre zevkle kullanılabilir. (3x9 powerline-tasko-winchester vs vs dürbünlerin 60-65TL olduğunu düşününce)

• Turan,hayırlı olsun,Allah kazası belasız kullanmak nasip etsin. :)

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• cooasice resimdeki diana 460mı??

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32

• Evet gerçekten güzel görünüyor. Benim aldığımın ön mercek çapı bundan 4 mm daha küçük. Pek fark edeceğini sanmıyorum. Bi gelsin bakalım umarım istediğim gibi olur.

Turan,hayırlı olsun,Allah kazası belasız kullanmak nasip etsin. :)

Teşekkür ederim abim. Çok sağol. İnşallah sanada nasip olur :)

• Herşey gönlünce olur inşallah kazasız belasız kullanman dileklerimle,bu arada bugün poligonda 2 şarjör attım at44le,ne yalan söyliyeyim ilk defa kullanıyorum çok hoşuma gitti,böyle bir iki dakika içinde 20 pellet gidince insanın yaylı tüfeği eline alası gelmiyor.Görüntüsü hantal gibi geliyordu tam aksine gayet hafif bir tüfek.Artık bende biraz toparlanınca pcp ye geçiş yapacam inşallah.

• Herşey gönlünce olur inşallah kazasız belasız kullanman dileklerimle,bu arada bugün poligonda 2 şarjör attım at44le,ne yalan söyliyeyim ilk defa kullanıyorum çok hoşuma gitti,böyle bir iki dakika içinde 20 pellet gidince insanın yaylı tüfeği eline alası gelmiyor.Görüntüsü hantal gibi geliyordu tam aksine gayet hafif bir tüfek.Artık bende biraz toparlanınca pcp ye geçiş yapacam inşallah.

Teşekkür ederim kardeşim. İnşallah sende istediğin tüfeği alırsın. Hayırlı geceler

• hayırlı olsun kardesim,100 metre soda sisesi rakı sisesi fark etmiyo emin ol ,kazasız belasız atıslar dilegiyle...

burada yabancılar yok aramızda ,sadece arkadaşlar var.... daha tanışmamış g;$i

diana mod54 -leapers 3-12x44compact.px.ao
    diana 460magnum -leapers 4-16x44/utg
    diana mod35-4x32 walther

• hayırlı olsun kardesim,100 metre soda sisesi rakı sisesi fark etmiyo emin ol ,kazasız belasız atıslar dilegiyle...

Çok teşekkür ederim abi. En kısa zamanda denemek istiyorum :D

• İstenmeyen nedenlerden dolayı PCP sevdasına kısa süre ara verdim.

• Hayırdır inşallah, arıza mı çıktı?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Hava bitti : )))

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Yok hava bitmedi. Keşke hava bitseydi. Pompa şokundan sonra birde tüfek şoku yaşadım. Sıfır olarak almış olduğum tüfek kullanılmış çıktı. Tüfeği almadan önce mağazayı aradım ve ''Ben vitrinde beklemiş mal istemem, benim tüfeğim kutusunda sıfır olacak'' dedim. Adamlarda tamam dediler. Tüfek geldi kutuyu açtım ve şok oldum. Tüfeğin tüpünde yer yer pas vardı. Bir tanesi çok derin olmak üzere bir sürü çizik vardı. Aldığım yeri aradım ve tüfeği aynen geri yolladım. Çok ayıp ettiler, kendilerine hiç yakıştıramadım ama neyse. Bugün paramı geri aldım. Nasip olursa tekrar almayı düşünüyorum. İlk alışverişte herşey ters gitti. Umarım ikincisi yolunda gider ve bir problem çıkmaz.

• Üzücü bir durum gerçekten. Geçmiş olsun. Ciddi yerlerden alışveriş yapmak gerek. Forum kurallarına aykırı olup olmadığını bilmiyorum ama bu tutumu sergiliyen yeri de yazarsanız alışveriş yapacak arkadaşlara alışveri yerleri tercihlerinde kılavuzluk edeceği kanaatindeyim. Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil