domuz avı konusunda tecrübeli olanlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bizde köpeklere getiriyoruz.ama köpeklerde bir yorgunluk yani bi ağırlık çöküyo ve çok pis kokuyolar yedikten sonraa.. g;$i

• Lütfen arkadaşlar hayvanlarında can taşıdıgını unutmayalım acı çektirmeden en kısa sekilde sonlandıralım. Hayvanı sabaha kadar ölüme terk etmek benim kanımca çok yazık atıcagın 2tl lik mermi ile ızdırabına son verseydin keşki.

• Domuz eti dinimizce haram kılınmış olması o hayvanın bu muameleyi görmesini gerektirmez. Bir hadis "Köpek gibi zararlılara da önce suyu verilir, sonra yine öldürülür. Çünkü öldürme işini güzel yapmakla ve müsle'ye (eziyete) yer vermemekle emrolunduk." der. Şuraya bir bakın isterseniz

Tartışmalar her zaman olacak. İnsanız sonuçta...

• Son 2 mesaj benim yazım üzerime mi yazıldı? Eziyet ettiğimi nereden çıkardınız? Çok fazla ayrıntı vermeden anlattığım için olsa gerek yanlış anlaşıldı. Canlı vaziyette araca binmesi mümkün olmayan bu hayvanın orada öldüğünü anlayışınıza bırakmıştım. Hayvanın sabaha kadar ölüme terkedildiği nerede yazmakta, nereden çıkardınız? Vakit geç olduğu için soyma parçalama gibi işler yarına kaldı. Hayvanın ölümünün ertesi güne kalmadığı orada açıkça yazmakta.
    Geçmiş olsun, ucuz atlatmışsın falan demek yerine neler yazmışsınız. :) Koyun can derdinde kasap et. :) Olay av içerisinde geçmiyor, avcı değilim.

Röhm Twinmaster Top M RE .177 (Air Stripper)
    Hatsan Mod 125 .22 (Oriental 6-24x44)
    Gamo Cfx .177 (W&S 3-9x44)
    Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• Halen canlıydı.Kalkacak kadar canı yokmuş ama tepki verdi.

Ben bir hatırlatma babında yazdım. Size bir itham değildi. Ama sizde yukarıdaki cümleden sonra ölmesini beklemiş olduğunuz imajı vermişsiniz. Sıksaydınız kafasına iki tane. ;)

• Ben atış yapıyorum, başınıza geldiğinde siz dediğiniz gibi sıkarsınız. O ara aklınıza ne gelirse onu uygularsınız.

Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• Siz hayvanı indirmişsiniz . Sonra gidip dürtmüşsünüz. Ayakkabınızı ısırmış. Ayağa kalkacak kadar mecali yokmuş. Bundan sonra sıksaydınız dedim. "Atış yapıyorum , o an aklınıza ne gelirse onu uygularsınız " dan kastınızı anlamadım. He diyorsanız ki "ben böyle yaptım " bende tebliğ ettim. Gerisi sizin hür iradenizde. Saygılar

• Geçen hafta içinde üzerime gelen domuzu cz 70 çek vizörle (7.65) vurdum. Ayrıntıları anlatayım gülelim biraz :)

Çiftlikten yaklaşık saat 21 civarlarında babamın mazda minibüsünü yıkayayım diye yaklaşık 2-3 km uzakta bir çeşme başına geldim. Çevre aydınlansın diye farlar iç ışıklar vs. yaktım. Kapılar kapalı vaziyette dışını yıkadığım bir anda aracın ön tarafından yaklaşık 25- 30 metre ilerden bir domuz sürüsünün geçmekte olduğunu ve içlerinden birinin yaklaşık 15 metre uzaklıktan bana doğru geldiğini farkettim. Bu heyecanla elimdekilerini atıp sağ elimle belimdeki silaha sol elimle araç kapısına attım. Belimdeki silahı çıkardım ama gözüm domuzda olduğundan bir türlü kapı kolunu bulamadım :D İlk hamlede kapı koluna ulaşamayınca vazgeçip çift el destekli 2 atış yapıp hemen araç içine girdim (Bu sefer kapı koluna baktım :) ). Domuz olduğu yerde 10-15 saniye kadar durarak bekledi ve yan yatıp düştü. Aracı çalıştırıp yanına kadar geldim, tepkisizdi. Araç dışına inip elimde silah ayağımla bir kaç sefer baş ve gövdesine dürttüm. :) Halen canlıydı.Kalkacak kadar canı yokmuş ama tepki verdi. Telefon açtım babam ve 2 kişi daha geldi yükledik çiftliğe getirdik. Vakit geç olduğundan ertesi güne bıraktık.
    Ertesi güne kalmadan canını teslim etmişti. 3 köpeğimize verilmek üzere parçalayıp varilde haşladık. Yaklaşık 1 hafta oldu 3 köpek bununla doymuş. :D Ertesi gün olayın sıcaklığı geçtiğinde farkettik. Alnından 4.5 cm arayla 11 metreden vurmuşum. Ben canlı mı diye test ederken o ara ayakkabımın burun kısmını ısırmış, delip geçmiş. Araç yıkayacağım diye babamın eski bir ayakkabısını giymiştim. Babam 45 ben 42-43 numara giyerim. Aksi halde arada benim parmaklar gidecekmiş. :)

Öncelikle geçmiş olsun dostum... Yalnız ayı, domuz vb. gibi vahşi ve ne zaman ne yapacağı belli olmayacak hayvanları, öldü mü diye ayağınla dürtmek yerine kafasına yapacağın bir kontrol atışı daha yararlı olur... En azından babanın ayakkabıları zarar görmez :D

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Sağolasın Cem, farketmedik biz kontrol ederken arada ısırıvermiş. Ertesi gün anladık :) Bir daha başımıza gelirse o mesafeden, gelirken kapı koluna bakarak bulmaya çalışırım :D En garantisi bu olsa gerek. İki taraf memnun ayrılır. :)

Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• Abi öncelikle çok geçmiş olsun. Bana göre en mantıklı olanı yapmışsın ateş etmekle zaten sende belirtmişsin o domuzun sürüden ayrılıp sana doğru geldiğini O hayvan seninle tanışmak muhhabbet etmek için gelmiyodur emin ol :D Bu arada o kadar mesafeden iki mermiyi bu kadar yakın isabet ettirmek ve tabii o heyecan ve korkuyla her babayiğidin harcı değildir. Tebrik ederim.

SAYGILAR.

eskisehirteam.png

• bu bana yapılırmı ya ;(;#^+.

biraz önce başka köye teravih namazına giderken nerdeyse içlerine dalıyorduk 20 kadar sürü ;#^+.

1 haftadır peşlerinde koşuyorum evimizin olduğu yere gelip dometes hıyar ne var yok talan edip bahçenin damlama su sistemini birbirine katmışlar bu bana yapılırmı ya X(;director;

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Geçen hafta içinde üzerime gelen domuzu cz 70 çek vizörle (7.65) vurdum. Ayrıntıları anlatayım gülelim biraz :)

Çiftlikten yaklaşık saat 21 civarlarında babamın mazda minibüsünü yıkayayım diye yaklaşık 2-3 km uzakta bir çeşme başına geldim. Çevre aydınlansın diye farlar iç ışıklar vs. yaktım. Kapılar kapalı vaziyette dışını yıkadığım bir anda aracın ön tarafından yaklaşık 25- 30 metre ilerden bir domuz sürüsünün geçmekte olduğunu ve içlerinden birinin yaklaşık 15 metre uzaklıktan bana doğru geldiğini farkettim. Bu heyecanla elimdekilerini atıp sağ elimle belimdeki silaha sol elimle araç kapısına attım. Belimdeki silahı çıkardım ama gözüm domuzda olduğundan bir türlü kapı kolunu bulamadım :D İlk hamlede kapı koluna ulaşamayınca vazgeçip çift el destekli 2 atış yapıp hemen araç içine girdim (Bu sefer kapı koluna baktım :) ). Domuz olduğu yerde 10-15 saniye kadar durarak bekledi ve yan yatıp düştü. Aracı çalıştırıp yanına kadar geldim, tepkisizdi. Araç dışına inip elimde silah ayağımla bir kaç sefer baş ve gövdesine dürttüm. :) Halen canlıydı.Kalkacak kadar canı yokmuş ama tepki verdi. Telefon açtım babam ve 2 kişi daha geldi yükledik çiftliğe getirdik. Vakit geç olduğundan ertesi güne bıraktık.
    Ertesi güne kalmadan canını teslim etmişti. 3 köpeğimize verilmek üzere parçalayıp varilde haşladık. Yaklaşık 1 hafta oldu 3 köpek bununla doymuş. :D Ertesi gün olayın sıcaklığı geçtiğinde farkettik. Alnından 4.5 cm arayla 11 metreden vurmuşum. Ben canlı mı diye test ederken o ara ayakkabımın burun kısmını ısırmış, delip geçmiş. Araç yıkayacağım diye babamın eski bir ayakkabısını giymiştim. Babam 45 ben 42-43 numara giyerim. Aksi halde arada benim parmaklar gidecekmiş. :)

Yukarıda söz ettiğiniz olay nerede oldu,çiftliğiniz nerede ?ilgilenirseniz bir av düzenleyebiliriz...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• 38.140923,31.735296 sanıyorum bunu google maps arama kısmına yapıştırdığınızda çiftliğin yerini yeşil işaretli ok ile görebilirsiniz. Konya Doğanhisar yolu üzerinde. Ankara'dan yaklaşık 300 km mesafede içeriği meyva ağacı olan gölete sıfır vaziyette 70 dönüm arazi. Domuzun vurulduğu yer ise öbür göletin çıkışında. Arzu ederseniz önceden haber veriniz. Size eşlik edemem ancak Babam yardımcı olacaktır.

Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• İlgilenen olursa bir sonraki Ankara ziyaretime de denk gelirse katılmayı çok isterim.
    Herkese selamlar

• Arkadaşım hem diyosunki sabaha kadar ruhunu teslim etti ki bence bu dogrudur elindeki tabanca ancak 3aylık yavru domuzu o mesafeden etkili olabilir. Madem hedef atıcısısın ozaman canlıya deneme bir diyer konu yaptıgın suç teskiletmektedir. Memeli hayvanlarin avı suan yasak birde evrakların yok kurs belgen yok derken servet ceza ödetirler sana haberin olsun. Bırak hayvan yoluna gidiyo gitsin g;$i

• Dikkatle okuyunuz. Alttan 3. satırın başında yazıyor ne vakit öldüğü!!! Diğer yazılarınıza cevap bile vermiyorum. Konuyu okuyunuz!! Halen anlamıyorsanız ya da farklı algılıyorsanız yapacağım birşey yok. Ayrıca avlanmadığım, avcı olmadığım açıkça yazılı. Bu arada İç Anadolu bölgesi için yaban domuzu avı tarihleri 2009-2010 Av dönemi merkez av komisyon kararına göre 15 ağustos 2009 - 21 şubat 2010. (Bkz 2. grup memeliler). Avcı olup bunu yanlış bilmeniz ayrıca düşündürücü.

Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• şimdi 2 ayda bana verdiği zarar , 9 dönümlük erik bahçesinin damlama sulama boruları nerdeyse imha edilmiş durumda, 12 dönümlük şeftalide en az 2 ton şeftali ve 4 ağaç kırılmış, 8 dönümlük elmalıkta çürüğe verdiğimiz elmalardan eser yok . ne diyeyim şimdi? sadece eriklere izin aldım. ve sıkıyosa bugün gelirler ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Size H&K GMG tavsiye ederim :) Bahçeyi korumak için çok faydalı olur.

[Resim Engellendi: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/32/HKGMW.jpg/760px-HKGMW.jpg]

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bende bir Gatling öneririm... Hem kaçanı kovalayabilirsiniz :) hemde ağaçları budamaya yardımcı olur... Üstelik düğün dernekte de acaip havanız olur... ;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://img136.imageshack.us/img136/138/cat25gatlinggun.jpg]

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."