haydin makro çekim pellet resimleri koyalım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Umarım Lifetime in Yaptıkları gibi olmuştur ÇAT PAT hahahahaha u½%;

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Umarım Lifetime in Yaptıkları gibi olmuştur ÇAT PAT hahahahaha u½%;

test etmedinmi?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Test etmeye vakit olmadı valla pazar günü artık...

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• ben olsam dayanamazdım :) hatta yarın bana 2-3 tane kargola cuma, bilemedin cumartesi test edeyim ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bende aynı pelleti bu şekilde hazırlamıştım. Kesinlikle patlıyo, ama çok kuvvetli bi patlama olmuyo. Bu pelletlerle grupmanda çok güzel oluyo. Tek atış, kağıdın yarısı yok. ;şrofls;. Hafta sonuna bende biraz hazırlayım, bol bol test edelim. 8o

• Official Post

Bu peleti pcp silahında kullanmanı tavsiye etmem, namlu başlangıcındaki O Ring in ömrünü çok çabuk bitiriyor.

• bilgilendirme için teşekkürler sırf meraktan aldığım bir pellet çeşidiydi :) iyi kara şişe indiriyordu :D

Air Arms S410 SL XTRA Ambi Deluxe .22 40FT/LBS & Gamo 4-16x50 MD
    Benjamin Marauder Pistol .22 & Nikko Stirling NRD25 Red Dot

• bilgilendirme için teşekkürler sırf meraktan aldığım bir pellet çeşidiydi :) iyi kara şişe indiriyordu :D

Vallaha mı? ;şrofls;.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• her türlü renkteki şişeleri fx türü pelletler canını okuyor hiç gerek yok denemeyin bunları bence ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Geçenlerde Katresuya uğradığımda Kadir Bey ile sohbet ederken konu pelletlerden açıldı ve Gamo'nun çapaklı pelletlerine geldi.Kadir Bey'in çapaklı Gamo konusunda çok beğendiğim bir tanımlaması oldu ; " Kanatlı Gamo"

Resimden de görüleceği üzere etek üzerinde 0,9 mm'lik bir kanatçık var ;kihhik,

Takdiri üstadlara bırakıyorum ;kffx;

[Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/100208/temp/r73frc74.jpg]

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• belki bilerek koymuşlardır kanatcıkları ;,;-

bunlar hep çakma gamo bence. he diceksinizki çakma olmayanlar nasıl olnlrın kanatcıkları biraz daha kısa ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Alıntı

belki bilerek koymuşlardır kanatcıkları ;,;-

bunlar hep çakma gamo bence. he diceksinizki çakma olmayanlar nasıl olnlrın kanatcıkları biraz daha kısa ;şrofls;.

Üzülerek söylüyorum Gamo peletlerde çakma ve gerçek gibi bir ayrım yok. Şanslı yada şanssız gününüz var. Kanatlı yada petek dokulu gibi çıkması tamamen şans meselesi hepsi orijinal Gamo. Taner Bey resmini eklediğiniz kanatcıklı gamo birde bunların kanatlı modelleri var.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• O kadar kanata bir de grubu iyi olsa ?

Neredeyese elimle serpme atsam daha küçük grup olacak ;kihhik,

Bir de yaylıda tepmeyi ciddi arttırıyor

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• sabah sabah canım sıkıldı.masanın üstünde duran gamo pro hunter 4.5 pelleti inceledim.elime aldıgım en düzgün pellet oldugunu farkettim.sizce durumu nasıl?

[Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/100419/temp/j8rsyybg.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100419/temp/dts2j5cu.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/100419/temp/bo6jjepf.jpg]

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Bence düzgün, iç kısma da bakmak lazım.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Evet çapaklar çoğunlukla iç kısmında etek arkasında oluyor. Genel olarak GAMO nun ürettiği pelletler kaliteli değildir..
    Kaliteli pellet için JSB, H&N gibimarkalara yönelmelisiniz.
    Not: FX ve AA marka silahların pelletlerini de JSB yapıyor.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.