Smith & Wesson Air Pistol 8" Chrome .22 (5,5mm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

725 fps mı allahım hayalım bu ıste ;d; mustafa bey cogu yaylı tufekten bıle guclu olmus bu eserınız tebrık edıyorum bu arada bırbaska sıtede yazılarınızı okuyodum uzunca bı sure gormeyınce az arastırdım burdaymıssınız pesınızden geldım :thumbdown: ılk mesajım sımdı kayıt oldum herkese selamlar

Volkan hoşgeldin buralara :thumbdown:

• Mustafa Abi, yeni gördüm başlığı. Bendeki CP99'u da 6,35'e çıkarıp gücünü arttırabilir miyiz? Ya da en azından gücünü arttırmak mümkün mü??

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Official Post

Mustafa Abi, yeni gördüm başlığı. Bendeki CP99'u da 6,35'e çıkarıp gücünü arttırabilir miyiz? Ya da en azından gücünü arttırmak mümkün mü??

Bir miktar gücü artırılabilir ama verim aşırı düşer.

• Bir miktar gücü artırılabilir ama verim aşırı düşer.

Peki namlu çıkış hızı kaç fps olur?

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Official Post

Peki namlu çıkış hızı kaç fps olur?

Çok zor bir soru, değişkenler o kadar fazlaki, deneyip görülebilir.

• hosbulduk efendım bırakmıyoruz pesınızı haberınız olsun. ılk mesajımı yazalı 3-4 gun olmustu hergun forumu kontrol etmeme ragmen son mesaj hep benımkı gorunuyodu bende hayıflanıyodum kımse hosgeldın demedı dıye sorun benım pc de galıba gostermıyo mesajları anlamadım

STRIKKER WORTEX

• Explorer kullanıyorsanız eğer, araçlar bölümünden internet seçeneklerine girin ve gözatma geçmişindeki ayarlar sekmesine tıklayın. Oradan ziyaret edilen sayfaları hatırlama seçeneklerinden "otomatik olarak" olan seçeneği işaretleyin ve kaydedin. Sorun düzelecektir büyük ihtimalle.

• tesekkur ederım uyguladım umarım duzelır bu arada benım gozatma gecmısınde asla secenegı ısaretlıydı gercekten formu tam annamıyla kullanamıyorum msj yazıyorum yolladıktan sonra goremıyorum yenı cevapları goremıyorum vs vs ısallah duzelır

STRIKKER WORTEX

• asla seçeneği işaretli olduğu için göremiyorsunuz. şimdiden sonra düzelecektir :)

• mustafa bey sw5.5 6.35 oldumu olduysa degerler olcumler nasıldır yoksa sırasınımı beklıyo benım gıbı bırcok meraklı sızden haber beklıyo bılgılerınıze ;kovboys;

STRIKKER WORTEX

• 6.35 olunca iş biraz büyüdü , 5.5 teki gibi kolaylıkla performans vermedi . beklentilerimizin altında bir hız verince iç mekanizmasının yeniden düzenlenmesi gerekti ,malum şu ara yatagan mustafa abinin oldukça vaktini aldığından bu proje biraz beklemede kaldı .vakit ayırabilirsek devam edecek bilginize

• ben de benim crosmanı boyatıp çakma sw yapmak istiyorum.

namluyu nasıl ayarlarım? işte onu bilmiyorum. namlu bulabileceğim yerler kimseler var mı?

• mahmut herşeyin orjinali güzel bence modifiye bazı eksileride getirebilir yada dünyanın parasını harcarsın kurcalama öyle kalsın

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• en azından tetik yayını sertleştiririm. ama şimdilik ellemeyecem. biraz eskisin sonra

• şarjörlü tipinde olup ama toplu olarak şarjörü bulunan walther tipi modellerin , tıpkı pcp lerdeki çalışma sistemi gibi topun içinden pelleti alıp namluya süren mekanizması olan tabanca varmı ? yoksa arada gaz kaçağı küçümsenmeyecek boyutta diye düşünüyorum. bolt action gibi olursa hemen almayı düşünürüm.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• yatagun mod. olursa bu silaha bende hemen talibim...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• şimdi bunun namluları uzun ya bu avantajmı dez avantajmı çünkü saçmanın namluyu erken terk etmesi gibi aklımda net bir bilgi kalmıştıda ondan bi sorim dedim