HATSAN Rezaleti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşım madem tüfekden vaz geçdin alsana bir akıl daha sen o tüfeği kullana bildiğin kadar hor kullan kurma kolu demirini pistonunu aşındır ha demeki bu çok uzun zaman alır, almaz. bu tüfekler hatsan yapımı gavur değil hemen aşınıyor örnek kendimden ben mod 125 i 3 ayda pistonuna pistonun borusuna o kurma kolunun takıldıgı hareket ettiği yere kadar aşındırdım ama isteyerek değil kullanarak ve yolladım orayıda kaynakla doldurup tesviye edip geri yollayacaklar değil ya yensini yolladılar sıfır kızgibi bir tüfek ama ne kız biliyodumki oda 2 ayda aynı olacak ne yaptım yarı hibe olarak sattım kurtuldum. maceralarım bu forumda yazılıdır araştır göreceksin. neyse sadete gelelim sende aynısını yap ve yolla bak ozaman nasıl alıyolar içeri o tüfeği sonrada sana yenisini yollarlar sende onu satarsın. kurtulursun ve benim gibi ve anlayan diğerleri gibi dahada o kapının adını başkalarını uyarmak için hariç ağzına bile almassın

• Eyvallah kardeşim teşekkür ederim.Sen galiba bu konuda benden daha acı tecrübeler yaşamışsın.Akıl akıldan üstündür.Dediğini yapayım o zaman.Olmazsa fukaranın birine bağışlarım gider.Ya da Sideprensesi07'ye vereyim modifiye etsin.Forumdaki kardeşlerden birine verelim.Beliki memnun olan çıkar. ?(

Eğer Evanix de Hatsan'ın eline kaldıysa ondan da geçtim canına yanayım.

Bu arada +;tuftabV# ÇİN keferesini de kınıyorum buradan.
    ''Zulm ile abad olanın sonu berbad olur''

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Ya ne yorumlar yapılmış ne taktikler verilmiş.Yok fukaraya ver aşındır kır parçala gönder,bu mu etiğiniz kardeşim sizin?? sayın refrigatior eğer aldığınız tüfeği beğenmediyseniz bunun değişim yeri fabrika değil aldığınız yerdir!!!Duydunuz mu??Tüketici hakkı var var olmasına da sen tüfeğimden memnun değilim diyorsun arızalandı demiyorsun,sonrada sizin telkinlerinizle servise yöneldim diyorsun.Serviste ne işin var??Tüfeği nerden aldıysan oraya gideceksin adam da tüfeğini değiştirmezse burda kardeşlerin olarak hep birlikte bağırıp çağırcaz,yada tüfeğin arızalanıp HATSAN servise yolladın da yapmadılar mı,hep birlikte sesimiz çıkacak.Kusura bakmayın da bu düpedüz haksızlık

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Ortada net olan birşey var ki sağlam bir tüfek ile konuya mesaj atan diğer kişiler tarafından firma için kötü propaganda yapılıyor."serkan_esk"" in de söylediği gibi, "tüfeğin arızalanıp HATSAN servise yolladın da yapmadılar mı?".İşte bu durum vuku bulsaydı o zaman siz haklı olurdunuz.Ama şu durumda bu konuşmalar beyhude.

Pek çok torpedo 155 alacak kişiye diyorum.Tüfeğe alıştıktan sonra güzel silah.Benim de ilk başta yivset problemim vardı.Saçma üstünde yivsetler, diğer tüfek markalarının bıraktıklarına göre daha az iz bırakıyordu.Pek çok kişi de kaval namlu demişti namluma.Ama baktım ki isabetliliğe etkisi var mı?Hayır yok.Atışlarımı yapmaya devam ettim.Şuan da PCP kullandığım için enişteme hediye ettim.O da çok memnun.Tepmesi çok haliyle.Ama alıştıktan sonra günler geçtikçe silaha adapte olunuyor.

• Ya ne yorumlar yapılmış ne taktikler verilmiş.Yok fukaraya ver aşındır kır parçala gönder,bu mu etiğiniz kardeşim sizin?? sayın refrigatior eğer aldığınız tüfeği beğenmediyseniz bunun değişim yeri fabrika değil aldığınız yerdir!!!Duydunuz mu??Tüketici hakkı var var olmasına da sen tüfeğimden memnun değilim diyorsun arızalandı demiyorsun,sonrada sizin telkinlerinizle servise yöneldim diyorsun.Serviste ne işin var??Tüfeği nerden aldıysan oraya gideceksin adam da tüfeğini değiştirmezse burda kardeşlerin olarak hep birlikte bağırıp çağırcaz,yada tüfeğin arızalanıp HATSAN servise yolladın da yapmadılar mı,hep birlikte sesimiz çıkacak.Kusura bakmayın da bu düpedüz haksızlık

Çok doğru söylemişsin ;d;

• Hatsanın fabrikası amerikada olsaydı amerkan malı bir ürün olsaydı neyapardınız? amerikayamı yollardınız yoksa satın aldığınız firmayamı? gerçi bu halamın sakalı olsa amcam olurdu hikayasine döndü ama sizin yanlışınız sadece bu bence.. Bende mod 125 aldım tavsiye istemeden ve aşırı ağır ve sert bir tüfek ile karşılaştım hatsan böyle yapacak birşey yok.. biraz amelelik çekip ileride aldığımız iyi bir tüfeğin değerini anlamak için birebir :whistling:

• İlk okuduğum konu bu ve direkt olarak hatsandan soğudum desem yeridir. Sonra bir baktım forumda hep hatsan hep aynı şeyler. Buraya kadar belli ki hatsan hatalı. Ama bu olayda hatanın büyüğü bence bütün bunları es geçipte yinede Hatsan alıp sonra "beğenmedim değiştir" diyende. Birde üstüne Hatsan Rezaleti diye başlık açılmış. Haksız kazanç yapan hatsana laf ediliyor tamamda , al boz kır eskit geri gönder değiştirsinler diye akıl veren ne yapıyor acaba.Hatsandakilerde gelsin "Müşterinin En uyanığı " diyekonu açıp fabrikayı arayanları onlara tuhaf gelen istekte bulunanları teşhir etsinler.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen PLaGue ().

• tüfeğin arızalanıp HATSAN servise yolladın da yapmadılar mı

Evet yolladım yapmadılar ve geri iade ettiler.Şikayelerimi de bir kağıda yazdım(silahın problemlerini)

Arkadaşlar günah keçisi oldum burada...Herkez bildiğini yapsın bundan sonra.

Forum yöneticisinden rica ediyorum konuyu silsin.Bu konuya mesaj yazmayacağım artık

Olay benim için bitmiştir

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Sideprensesi07: ''benzin döküp yakma na gerek yok,ver bana ben onu bir adam
    edeyim,bütçesi düşük bir kardeşimize hediye edelim,ayrıyetden 100 metre
    videosunu da çeker yayınlarım,yanlış anlama beni burda kimsenin
    beğenmediği hatsan namluları ile çok işler yaptım'
    '

Aslında olabilir.Sevaba girerim.Hatta aklımdan şimdi geçti: Silahı foruma bağışlayayım,hatsan almak için çabalayan kardeşlerime denemeleri için yollayayım.Zaten denemelerden sonra aman aman diyeceklerini duyar gibiyim..Kafam karıştı napsam...

abi sevaba mı yoksa günaha mı girersin bilmem ama hediyeyi alacak kişi İnşaallah cinet filan geçirmez.

Smk B2 4.5
    Hatsan Mod 125 5.5

• "alinti refrigatior"""""Dünyada garanti belgesi ile korunan birçok ürünün yenisi ile
    değiştirilme hakkı vardır.Örneğin bir laptop bile değiştirilebiliyor."""""

allah allah ilk defa duyuyorum,zaten garanti demek :ben malima güveniyorum ,iki seneden önce bozulmaz .bozulursa degistiririm demek..iki sene icinde her zaman degistiririm demek degil .Eger öyle olsaydi her fabrika batardi ...COK mantiksiz. :him:s

Haksizlik : rezalet deyip isi uzatiyorsunuz..Hatasi olmayan bir Mali karaliyorsunuz..Hatsan geri almama konusunda hakli , kötü davranma söz konusuda yok.. X(
    Tüfek sizin ,istediginizi yapabilirsiniz ,ister yakin ister catin..keskin sirke küpüne zarar s,;s
    Degistirme isini arkadaslarin dedigi gibi aldiginiz yerde yapin , satici üstüne para istemesi normal ,cünkü o da sizin tüfegi 2.el olarak satmak zorunda..

saygilar

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• Allah allah birkaç forumu birden okumaya başladım. Bana bir deyiverin hele neden diğer yerlerde bir hatsan yaalakalığıdır gidiyo. Valla şaştım kaldım neye inancam kime güvencem. biri demiş cinnet geçirirsin . birde hatsan ürünü var imzasında. diğer forumlarda anketler var memnunum çıkıyor. tuhaf... sebep ne ola ki.

• Eger yerli havalilar olmasa , herkez evanix,fx , gladiatör ,diana ,weihrauch , ve daha nice süper silah alir !!!??

ama kac kisi ? o zaman forumlarda 10-20 kisi yazisir.

Trafigi yollari düsünün yalniz lüks arabalara izin verilse..gerisi yaya ( havali severlerde sapan atar)

saygilarimla

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• yerli hatsan kendini geliştiremiyor diye kızıyorlar. imkan varken neden yapmıyr diyorlar haklılarda. ama hatsan haricinde tüfek satan bayi sayısı çok az. ince mehmete neden yazılmıyor. eser e neden laf yok. kral neden yerden yere vurulmuyor. daha sayamadığım bir sürü markanın içinde en iyi olanla ne alıp veremediğimiz var onu anlamadım.

• yerli hatsan kendini geliştiremiyor diye kızıyorlar. imkan varken neden yapmıyr diyorlar haklılarda. ama hatsan haricinde tüfek satan bayi sayısı çok az. ince mehmete neden yazılmıyor. eser e neden laf yok. kral neden yerden yere vurulmuyor. daha sayamadığım bir sürü markanın içinde en iyi olanla ne alıp veremediğimiz var onu anlamadım.

hatsanı eleştirenleri kötü niyetli olarak görmeyin. bende hatsan aldım 2 günde bir sürü problem çıktı tüfekte. öyle bir vida kullanmışlarki dürbün vidayı kırdı içeride kaldı vidanın bir kısmı. yani malzeme kalitesiz. sonuçta para veriliyor gazoz kapağı değil. tepkiler gayet normal. kullamamadıktan sonra ucuz malı kim ne yapsın?

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png