tetık mekanızması dagıldı :(

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• MOD 90(bütün tertibat aynı) ı sökerken bende dağıttım 1 günde toparladım işin zor arkadaşım deneye deneye yapacaksın başka çaren yok onu oraya tak bunu buraya tak 1 günün ayırman lazım zor iş allah yardımcın olsun .Yerinde olsam direk hatsana yollarım.

• dostum dikkatli olun tamam oldu dersin bi terslik vardır allah korusun denerken istenmeyen bir durum olmasın. bu işi daha önce yapmış tecrübeli birinden yardım alırsan daha ii olur. hatta ben biliyorum diyen biri çıkarsa ver kargoya 3 gün beklersin ama problem çıkmaz.

Gamo Cfx (Light Modified by SEFFAH) + 3-9X40E Tasco /// Daisy 901 + 3-7x20 Powerline /// Hatsan mod 45
    P. Beretta s54 /// Ata Marocchi Auto /// Üzümlü Auto /// Belçika Çifte /// Üzümlü Tek Kırma
    One Shot, One Kill...!

• bılen,tarif edebılen abılerımın arkadaslarımın yardımlarını beklıyorum.hatsana yollamaya nıyetlı deglım hıc.denemeyle de olcak ıs deıl gıbı

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Gördüğüm kadarıyla parçalarla tetik mekanizması mod125 mod135 ile aynı.Forumda bu konuyla ilgili videolu anlatım ve detaylı anlatımlar mevcut.Linki biraz ararsan karşına çok şey çıkacaktır.Gayet basit toparlanıyor

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• hepsını yerlestırdım,bır yay dısında.videoyu ızledım ama onurun yayı nereye taktıgını anlamadım.hersey yerlı yerınde bır yay dısında.tetıge basınca tırnagın ıcerı cekılmesı lazım,ama oldugu gıbı duruyo

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• yakınlarda silah tamircisi yokmu götür iki dakka yapsınlar bi kaza çıkmasın sonra.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• yakınlarda silah tamircisi yokmu götür iki dakka yapsınlar bi kaza çıkmasın sonra.

Bencede . Ya da Hatsana gönder. Ben izmirde olmam dolayısıyla 125 imi bizzat götürdüm. Komple yayı keçesi vb. değiştirdiler. Çay ikram ettiler ve hiç bir ücret talep etmediler. Bence sorunu halledemezsen gönder.

Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• bu gıdısle ole olcak.koca sıtede bu tufegı 10 defa sokup takan o kadar adamdan bı tanesı demedı sole yap,hangı yay arttı,neresınde takıldın

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Official Post

Çok acele ediyorsun, biraz sabırlı ol bugün tatil herkes kırda bayırda.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Tüm tetiği topladıysan bir o küçük yay kaldıysa iş kolay, aşağıda senin fotoğraf üzerinde gösterdim nereye takacağını, tetiği topladığında o işaretlediğim parçalar üst üste geliyor. Yay, kırmızı olarak çizdiğim yuvalara takılacak.

[Resim Engellendi: http://img205.imageshack.us/img205/5843/2eqsvh8d.th.jpg]

Fotoğraf makinam yanımda değil(Cumartesi'ye kadar da olmayacak), yoksa hemen açar tetiği fotoğraflayıp eklerdim. 1 - 2 kez yaptın mı en fazla 2 - 3 dakikalık iş söküp takmak.

Bunun için Hatsan'a göndermeyle, kargoyla uğraşmana hiç gerek yok.

• bende aynı sıkıntıyı ilk tüfeğim olan optima da yaşamıştım.daha sonraları neredeyse gözün kapalı söküp takarsın. sorununun hallolmasına sevindim. hatsan, bari üretimini yaptığı yaylı webleyler de kendi tetik grubunu değilde orjinalini kullansaydı , hem daha hassas bir tetik hem de tek parça olarak, kullanıcı için daha az çabayla söküp takma imkanı olurdu. iyi atışlar.

6-24*50 tasko

• sağolun.ılk baktıgımda ımkansız dıodum ama sonra parcalar uymaya basladı.onurun vıdeosunu ızledım,yayı da oturtunca tam oldu.su anda emnıyet mandalında sorun yasıyom :) emnıyetı ıttırınce tetıgın uzerınden cekılmesı lazım,ama hala bı parcası tetık uzerınde kalıyo.ama sanırım bunu halledebılırım

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• emnıyetı taktım,su anda pratıkte hersey tamam.ama uygulamada sorun.emnıyet cekılıyken tetıgın tam ustunde.ıttırdıgımde tetıgın ustunden cekılmesı lazm,ama tam cekılmıyor,yarısı kalıyo orda.yapabılırsem yapacam,yoksa emnıyetın mandalının tetık uzerındekı tırnagını kesecem.sagol yınede

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• sımdı tufek kuruldugunda emnıyet gerı cekılıyor.ve tetıgın ustune metal bı parca gelıyo.sız bassanızda tetıgın arka tarafı ıce gıremıyo,çünkü ustunde metal parca var.emnıyetı ıttıgınızde ıse metal parca ılerı kayıyo.boylece tetıgın ıce gırcek parcasının ustu bosalıyo.boylece tetık ıcer gırebılıyo.emnıyet kısmı ıkı parcadan olusuyo,ust uste duruyolar ıkısı bırden kayması lazım ama usttekı parca kaymayınce tetıgın ustundekı ufak metal parca da kaymıyo

www.enfarklisi.com

0 RH (+)