STOEGER X20 ve PELETLER

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu gün yatagundan sipariş ettiğim gamo pro hunter ile gamo pro magnum pelletler geldi yanında hediye olarak şapka göndermişler pro hunterin bi kutusunuda 500 lük göndermişler sağolsun mustafa abi çok düşünceli bu gün araziye çıkıp biraz atış yaptım pro hunterle pro magnum isabet olarak fena pelletler değil ama hassas atış yapmadım arabayı uzakta bırakmak zorunda kaldım yol çok bozuktu arabadan destek alarak atıyodum normalde bu sefer ayakta ve diz çökerek atış yaptım ama 30 35m den şişeleri çok rahat vurdum ancak bundan sonra fx pelletlere geçebilirim gamoların birleşim izleri çok belirgin bazıları acayip çapaklı nerdeyse bazılarının kanatları var o pelletlerle hassas atış yapılabileceğini sanmıyorum gerçi bellide olmaz denemek lazım

• benim de yatagundan aldığım gamo prohunter ve pro magnumlarım geldi.yataguna teşekkürler.gerçekten bu sefer de çok güzel paketlenmiş.peletlerde hiç bozulma yok.bakalım bende atıştan sonra yorumlarımı yapıcam.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• x20 de denemedığım pellet kalmadı.. hassas atış istıyorsanız fx pelletler bu iş için mukemmel.

Vursan-Stoeger x20 4,5 mm :love:

• fx ile max. kaç metreden şişe kırılıyor denediniz mi?

• fx ile max. kaç metreden şişe kırılıyor denediniz mi?

50m de FX ler ile şişe kırabiliyorum fakat daha üstü mesafelerde isabet ettirsem bile malesef kıramadım (70m'de).

• O mesafede kırması gerek.Tüfeği ne zamandır kullanıyorsunuz?Bakım zamanı gelmiş gibi görünüyor. :thumbup:

• bu gün baya bi atış yaptım gerçekten pro hunter pellet çok hoşuma gitti 35 40m civarı soda şişesini acele etmeden tetiğe her bastığımda vurdum yerdeki kırılan çöplerinide temizledim tüfek pro hunteri çok sevdi ts10 dan daha isabetli pro magnumda gayet güzel bendeki pro magnumlarda çok çapak olmasına rağmen bende anlamadım ;şrofls;. isabet arıyosanız pro hunteri denemenizi tavsiye ederim bu tüfekte

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen bluemanxxx ().

• ts10 pelleti 70 mt üzeri atışlarda tahribat için kullanın arkadaşlar,kısa mesafe ipe çöpe atış yapacaksanız,başta fx pellet,ardından promagnum ve benzer kafa yapısına sahip pelletleri tercih edin,

• kadir abi pro magnum, pro hunter gibi pelletlerle 100m de şişe kırılıyomu bu tüfekle denedin mi hiç ts 10 kırıyo ben de denedim ama promagnum, pro hunterla denemedim atış yapmak için uygun arazi bulamadım

• O mesafede kırması gerek.Tüfeği ne zamandır kullanıyorsunuz?Bakım zamanı gelmiş gibi görünüyor. :thumbup:

Tüfeği alalı 6 ay oldu, 1500 e yakın atış yaptım, bakım zamanı gelmişmidir sizce?

GAMO Pro Hunter benimde hoşuma gitmişti, diğer arkadaşlarında hoşa gittiğine göre, bu pelet X20 kullanıcılarının tercih edebileceği bir pelet diyebiliriz artık.

GAMO PRO HUNTER ;tese;kkur

• ince yapılı şişeleri kırıyor,depozitolu bira şişesi,70lik rakı şişesini kıramadı,ts10 daha ağır olduğundan vurunca okkalı yapıştırıyor ;kihhik,

• arkadaşlar bu gün tüfeğimi pro huntura sıfırlayıp atışarımı yaptım bundan sonra bu tüfekte pro hunturdan başka pelet kullanmam. herkese tavsiye ederim.birtanede 55 metre videosu yaptım.birazdan yükleyeceğim.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• arkadaşlar bu gün tüfeğimi pro huntura sıfırlayıp atışarımı yaptım bundan sonra bu tüfekte pro hunturdan başka pelet kullanmam. herkese tavsiye ederim.birtanede 55 metre videosu yaptım.birazdan yükleyeceğim.

Videoyu bekliyoruz!!!

• yükledim.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• stoeger x 20 den en guzel sonuc final match pelletde gordum ben inan ki muhteshem bir sheydir deneyim deyecem.bu yakin mesafe icin sacmadir ama ben 50 metreden karga vuruyorum tahtibat gucude en guclu olanidir. bi suru marka pelletler kullandim ne sirr varsa hic bir pellet delemediyi tahtayi match delib geciyor. ts 10 kullandi arkadshlar namluya zor girdiyini soylediler ama bende oyle bosh giriyor namluya acaba original deglmi. hem ts 10 ile hic grupman yapamadim.bildigim en guzel pellet match oldu