Bir tüfek bu kadar mı güzel olur?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • AA S 410 XTRA FAC tüfeğimi alalı epey olmasına rağmen Mustafa beyden modifiye etmesini ve o şekilde göndermesini rica ettiğimden elime geçmemişti. Mustafa beyin mükemmeliyetçi yapısını bildiğimden, gerekli işlemler sonuçlanana kadar bağrıma taş basıp bekledim, hatta Mustafa beye telefon edip tüfeğin durumunu bile sormadım. Sabrın sonu selamettir demişler, yılbaşından önce Mustafa bey arayıp tüfeğin verilerinin istediği gibi olduğunu ve forumda sonuçları yayınladığını söyleyince dünyalar benim oldu. Artık geriye kalan tek şey kargoyu beklemekti. Yılbaşı günü eve geldiğimde yeni gözdem beni bekliyordu. Misafir olmasına rağmen onlardan izin isteyip paketleri açtım. İngiliz gözdem tüm güzelliğiyle önümde yatıyordu. Pürüzsüz dokusu ve kıvrımları üzerinde ellerimi gezdirirken ceviz kundak seçmekle ne kadar akıllıca bir iş yaptığımı düşünüyor ve ahşabın büyüsüne kendimi kaptırıyordum. İşte tüfeğin resimleri:

Bir tüfek bu kadar mı güzel olur?

[Resim Engellendi: http://s4.directupload.net/images/100102/temp/u6tdgqoj.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s6.directupload.net/images/100102/temp/scrb82r7.jpg]

Gören maşallah desin...

[Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100102/temp/9tp6rvb5.jpg]

Elemterefiş kem gözlere şiş!

[Resim Engellendi: http://s7.directupload.net/images/100102/temp/h7zxf76s.jpg]

Hava fırtına derecesinde rüzgarlı olduğundan grup çalışması yapamadım ama devasa kiremitleri bir patlatışı vardı ki, görmeyin..

En kısa zamanda grup çalışması yapıp yayınlayacağım. Böyle bir tüfeğe sahip olmamı sağladığı için Mustafa beye tekrar teşekkür ederim, elleri dert görmesin ;tese;kkur

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• hayırlı olsun,güle güle kullanın :) arkadaşımda da ceviz kundak olandan var,gerçekten kusursuz kundak,çok hoşuma gitti :thumbup:

• Sayın Akrabam, Yeni oyuncağınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın Kazasız ve isabetli atışlar dilerm.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• kundağı çok güzelmiş gerçekten. hem seyirlik, hem kullanmalık bir tüfek almışsınız. hayırlı olsun. :thumbup:

6-24*50 tasko

• Official Post

Güle güle kullan Rıfat dostum, fakat bir şey belirteyim, Ceviz kundakların her biri birbirinden farklı güzellikteler. g;$i

Ben silahtan özellikle rüzgarlı havada diğer silahlara göre çok daha isabetlilik bekliyorum, çünkü namludan çıkdıktan sonra diğerlerine göre çok daha çabuk hedefi bulacak.

• Hayırlı olsun güle güle kullanın yeni silahınızı

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• maşallah ;tese;kkur

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Nazar değmesin.Güle güle kullanın.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Hayırlı olsun Rıfat güzel günlerde kullan.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Hayırlı olsun ,Güle güle kullanın !

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• Rıfat,,Hayırlı olsun..Silah ve kundak şahane görünüyor..Kazasız ,belasız keyifle kullan.. ;d;

A Takımı Üyesi

• güle güle kullanın. ne gibi modifiyeler yapıldı ?

webley raider 10 lw .22 cal 6-24x40 tasko aoe :thumbup:

• Hayırlı olsun Rıfat abi güle güle kullan ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Rıfat abi güle güle kullan. Allah nazarlardan korusun inşallah :)