Benjamin Discovery Pre-charged Pnuematic Air Rifle

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dün akşam Mustafa abi bu silahın gelmesi için bi çalışma yapmayı düşünürmüsünüz diye yazacaktım, ama meydan avın distribütör olduğunu duyunca ve birde forumda görünen her markayıda istemeyin dersiniz diye yazmamıştım. Ama bu silah hakkında çalışma yapacağım diyince olay bitmiştir. :thumbup:

Webley Patriot - T.M.A.

• Başlığı görüp silahın resmini ilk gördüğümde aklıma gelen şuydu:

Aynı crossman 2100 gibi bir sistem silahın yan tarafında mod 54'ün kurma kolu gibi bir kol.

havayı buradan basıp. atış yapıyoruz. Bir nevi küçük çaplı co2

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Evet kesinlikle bekliyoruz...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Arkadaşlar bu silahı unutun,Türkiye distribütörü Meydan av,benjamin Croosman ın bünyesinde ve meydan av benjaminin sadece pelletini ithal ediyor. :rolleyes:

• Bekliyen arkadaşlara müjde bugün meydan av la telefonla görüştüm tüfekler haziranda tükiyede satışa sunuluyor. not: tüfeklerler pompalarıyla birlikte geliyormuş.

FEİNWERKBAU 600

• fiyatı ne olcakmış acaba ;confused; 1500 $ mı, ancak kurtarır heralde

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bekliyen arkadaşlara müjde bugün meydan av la telefonla görüştüm tüfekler haziranda tükiyede satışa sunuluyor. not: tüfeklerler pompalarıyla birlikte geliyormuş.

Güzel haber doğrusu :)

• webley raıderı dün sordum 600 ytl dediler uçmuşlar yaaa üstelik tüpü tencereside yok yanında ;şrofls;.

• aradan bayağı bir zaman geçmiş, anlaşılan bu güzelim tüfekle ilgili hiç iyi bir haber yok.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• bu silahı getirirse Meydanav getirir çünkü mümessili onlar, ve Yatagun'da da satılır sanırım

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

bu silahı getirirse Meydanav getirir çünkü mümessili onlar, ve Yatagun'da da satılır sanırım

+1 Evet Meydan av getirir ama o yurtdışı sitelerdeki fiyatların sakın ola hayalini kurmayın, 2 ile çarpın o fiyatı, eğer Meydan av getirirse.

• o zaman ona o parayı vereceğime biraz daha koyar fx t12 alırım zaten.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• +1

Evet Meydan av getirir ama o yurtdışı sitelerdeki fiyatların sakın ola hayalini kurmayın, 2 ile çarpın o fiyatı, eğer Meydan av getirirse.

niye böyle yapıyorlar.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Official Post

niye böyle yapıyorlar.

Çünkü bayilik sistemi ile çalışıyorlar, bayilerine de kar vermek zorundalar, Bakın bir başka yerde daha yazdım, HW100 ile FX T12 nin Fabrika fiyatları 10 - 20 euro farkla aynı, HW100 perakende satış fiyatı 1.300,00 Euro ve FX T12 795,00 Euro.

• Benim anladığım FX T12'yi katresudan başka bir yer getirseydi. 1300 euro'da alacaktık.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png