Yatagun Moderatör Hakkında.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Atış yaparken çok fazla ''hatta ateşli silah gibi'' ses çıkaran ve sırf bu yüzden 6 aydır doğrudürüst kullanamayıp soğuduğum ve satmayı dahi düşündüğüm Evanix Ar 6 tüfeğime Sn. Mustafa Serdar ve Kadir Bey'in yönlendirmesi- yardımları sayesinde Yatagun'dan aldığım MODERATÖR'ü almamla sanki bambaşka bir tüfeğe sahip oldum.Oh be dünya varmış.Ses problemi yaşayan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.O kadar ses çıkaran bir tüfeğin sesinin bu kadar azalabileceğini tahmin etmemiştim,şüphelerim vardı yanılmışım.Çok teşekkürler. ;dance; ;dance; ;dance;

• Official Post

Sizi 2.000 TL kâr'a geçirdik ;kihhik, gülegüle kullanın. g;$i

• Güle güle kullanın.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Sizi 2.000 TL kâr'a geçirdik ;kihhik, gülegüle kullanın. g;$i

Çok teşekkürler.Vallahi doğru.70 TL.ye Pcp sahibi olmuş gibi oldu.Onu da yazacaktım ancak akşam vakti bisürü zamanınızı aldım,üstüne üstlük bide ''şimdilik'' vazgeçinçe size mahçup olduğumdan dolayı yazamadım.Telafi edicem bi şekil.Ama bukadar güzel olacağını tahmin etmiyordum hocam.Saygılarımla. g;$i

• Teşekkürler. ^^

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• evanix ar 6 pcp degilmiydi yaw ?

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• Yarısına kadar namlu giren modetör tıpkı daystate modetörü gibi olsa tüfek baya kısalır. onlardan ah bi olsa ;tacli#

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

Yarısına kadar namlu giren modetör tıpkı daystate modetörü gibi olsa tüfek baya kısalır. onlardan ah bi olsa ;tacli#

Mustafa senin silahının boyu onlara göre zaten 20 santim civarı kısa, ayrıca kısa olan moderator FX Gladiatorü %98 susturuyor.

• Arkadaşlar, Yatagun'dan bende bir moderatör aldım, sesi gerçekten bayağı kesiyor, almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

• Bende almak istiyorum AT44WX10 için ama diş uygun değil. Yatagun bir de aparat yaptırsa araya çok iyi olur. satışlar katlanır bence :)

Aparat bulana kadar üzerindeki ile devam edicem. Fakat belki sesi biraz daha azaltmamın yöntemi vardır. Susturucunun içinde 2 tane uzunca alüminyum tüp var, kalem kağaı gibi :) bunları çıkarıp başka bişey koysam biraz daha sessiz yapmaz mı? onları çıkarıp denedim, sesi onlarla veya onlarsız aynı. Bir de boş ile dolu atış arasında kapalı ortamda ses farkı varmıdır?
    Biraz karışık oldu sorularuım ama yanıtlarsanız mutlu olurum.
    Teşekkürler.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Bende almak istiyorum AT44WX10 için ama diş uygun değil. Yatagun bir de aparat yaptırsa araya çok iyi olur. satışlar katlanır bence :)

Aparat bulana kadar üzerindeki ile devam edicem. Fakat belki sesi biraz daha azaltmamın yöntemi vardır. Susturucunun içinde 2 tane uzunca alüminyum tüp var, kalem kağaı gibi :) bunları çıkarıp başka bişey koysam biraz daha sessiz yapmaz mı? onları çıkarıp denedim, sesi onlarla veya onlarsız aynı. Bir de boş ile dolu atış arasında kapalı ortamda ses farkı varmıdır?
    Biraz karışık oldu sorularuım ama yanıtlarsanız mutlu olurum.
    Teşekkürler.

Bende de AT 44 lw var ve kendinden moderatörlüydü.Şimdikilerde yok herhalde.Hatsan'dan isteyin bence diş problemi var diyorsanız.Ancak ben Yatagundaki moderatörden Evanix'e taktım,milimetrik değil;mikronluk kadar güzel hassasiyetle oturdu. g;$i

• AT44WX10 için 1/2 UNF çevirici aldım. Sıra moderatöre geldi. Kısası kalmamış yatagunda, uzununun dez avantajı nedir boy ve daha fazla ağırlık harici?

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Ben uzun olan 20 cm lik moderatörü aldım ve çok memnunun at44ü %100 susturdu sadece mekanizma ve tüpten gelen çınlama sesi var tavsiye ederim atışlarda hehangi bir hedef sapması olmuyor hızına gelince ölçmedim ölçme imkanımda yok ama bazı konularda okuduğuma göre etkisi yokmuş ağırlığına gelince çok hafif 200 gr yanlış değilsem tavsiye ederim

• Ben uzun olan 20 cm lik moderatörü aldım ve çok memnunun at44ü %100 susturdu sadece mekanizma ve tüpten gelen çınlama sesi var tavsiye ederim atışlarda hehangi bir hedef sapması olmuyor hızına gelince ölçmedim ölçme imkanımda yok ama bazı konularda okuduğuma göre etkisi yokmuş ağırlığına gelince çok hafif 200 gr yanlış değilsem tavsiye ederim

+1