12 Aralık Hanım Yeni Tüfeği Gördü Napcaz Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu gibi durumlarda yırtmanın en garanti yolu, tüfeğe verdiğiniz para kadar paraya hanıma hediye almaktır :thumbup:

Bu dediğin yapılacak en yanlış şey olur bence... Glad aldıktan sonra hanıma da 3000 TL'lik bir şey alırsan, "Bu biçimsiz şeye 3000 TL mi verdin?" diye yakındaki en ağır şeyi kafana vurması kaçınılmaz olur gibi... #hims

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bülent abi sende yoksun yanımda bakalım bu sefer nası yırtıcaz. ;avci; ;rofl.;

Silah sizde değil mi? Bırakın o düşünsün ;kihhik,

Temel evlenmiş, Fadimeyi atmış ata kendisi de öne yürüyor, köyüne götürüyormuş... At tökezlemiş, Temel ata bakıp "Bu biir." demiş, Fadime bişey anlamamış... Bir süre sonra at yine tökezlemiş, Temel ata bakıp "Bu iki." demiş... Bir süre sonra at 3. kez tökezleyince Temel silahını çekip atı oracıkta vurmuş... Fadime bar bar bağrınmaya başlamış "Sen ne yaptın? Kaatil... Sen manyak mısın? vb" diye... Temel sakin sakin Fadimeye bakıp "Bu biiir." demiş...

Siz daha bu biiir demediniz mi yengeye?

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Official Post

Bu dediğin yapılacak en yanlış şey olur bence... Glad aldıktan sonra hanıma da 3000 TL'lik bir şey alırsan, "Bu biçimsiz şeye 3000 TL mi verdin?" diye yakındaki en ağır şeyi kafana vurması kaçınılmaz olur gibi... #hims

Sevgiler,

Cem, senin biçimsiz dediğin bir başkası için biçimli olabilir, her seferinde "Laylon tüfek" - "biçimsiz şey" vs... sıkılmadınmı bu sözleri sarfetmekten, bu silahı beğenerek alıp kullananları üzdüğünü farketmiyormusun, bak bu güne kadar kimse sana bir kelime etmedi bu konuda ama rahatsızlıklarını özel mesajla bildiriyorlar ve ben her seferinde senin art niyetli olmadığın yönünde kişileri ikna etmek zorunda kalıyorum. Lütfen artık sonlandır bu tavrını.

• Cem, senin biçimsiz dediğin bir başkası için biçimli olabilir, her seferinde "Laylon tüfek" - "biçimsiz şey" vs... sıkılmadınmı bu sözleri sarfetmekten, bu silahı beğenerek alıp kullananları üzdüğünü farketmiyormusun, bak bu güne kadar kimse sana bir kelime etmedi bu konuda ama rahatsızlıklarını özel mesajla bildiriyorlar ve ben her seferinde senin art niyetli olmadığın yönünde kişileri ikna etmek zorunda kalıyorum. Lütfen artık sonlandır bu tavrını.

Yanlış anlaşılmış Mustafa bey... Ben en güzel tüfekte, en çirkin tüfekte genellikle bayanlar için birşey ifade etmeyeceğinden yola çıkarak öyle bir cümle kurdum. Ama adımız çıkmış dokuza, inmez sekize... Gladiator sahibi arkadaşlardan özür dilerim, sizde kusura bakmayın.

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• çok şükür benım henüz böyle sorunlarım yok :D aldım hayırlı olsun, sattım hayırlı olsun

FİLİNTALAR GRUBU

• çok şükür benım henüz böyle sorunlarım yok :D aldım hayırlı olsun, sattım hayırlı olsun

bekarlık sultanlıktır :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bekarlık sultanlıkmış ;(

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• niye abi odamı karışıyo , ;kihhik,

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• bekarlık sultanlıktır :)

derlerse de biraz "sefil" bir sultanlık haline dönüşebiliyor kolayca.
    Ne demişler: "Evlilik kuşatma altındaki bir kale gibidir; dışardakiler içeri girmek ister, içerdekiler dışarı çıkmak".... :)
    Not: bu satırların yazarı aynı haltı 3 kere yemiştir !!! Böylece biline.....

S&W 686-6

• Alıntı

niye abi odamı karışıyo ,

Karışıyor valla , banada bişey al demeye başlıyorlar.Ama insan çocuğunu o kadar çok seviyorki başka birşeye benzemiyor.

FİLİNTALAR GRUBU

• Abi siz işi büyütmüşsünüz yahuu

Geyik olayını aşmışsınız artık çevirme yapıyorsunuz...

İzlemeye devam ediyom nutkum tutuldu...

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Official Post

Not: bu satırların yazarı aynı haltı 3 kere yemiştir !!! Böylece biline.....

+3 ;kihhik,

• +3 ;kihhik,

Allahın hakkı 3 müş ;rofl.; Ben şimdilik 1 deyim :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Tüfek alınır eve getirilir iş biter. Nedir bu hanım korkusu anlamadım? Tek taş fırın ben miyim?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Official Post

Tüfek alınır eve getirilir iş biter. Nedir bu hanım korkusu anlamadım? Tek taş fırın ben miyim?

Benim birşey söylememe gerek yok sanırım Rıfat bey ;kihhik,

• Benim birşey söylememe gerek yok sanırım Rıfat bey ;kihhik,

Siz tescillisiniz, tabii ki bir şey söylemenize gerek yok ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)