At-44 Ceviz Kundak made by Togay Yurtsever''elimden geldiğince yaptım birşeyler''

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Togay tebrikler dostum, emeğinin karşılığını almışsın çok başarılı olmuş.

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• başarılı bir çalışma tebrikler.

FİLİNTALAR GRUBU

• gerçekten güzel olmuş son halini merakla bekliyoruz.... ;şrofls;.;şrofls;.

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• ''elimden geldiğince yaptım birşeyler''daha ne olsun gerisi şamda kayısı:D eline sağlık emeklerine deymiş:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Abi naaptın sen ya valla çok güzel olmuş
    Bizde fiyat avantajından dolayı sentetik modeller alıp kundağı sanamı yaptırsak :)

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• gerçekten güzel olmus eline saglık işleme yapmak istersen yardımcı olurum.kolay gelsin el yapımının bir ruhu vardır sende bu yolda ilerliyorsun tebrikler

at 44 10s +optima 3-9x44e :him:s

• Güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Kundağın şuanki resimlerini yayınlayabilirmisiniz? Cilalı halini

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Daha bitmedi kundak.Araya bayram vs girince işler uzadı biraz.Silah üzerinde bir keç deişiklik daha yaptım bakalım beğenecekmisiniz yakında yayınlarım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Official Post

Bana göre son derece başarılı olmuş Togay, Tebrik ederim. ;d;

• Sağol amca dikkat ettiysen namlu üzerinde de ceket var.Uzun süredir aklımndaydı ve sonunda tamamladım oldukça iyi olduğu kanaatindeyim.Sanki orjinalinde varmıl gibi.Bundan sonra kendinden susuturuculu bullbarrel namlu çalışması yapaağım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Tebrikler Çok Güzel Olmuş. :thumbup: Ellerinize Sağlık ve sonraki üretimlerinizde de başarılar dilerim. Bu arada vernikmi kullandınız? Yatagundaki cilayımı?

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Togay elinde sağlık gerçekten güzell olmuş , namluda başka güzel, ama kabze ve dipçik arasını biraz fazla inceltmişsin sanırım. İkincinin çok çok daha iyi olacağından eminim, tekrar eline sağlık.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5