Cuma gününe girdik halen cumartesi buluşmasından haber yok buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba,

biz sizlerle bu buluşmada tanışıp eşlik etmek istedik fakat maalesef cuma günü orada mod125 SAS lar ile atışlar sonrası bütün kaslarımız harap olduğu için katılamadık X]#+, kenarı kırık beyaz masayı oraya getirmiştik umarım faydalı olmuştur.
    anlaşılan o ki çok keyifli bir buluşma olmuş :thumbup: haftaya sizlere katılabilmek umudu ile,,

saygılarımla

Umut Akdağ

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Umut kardeşim,
    ben bu sabah 6.30 gibi PaintSign'a gittim ve aşağıdaki hali görünce çok canım sıkıldı, bu halde sizler bırakmadıysanız kusura bakmayın. Ama siz orayı öyle bıraktıysanız lütfen bir daha oraları temizleyip bırakın. Oraya çöp kovası koydular, eski hedefleri vs oraya atarsanız çok iyi olur. Orası çöplük değil, bu sabah aşağıdaki pislikleri toplayıp çöpe ben attım.

İnsanın yemek yediği kaba pislememesi gerekiyor.

lütfen bu konuya çok dikkat edelim. Orada misafiriz, mal sahibi değil. Misafir misafirliğini bilmeli diye düşünüyorum. İnsana da yakıştıramıyorum bu yapılanı açıkçası.

masayı sahiplerinden izin alıp koyduysanız, problem değil. yok kafanıza göre alıp getirdiyseniz o da yanlış olmuş, en azından geri götürmeniz gerekirdi.

[Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/100417/temp/ccisvfis.jpg]

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/100417/temp/zgse492n.jpg]

[Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/100417/temp/5mpjyfkd.jpg]

[Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/100417/temp/aba5ac8l.jpg]

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/100417/temp/ep2r4n3q.jpg]

[Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100417/temp/qxl64t9o.jpg]

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/100417/temp/vmpgnm6q.jpg]

[Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100417/temp/knl8rzjd.jpg]

ayrıca tekrar belirtmek istiyorum PaintSign otoparkta şişe vs kırmayınız

.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Abilerim dikkat ettim de bir çok tüfekte moderatör yok. Acaba niye? Grupmanları etkiliyor mu?

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Abilerim dikkat ettim de bir çok tüfekte moderatör yok. Acaba niye? Grupmanları etkiliyor mu?

orada moderatör olarak ben ve mrmataracı vardı ;şrofls;.

şahsen ben hassas atış istiyorsam moderatör kullanmıyorum, psikolojik olabilir bilmiyorum :rolleyes:

.

ankarateam.png

• Tekrar merhaba,

Keşke sabah biz de gelseymiş iz,çünkü orada ki durumlarla ilgili açıklama yapabilme fırsatımız olurmuş. Müsaadenizle açıklama yapayım:

-Cuma günü biz paintsign'a varır varmaz önce işletmecilerle tanışıp müsaade alarak atışa başladık.
    -Cuma günü hedef olarak sadece 30 adet köpük bardak ve 5 adet pet su kullandık,aceleyle çıkmak zorunda kaldığımız için onları toplayamadık. 30 adet köpük bardağın ve 5 adet pet şişe haricinde hiçbir hedefe atış yapmadık. Kartonu biz koymuştuk sonrasında üzerine hedef kağıdı yapıştırılmak istenir diye bıraktık.
    -Masa yı işletme sahibi Oğuz beyden rica ettik,onların elemanı Selman'la birlikte yıkayıp temizledik beraber yerleştirdik. Cumartesi günü buluşma olacağı için geri kaldırmadık.
    -Şişe kırmak gibi bir niyetimiz hiç olmadı(zaten işletmecilere de bunu belirttik) biz de kırık şişeleri gördüğümüzde üzüldük ve kızdık çünkü hedef yerleştirirken elimizi kesecekti az kalsın.
    -Cuma günü akşam üstü bize sizlerin de tanıdığı iki hobidaşımız daha katıldı(biz ilk defa tanıştık kendileri ile) onlardan da durum hakkında bilgi alabilirsiniz.

-Sonuç olarak bizim de toplayamadığımız hedefler oldu bu durum için herkesten özür dileriz fakat biz geldiğimizde durum çok farklı değildi(ortalıkta gezinen hedef kağıtları,şişeler vs.)aslında bizden önceki çöpler dahilde olamak üzere hepsini toplardık fakat tüfeklerimizin yeni olmasının heyecanı ve acele çıkmak zorunda kalmamız dolayısıyla akıl edemedik tekrar tekrar özür dileriz.

Umarım en kısa sürede tanışırız ve sorumluluk sahibi insanlar olduğumuzu görürsünüz.Sizlerle tanışmak ve beraber atışlar yapabilmek için biz can atıyoruz.

Saygılarımla

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• osman abi tekrar tekrar teşekkür ederim . devriyedeki arkadaşlara da teşekkür ediyorum çok güzel grupman yaptılar. sabahki ateşli ekip ise harikaydı onlarada tekrardan teşekkürler.

S410

• osman abi tekrar tekrar teşekkür ederim . devriyedeki arkadaşlara da teşekkür ediyorum çok güzel grupman yaptılar. sabahki ateşli ekip ise harikaydı onlarada tekrardan teşekkürler.

Bizde sana ateşliler konusunda verdiğin destekden dolayı teşekkür ederiz Alper ;

Bu arada akşama doğru sağ kolumu hissetmemeye başladım.

Trap makinanızdan sevgilerle ;lol;

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

Artık mekanları öğrendin, sen de grupmana başlayabilirsin. SİT yeni katılan arkadaşlara eğitim vermekten kıvanç duyar ;avci;

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Perşembe günü bir off-road test sürüşü çekimi için oradaydım. Öğle saatlerinde gittim ve ortada olan bir iki koli vs.yi toplayarak kenara aldım. Bu arada metal standlardan yan dönmüş olanı düzelttim. Çöp kovası boşaltılmış, ortalık temizdi. Akşam üzeri çekimler bittiğinde off-road parkurundan ayrılırken atış yapan bir kaç kişi gördüm ama acelemiz olduğundan geri dönüp kim olduğuna bakmadım.

Bu temizlik mevzuuna kesinlikle katılıyorum. Özellikle cam konusunu kökten halletmeliyiz bence. Ben standları düzeltirken ortalıkta yine şişe kırıkları vardı.

Bu arada geçen hafta kullandığımız ahşap piknik masalarından iki tane alıp oraya koyabiliriz. Pahalı bir şey olmasa gerek.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Günlerden Pazar... Uzuuun süredir açık havada atış yapmadığından kurdeşen olmak üzereyim... Bugün havayı nisbeten güzel bulunca gidip atayım az dedim... Saat 1500'de PS'da ben, kendim ve Cem Balcı'nın katılacağı bir buluşma tertipledik... Gelmek isteyen değerli üyelerimizin katılımları bizi ziyadesiyle memnun edecektir... Yavaştan hazırlanayım da kendimi ve Cem'i bekletmiyeyim, Cem bekletilince arıza veriyor zira :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Cem'e selam söyle, özledik Cem'i ve seni :)

.

ankarateam.png

• mrb arkadşlar hepinize çok teşekkür ediyoruz cumartesi günü için. Yusuf abi ve ben gerçekten sizlerle tanıştığımız in çok memnun olduk. İnşallah yarışmalar denk gelmezse cumartesi günleri sabah erkenden gelecez artık, Bu arada Osman abi de beni telefonda konuşuren çekmiş hep oysa sadece bir defa tel. gelmişti :) ha bir de akııma gelmişken Osman abi, benim koyduğum hedeflerin 1-2 tanesini de bana bıraksan ne iyi olur ya:) Cumartesiyi iple çekiyoruz. hoşçkalın

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• cem bey üstadım,

sagolsun isverenlerim pazartesi icin bir toplantıda sunum ittirdiklerinden sunuma hazırlanayım derken cumartesi buluşmasına gelemedim.Şimdide toplantının esas sebebi olan ağabeyimiz yurtdışından kül nedeni ile döenemeyince toplantı iptal oldu.Keyifli bir günü boşa kaçırmışım üzüldüm.oralarda olursanız 1600 gibi ps de olmaya çalışacağım.

Saygılar.

Ankara TR

• mrb arkadşlar hepinize çok teşekkür ediyoruz cumartesi günü için. Yusuf abi ve ben gerçekten sizlerle tanıştığımız in çok memnun olduk. İnşallah yarışmalar denk gelmezse cumartesi günleri sabah erkenden gelecez artık, Bu arada Osman abi de beni telefonda konuşuren çekmiş hep oysa sadece bir defa tel. gelmişti :) ha bir de akııma gelmişken Osman abi, benim koyduğum hedeflerin 1-2 tanesini de bana bıraksan ne iyi olur ya:) Cumartesiyi iple çekiyoruz. hoşçkalın

her zaman bekleriz Erdinç, hedef konusuna gelince "kendi diktiğin hedefe pek atış yapamazsın" bizim buluşmalarda ;şrofls;.;şrofls;.

.

ankarateam.png

• hedef konusuna gelince "kendi diktiğin hedefe pek atış yapamazsın" bizim buluşmalarda ;şrofls;. ;şrofls;.

Kesinlikle! Yarışmalarda bile öyle oluyor, herkes kendinden sonraki atıcının atış yapacağı hedefleri koyuyor. ;kihhik,;kihhik,

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• acemiliğimize geldi abi, birdahaki sefere elim tetikte fırsat kollıcam £tabanxalı$

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• karanlık tarafın dayanılmaz cazibesi her bir fişek , her bir 40 kg tepme , her bir patlama

ve o barut kokusu , akşama ince bir yorgunluk , yaslanılan yanakta hafif bir karıncalanma ve her bir atış bir öncekinden başka ,farklı

S410