Osman Abi Neredesin Canımız Mercimek Çorbası çekti sen yoksun.....

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yahu ayıptır söylemesi az önce acayip karnım acıktı havuz mavuz problemleriyle uğraşmaktan ve istanbullulara sesimi duyurmaya çalışmaktan... Osman abi sevmiyormuş işkembe falan .. Ama mercimek çekerse canınız ben herzaman varım demişti.. EEEEee abi hani neredesin ...? ;şrofls;.

• Bu gün inanın gün bitmiyorr... Sabahtan buluşmalar öğlen sonu balık tutmalar, gece yarısı işkembeciii.....

vira vira HERKEEESSSS FİLİKALARAAAAAAAAAAAAAAAAAA.......

İskele alabanda avara. Neta Neta Alesta.

Toparlanın gidiyoruzzzzzzzzzzzz :pinch:

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Afiyet olsun ;)

Röhm Twinmaster Top M RE .177 (Air Stripper)
    Hatsan Mod 125 .22 (Oriental 6-24x44)
    Gamo Cfx .177 (W&S 3-9x44)
    Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• Haydi geliyorum madem. Ve de akıl diliyorum Allah'tan hepimize. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Bu arada arzu eden herkesi bekleriz Bestekar Sokak Rumeli Çorbacısı'na.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• işkembe yaz 0606 ya gönder Çorban Cebine, Ankara Team evine almaya gelsin....

Yeni Tarife AirgunCell .. İyi geceler :P

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Çok uzak sayılmam ama tıkabasa doluyum. Gece gece üstüne birde çorba içersem rüyada ne görürüm bilinmez :D
    Afiyet olsun, iyi sohbetler.

Röhm Twinmaster Top M RE .177 (Air Stripper)
    Hatsan Mod 125 .22 (Oriental 6-24x44)
    Gamo Cfx .177 (W&S 3-9x44)
    Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• Bu arada arzu eden herkesi bekleriz Bestekar Sokak Rumeli Çorbacısı'na.

Şimdi internet sitesine baktımda çok güzel bir yere benziyor. En kısa sürede denemem lazım burayı. sizlere afiyet olsun

webley patriot 5.5

• bakıyorumda ankara lılar hiç boş durmuyor ;şrofls;. . bizde istanbulla - ankara arası 500 er km .

denizli-kütahya-aydın-uşak team kurayımda mercimekleride ,acılı işkembeleride kendimiz yaparız görün . ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Vaaay... Olm kambersiz düğün olur mu? Ben bunun hesabını sormaz mıyım? Sorarım... X(:Bal:taC:X(

;director; Hadi afiyet olsun, iyi eğlenin, tadını çıkarın ki değsin... ;#taban^l

:thumbup:

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Cem abim bu gece 2 tas corbayi bile götürür ;tacli# nede olsa kendi rekorumuzu kendimiz kirdik demi abicim ;grin;;şrofls;.

• Cem abim bu gece 2 tas corbayi bile götürür ;tacli# nede olsa kendi rekorumuzu kendimiz kirdik demi abicim ;grin;;şrofls;.

hahahahaha... Öyle tabii Kadircim... Bir başka takımda kendi rekorunu kırmış ama #hims#hims#hims

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Çorbayı içtik, Tunalı Hilmi caddesini gezdik ve şu an saat 03:00 eve geldik..

Hepimize afiyet olsun..

Katılımcılar;

- Gmby

- Fender

- Eblemis

Videolarımız ve fotoğraflar Gmby nin kamerada, sabah işe gideceği için videoları yarın ekleyeceğini umuyorum.

Videolarda Cem abiye ve İstanbul Team'e gönderme yaptım..:) (İstanbul Team deyince yanlış anlaşılma olacak, Henüz Team olamadılar.. ;rofl.; ) (Çok mu yüklendik ne bu akşam.... Hepsi Şaka tabi dostluk, arkadaşlık baki)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Cidden güzel bir yemek buluşması idi.. Herkes uyudu ama ANKARATEAM gene uyumadı...

Cem bir ara seni arayacaktık ama.... dedik bugun azad edelim onu :)

İşte resimlerimiz....

Önce arabaya benzin alınır.... Bugun 100 km yakın yol yaptım.. Ben acıktım arabada acıktı :)

[Resim Engellendi: http://i35.tinypic.com/117ecnt.jpg]

[Resim Engellendi: http://i35.tinypic.com/23h3cyu.jpg]

Ardından Evreni alıp düştük yola....

[Resim Engellendi: http://i38.tinypic.com/jg5u0y.jpg]

Şimdi sipariş verelim......

[Resim Engellendi: http://i36.tinypic.com/2n1ynba.jpg]

[Resim Engellendi: http://i37.tinypic.com/30m1uut.jpg]

[Resim Engellendi: http://i35.tinypic.com/2dj10rt.jpg]

Az sonra video...

• Cem abisiz nasıl gidebildiniz. ;rofl.; Nasıl boğazınızdan geçti ;şrofls;.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Ah be dün akşamda bestekara bi uğramıştım, katılmak isterdim doğrusu. ;tacli#

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Hepsi iyi güzel de Cem abiyi nasıl almadan gittiniz ya... İşkembe dedinmi Cem abi gelir akla, artık nasıl affettirirsiniz kendinizi bilmem ;şrofls;.

• Video gecikmeli geliyor arkadaşlar.. Dün tam yükledim bitti derken elektirikler gümmm onca emekte gümmmm... Sabah 5 miydi neydi :) kısmet bu akşama imiş...

Bu da direk izleme linkimiz...

http://img42.imageshack.us/i/filmim1.mp4/

Ceme ve bir türlü yapılanamayan ama sağlam yapılanacağına inandığımız İstanbulTeama hitafen :))) ;şrofls;.

• Huooopp, makinist... Seeeesss... :)

Yahu videoyu çektiniz, niye sessiz çektiniz? Madem çekiyorsunuz sesli çekin...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png