15 AĞUSTOS 2009 Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çok istemem rağmen bu haftada gelemedim.Yine güzel bir buluşma olmuş. Bülent yeni tüfeğin hayırlı olsun, güle güle kullan. ;d;

• Bülent abi buluşmada söylemeyi unuttum fx'in hayırlı olsun Allah güle güle kullanmak nasip etsin ...

Weihrauch Hw 45 maccari .22

ROBÜST ÇİFTE 16.

;avci;

ankarateam.png

• bu nasıl atış böyle açık büfe gibi tepsiden götür malları ;şrofls;. ben gelmiyom baba ya ;rofl.;

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• şşşşşşşşşşt açılın bakayım DAMAT geliyo......... ;dance;

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Bülent,Silahın hayırlı olsun..güle güle kullan....Yakışmış..Eğri yerleri görülüyor düzeltmek lazım.. g;$ig;$i;d;½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

Kızı vermezseler, Ankara team olarak kayınpederini bir ziyaret ederiz ;şrofls;.

Hayırlı olsun Volkan, Allah tamamına erdirsin ;d;

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

Tebrikler..Allah mesut etsin ;d;

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Tebrik ederim Volkan, darısı bekarların başına :thumbup:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• teşekkür ederim abilerim

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Official Post

teşekkür ederim abilerim

Volkan Allah mesut bahtiyar etsin, ben şanslı hanımefendi ile tanışmışmıydım :)

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• teşekkürler Mustafa amca sizi tanıştırmadım daha sen kuzenimle karıştırdın herhalde. aşili(gladiator) almaya geldiğimde yanımdaki kuzenimdi. buarada senin bana verdiğin o sakar ve koca ayaklı yavru artık kangallarla oynuyo biraz daha kas yapması için zamanı var onu makina gibi yapıcaz inşallah. yeni bir efsane yetişiyo coming soon.......................

Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

Volkan henüz yüzyüze tanışamadık ama bende tebrik etmek istedim... Allah tamamına erdirsin...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bu arada, şimdi aklıma geldi; 30 metreden miller bira şişesini colt tabancam ile kırdım. Ama 7 metrede aynı şişeyi kıramadım. Hayret yav :him:s

30 m. atışında CO2 tüpün yeni takılmış olabilir, keza 7 m. atışında da ömrünü tamamlamış bir tüple yapmış olabilirsin... Aklıma başka açıklama gelmiyor...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bu arada, şimdi aklıma geldi; 30 metreden miller bira şişesini colt tabancam ile kırdım. Ama 7 metrede aynı şişeyi kıramadım. Hayret yav :him:s

Bu konuda XEagleX ile ortak görüşümüz şansına denk geldi bi daha kırabileceğini zannetmiyorum o tabancayı ben de çok kullandım zamanında biliyorum ;grin;

Weihrauch Hw 45 maccari .22

ROBÜST ÇİFTE 16.

;avci;

ankarateam.png

• Volkan Allah tamamına erdirsin kardeşim , tebrik ederim. ;d;

Osman abi bu arada fotolar için teşekkürler, kusura bakma ben atışa dalınca senin fotonu çekmeyi unuttum ,biraz bencillik yaptım galiba u½%;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5