Bu da benim Emektar S410 71fpe

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

silah gerçekten harika görünüyor Mustafa abi eline emeğine sağlık, biz napıcaz şimdi ;( silahlarla aynı anda juniorhavsut haberi aldım ;tacli# , yeni bi silah alırsam hanım ilk bende kullanır galiba ;avci;

Haydi hayırlısı, cinsiyeti belli değildir herhalde henüz, şimdiden allah analı babalı büyütsün ;tese;kkur

Mustafa Abi, ilk mesajınızdaki arka plandaki Tüfeklerle Resmen SHOW yapmışsınız :) Kolleksiyon olmuş :D;d;
    Allah sahibine bağışlasın, Daha çok versin. :)

Yok Hasan amacım şov yapmak değildi, kaburga kırığım olmasa onları oradan kaldırırdım, orası senin gelip gördüğün çalışma odam, flaşsız çektim fotoğrafları ve bu odadaki ampul 500 Watlık ampül ışığına eşdeğer tasarruf ampul.

• Çok güzel olmuş , Ama ben düz kundaklısını daha çok seviyorum , th yi pek sevmedim.

• Bu silahı satacağımı sanmıyorum, ama bu hobiye gönül vermiş biri olarak modlama konularında da çok enteresan gelişmeler yaşanacak, 150 lira gibi bir rakama tüm uyum adaptörleri ile regülatörünüzü YataGundan alıp kendiniz takacaksınız

Hadi hayırlısı....Allah deriz ne diyelim..

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Mustafa abi,T kundak gerçektende bahsettiğin kadar güzelmiş. :thumbup:
    Keşke oralara kadar gelip yerinde de görebilseydim. ;confused;

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Official Post

Mustafa abi,T kundak gerçektende bahsettiğin kadar güzelmiş. :thumbup:
    Keşke oralara kadar gelip yerinde de görebilseydim. ;confused;

Hemen yarın gel misafirimiz ol Musa g;$i

• Hemen yarın gel misafirimiz ol Musa g;$i

Mustafa abi,davetin için teşekkür ederim.Ama hem senin sağlığın hayırlısıyla bir düzelsin,hemde benim sıkıntım bir bitsin,inşaAllah gelirim. :)

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Çok Güzel, özellikle bolt kolu ve namlu mükemmel görünüyor.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Alıntı

Bu silahı satacağımı sanmıyorum, ama bu hobiye gönül vermiş biri olarak modlama konularında da çok enteresan gelişmeler yaşanacak, 150 lira gibi bir rakama tüm uyum adaptörleri ile regülatörünüzü YataGundan alıp kendiniz takacaksınız,

Bahsettiğiniz regülatör AA lar için mi , yoksa genel anlamda mı?

FİLİNTALAR GRUBU

• Official Post

Genel anlamda yazdım, adaptorden kastımda her silaha uyabilmesini sağlayacak ceket, aslında 150 TL yazdım ama bu rakam net değil, ne olur ne olmaz diye yüksek tuttum, çünkü çinden numune regülator getirttim, biraz daha değişiklik istedim, şimdi ikinci numuneyi bekliyorum, nasip olursa tanesi buraya 35 TL ye malolacak, ancak her silaha uyum sağlayacak adaptörü burada imal ettireceğim, gelecek regülatorün sırtı dişli, o dişe göre adaptorü 20 TL ye imal ettirirsem, 55 TL ye malolur, doğal olarak KDV ve kar marjı ile belki 90 belki 100 tl olacak..

• 30 -40 grain solid mermi bulabilecekmiyiz yatagunda?

webley patriot 5.5

• Official Post

30 -40 grain solid mermi bulabilecekmiyiz yatagunda?

Zamanla yavaş yavaş olacak.

• Hocam harika bi silah doğrusu. Zaten bolt action fanatiğiyim bi de t kundak olunca hayran kaldım. ;tacli# Umarım daha uzun süre kasasız belasız kullanırsınız, Allah nazardan saklasın diyorum. ;grin;

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Özel bir tüfek olduğu her halinden belli.Genel olarak airarmslara klasik kundak daha çok yakışıyor ama bu modelde thumbhole da kötü olmamış üzerindeki modlarla beraber bütünlemiş dizaynı bana göre.Namlunun uzunluğu özellikle mod derken.

• Tüfeğin gücü çok iyi,fakat bu güçte stabilite ne olur?

• Tüfeğin gücü çok iyi,fakat bu güçte stabilite ne olur?

Aynı şeyi şimdi ben soracaktım. İsabetlilik nasıl acaba ?

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Reğülatör montajını kişilerin kendisinin yapabileceğinden söz edilirken aklıma şöyle bir fikir geldi. :rolleyes:
    Herkes yatagundan istediği silah parçasını alarak kendi silahını kendi toplasa nasıl olur. ;$.,
    Aynı toplama bilgisayar misali.
    O zaman herkes hayallerindeki tüfeklere biraz daha yaklaşmış olur.
    Bu biraz hayal gibi oldu ama hayallerde bir gün gerçek olabilir. ;grin;