11 ekim 2009 pazar günü buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • valla ben biterslik olmaz evde komutandan izin de alabilirsem saat 9 da orda olurum...

benim durumum cumartesi akşam saatlerinde kesinleşir....

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Benim ve yanımda gelmeyi prensip olarak düşünen 2 arkadaşımın durumları da Cumartesi akşamı kesinlik kazanacak. Kimse katılamazsa bile yanlız gelirim.
    Bir öneri: mümkünse katılımcılarımız yakalarına "nick" lerini ve esas isimlerini yazan bir etiket yapıştırsınlar. Birbirimizi tanımada ve hitaplarda çok kolaylık sağlıyor.
    Maskeleme bandı bile olsa işe yarıyor.

S&W 686-6

• Demekki en az saat 10:00 toplanmamız şart eğer kahvaltı yapacaksak.

valla ben biterslik olmaz evde komutandan izin de alabilirsem saat 9 da orda olurum...

benim durumum cumartesi akşam saatlerinde kesinleşir....

Eyvaaah... Biri en geç 10'da buluşalım diyor, biri komutandan izin alabilirsem diyor (hemde bunu diyen aylardır buluşma buluşma diye bağıran dünya dışı dostumuz)...

Arkadaşlar, biz 0630'da buluşup, 1000'da buluşmanın ilk ayağını bitirip brunch için toparlanıyoruz... Öyle komutandan filan da izin almıyoruz... Askerlik mi kaldı? :D

Bu İstanbulTeam gene nanay galiba...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Alıntı

Öyle komutandan filan da izin almıyoruz... Askerlik mi kaldı?

Atlatamadık şu 12 Eylül sendromunu. bs,;s

FİLİNTALAR GRUBU

• Bana her türlü uyar 5:00 dede buluşabiliriz ki zaten hergün saat 6 da işe gittiğim için her sabah saat 6:00 otomatikman uyanıyorum.
    Bazı arkadaşların durumu Galiba cumartesi akşamı netleşecek.

Peki keleceği kesin olanlar kimler?
    Ben, Allah izin verirse bi arkadaşımla birlikte kesin geleceğim.

• abiler bende kesin geliyorum airguntürk sapkasını takarım herkez tanır beni :) ikeanın alt otoparkı saat 10:00 - 10:30 olarak değerlendirelim mi ? alt otoparka girişte bagaj kontrol yapılıyormu ? bu ne demesinler :)

FİLİNTALAR GRUBU

• evet girişin orda
    ben de sabah erken saatlerde gelebilirim sanırım komutan!!! sorun çıkartmazsa sabah 6-7 gibi de gelebilirim...

FİLİNTA TEAM

• buluşma noktası kesinlesti saati de kesinleştirirsek tamamdır.

FİLİNTALAR GRUBU

• Bana her türlü uyar...
    9 dan 9.30 a kadar otoparkta olalım 9.30 dada IKEA Restauranta gider kahvaltı yaparız... Gecikenler oraya gelir olmadı

FİLİNTA TEAM

• benim içinde uygundur.

FİLİNTALAR GRUBU

• Çok büyük olasılıkla cumartesi öğleden itibaren pazar günü akşamına kadar balık avı için kampta olacağım. Programımız Cuma akşamı kesinlik kazanacak.
    Planımızda bir değişiklik olur da balık avı iptal olursa bende katılmak isterim.
    Bu durumda aracında yeri olması halinde Polat Ağabey'e eşlik edebilirim.
    Katılamazsam da bütün arkadaşlarıma şimdiden keyifli bir gün diliyorum...

Kazasız belasız, isabetli atışlar.. ;tufey#

Selamlar & Saygılar,
    Mehmet Çelebi

Diana 460 Magnum .22 + Theoben 30mm Dampa + U.S.M.C 6-24X50/30 SW Illuminated Mil-Dot

istanbulteam.png

• Pazar günü 9-9.30 arası IKEA alt otoparkta olmaya çalışacağım.

Hatsan MOD 95 SAS + Optima 3-9x32 + Optima Red Dot

;tufey#

• Arkadaşlar, hafta sonu bir misafirim olacağından buluşmaya katılma ihtimalim maalesef ortadan kalktı.
    Hepinize keyifli atışlar.

S&W 686-6

• Arkadaşlar bende, oğlumla gelebilirim. Pazar sabahı 09:00-09:30 arası İkea açık alt otopark. Görüşmek üzere

Bülent Eğinlioğlu

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• İkea buluşma saati 9:00 - 9:30 arası kesinleşti galiba.Ataşehir'den geliyorum , aracı olmayan ve gelmek isteyen arkadaş varsa bu civarlarda bir yerden alabilirim.

FİLİNTALAR GRUBU

• Arkadaşlar Selam, ben ogen in arkadaşı imdat, ogenle birlikte kararlaştırılan saatte pazar günü orda olacağım.

• Ben de varım buluşmada eğer sabaha kadar birşey olmazsa. Umarım otopark o saatte çok kalabalık olmaz, birbirimizi nasıl tanıyacağız yoksa :).

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel