Teşekkürler HATSAN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa abiden almış olduğum AT44 - 10 4.5 mm tüfeğin kalibre olarak performansından memnun kalmamıştım.Mod125 5.5 mm ile arka arkaya 3 tane teneke tomurcuk çay kutusunu oynatmadan 10 metrede rahatlıkla delebilirken 4.5 AT44 - 10 ile birinci kutuyu delip ikinci pelletin kutuya yapışıp kalması ve yamulması daha yeni başlayan pcp hevesimi yarıda kesmişti.Bu tüfeği 5.5 a çevirmenin bir yolu olmalıydı.Bu konuda üstad bi kaç abime konuyu aktardıktan sonra aldığım cevap bunun mümkün olduğu fakat en azından namlu gerektirdiği bazı sıkıntıları beraberinde getireceği yönündeydi.Zaten evlilik arefesinde kısıtlı bir bütçeyle sürdürmeye çalıştığım hobimi terk etme noktasına kadar geldim.Son olarak bu değişimi bu işi yapanların en uygun bir şekilde yapabileceği yönünde oldu.Cumartesi günü işten çıkar çıkmaz fabrikayı aradım.Bahtiyar bey yeni çıkmıştı.Pazartesi sabah aradığımda ise mutlu beyle görüştürdüler.Konuyu kendisine aktardım.Sağolsun beni sabırla dinledi ;rofl.; baya bi muhabbet ettikten sonra tüfeği kendilerine göndermemi istedi.Gönderirken de kutunun içine kendisinden istediklerimi anlatan bir yazı koymamı tüfeği gönderdiğimde de kendilerine haber vermemi istedi.Tüfeği fabrikaya gönderdikten üç dört gün sonra kargomun geldiğini bildiren bi telefon aldım.Kargo siyah bir kutuydu.Ben acaba tüfeği çizdiler mi nasıl yaptılar diye heycanla kutuyu açmamla şok olmam bir oldu.Hatsana gönderdiğim tüfeğim bir tek kabzesi bana geri gelmişti!!!! ;,;-;,;- geri kalan kısmı ise tamamıyla sıfır bir tüfeğe aitti ;şrofls;. Servise namlunun 5.5 yapılması için gönderdiğim tüfeğimi bana sıfır olarak geri yollamışlardı ve karşılığında da hiçbir ücret talep edilmedi.Buradan Mutlu beye ve HATSAN'a teşekkürlerimi sunuyorum.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Esnaflık olarak gerçekten çok iyiler. 100 üzerinde 200 puan. Ancak birde mühendislik ve kaliteleri bu seviyede olsa, Zaman içinde Dünyada 1 numara olurlar.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Official Post

Hayırlı olsun Serkan, :) Senin adına sevindim, x;.z

• Teşekkür ederim mustafa abi dediğin gibi pozitif olmanın faydaları ; )

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Official Post

Teşekkür ederim mustafa abi dediğin gibi pozitif olmanın faydaları ; )

Demekki herşey ters gitmeyebiliyormuş, şayet imzandaki yazının ters olması bir olumsuzluk tepkisiyse artık düzeltebilirsin. :)

• güle güle kullan isabetli atıslar :thumbup:

• Serkan senin adına gercekden çok sevindim hatsan servis konusunda herkezin yüzünü güldürüyor fakat benim temennim keşke servise göndermemize gerek kalmadan yüzümüz gülse gerciği senin durumun farklı ama yinede içimden geleni yazdım ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• güle güle kullan arkadaşım. hakkatten yaptıkları çok güzel bir hareket. umarım hak ettikleri yere gelirler. ;d;

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Zaten hakettikleri yerden aşağıda ya da yukarıda değiller. Umarım daha iyisini hakedecek faaliyetlere imza atarlar.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• en azından adamlar adam gıbı esnaf ve dort dortluk servıs hızmetı verıyolar yabancı markalarda boyle bı sans yok elımde 2 tane gamo p 23 patladı servis desen yok dısturbıtoru adanada adını vermıım bı av bayıı ve hızmet kalitelerı yuz uzerınden sıfır gamo alıp elımde patlıyacağına artık yerlı malı kullanmak daha mantıklı bozuldumu yaptırabılecegın bı yer olur ve hatsan ınanıyorumkı zamanla cok daha ıyı tufekler yapacak hızla gelısen ve dunyada soz sahıbı olmaya baslayan bır marka benden de bı teşekkurler hatsana YERLI MALI YURDUN MALI :)

hatsan sport 0,177 cal 15 yıllık
    hatsan mod 60 22 cal ağaç kundak winchester scope
    hatsan mod 125 25 cal optima scope
    gamo p23

35mm oerlikon

• hayırlı olsun Serkan kardeşim güle güle kullan ;tacli# hatsan ın bozuk ürüne karşı yeni tüfek vermede dünya da üstüne yok ;kihhik,

• hayırlı olsun arkadasım,hatsan hala sasırtmaya devam ediyor selamlar... tesekkurler hatsan

burada yabancılar yok aramızda ,sadece arkadaşlar var.... daha tanışmamış g;$i

diana mod54 -leapers 3-12x44compact.px.ao
    diana 460magnum -leapers 4-16x44/utg
    diana mod35-4x32 walther

• Arkadaşlar hepinize teşekkürler

hayırlı olsun Serkan kardeşim güle güle kullan ;tacli# hatsan ın bozuk ürüne karşı yeni tüfek vermede dünya da üstüne yok ;kihhik,

Kadircim yanlış anlaşılmasın aldığım tüfek gayet sağlıklı çalışıyordu hatta üstad modifiyesi görmüş bir tüfekti fakat nedense ben 4.5 mmye ısınamadım yani beni tatmin etmedi.Benim ikinci el aldığım fakat sağlam olup çalışan 4.5 mm tüfeğimi 5.5 mm sıfır tüfek ile değiştirdiler.Gönderdiğim tüfeğin bir tek kabzesi geri gelmiş ;şrofls;.;şrofls;.

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®