kene beni öptü :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sabah erken kalkip acil in yolunu tutmam gerek.zira suan üzerimde bir adet kene yapismis durum da ;kihhik, cok da tinn hayata doymus bir adamim ;grin; ölmekden korkmam geride benim yoklugumda benim yolumu bekliyen kedi köpeklerin bos yere bekledigine yanarim ;(

kedi ve köpeklerime bakacaginiza inaniyimmi arkadaslar ;kihhik,:him:s

• Erkenden farkına varmışsınız,geçmiş olsun.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Sabah erken kalkip acil in yolunu tutmam gerek.zira suan üzerimde bir adet kene yapismis durum da ;kihhik, cok da tinn hayata doymus bir adamim ;grin; ölmekden korkmam geride benim yoklugumda benim yolumu bekliyen kedi köpeklerin bos yere bekledigine yanarim ;(

kedi ve köpeklerime bakacaginiza inaniyimmi arkadaslar ;kihhik, :him:s

@ sideprensi07
    Geçmiş olsun

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• suan üzerimde bir adet kene yapismis durum da

Kadir Beycim,
    Keneyi çıkarttıklarında sana versinler ,sen sonra Glad'la icabına bakarsın ;kihhik,
    Acil şifalar dilerim

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• Kene belası başladı.Geçmi olsun kadir.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• kadir bey geçmiş olsun yaz geldi başladı demek kene olayı

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Geçmiş olsun Kadir abi. Kene illeti uzunca bir süre devam edecek gibi görünüyor Allah'tan hayırlısı.

Saygılar...

Hatsan Mod95 SaS 4,5 + Optima 3-12x44 AOE

HÜSEYİN ALKAN agt

• ;confused; dün akşam sağ elim tesadüfen sol omuzumun aşağı bölgesine gitti,filim seyrettiğim için o an 2 elimi pazularıma götürdüm,otururken reflex değişikliği diyelim,
    o an sol omuzumun aşağı bölümünde bir kabarıklık hissedtim :him:s ben zannettim kedi nin tırnağı geçmiş orayı kanatmış kanda orada kurumuş ;kihhik,

tırnağım ile hafif dürtdüm nedir bu diye :him:s yernden oynadı,dedim yara kabuğu kalkmış olmalı ;kihhik, aynaya baktım loş karanlıkda yara gibi duruyor ;kihhik,

ışığı açtım bu kez dikeyleesine baktımmm anaa kene yapışmış :!: bacaklarını görebiliyorum ;kihhik,

kene genç daha bebe ;şrofls;. zerre kadar panik yapmadım ;grin; çocukluğum dan beri hayvanların üzerinden kene çıkarırım ;grin;

sabah özel e gittim,doktor dedi devlet hastanesine gideceksiniz dedi,onlar bakıyormuş,

sabah devlet hastanesine gittim,ana baba günü gibi :wacko: her yerde hasta insanlar var yataklarda yatanlar,kafasına dikiş atılanlar ;( burası ney böyle sanayi de araba tamir eder gibi insan tamir ediyorlar ;(

vaz geçtim sabah erken gelip sıra almam gerek,yoksa çok beklerim, veteriner arkadaşıma gittim,kedilere mama almak için,konuyu onada açtım,ben çıkarıyım dedi,
    bende çıkar dedim ;şrofls;.

süper iş yaptı komple çıkardı,hatta benden birazcık da parça koptu ;şrofls;. dezenfekde etti,geçmiş olsun ;şrofls;.

hastanede de aynı alet ile çıkarıyorlar,sonra geçmiş olsun diyorlar,ateşin yükselirse tekrar gelin diyorlar ;kihhik, yaz günü yüzlerce insan kene ısırması sonuçu hastanelere başvuruyor,yatakmı dayanır buna ;kihhik,

cep telefonu ile çektim ;confused; keneyi fark etmem 10 12 saati buldu,bir önceki zaman diliminde orda kene yok idi,duş alıp yatmıştım çünkü,bizim kedi yatağa yatınca kene ordan gelmiş,30tl ye siprey aldım,1 ay etkili dedi arkadaşım,bit pire kene ler için,
    [Resim Engellendi: http://img130.imageshack.us/img130/9299/fotograflar3321024x768.jpg]

yönetici arkadaşlardan ricam şu linkdeki bana atılan mesajları taşırlarsa memnun olurum,konu saptı gidiyor u½%;

PCP Dikkat etmek lazım.

saygılar

• Geçmiş olsun.Ucuz atlatmışsınız.

Alıntı

veteriner arkadaşıma gittim,kedilere mama almak için,konuyu onada açtım,ben çıkarıyım dedi,
    bende çıkar dedim

Alemsin doğrusu. ;kihhik, Bu arada kenenin durumu nasıl? ;,;-

FİLİNTALAR GRUBU

• Geçmiş olsun abi geçen gün ormanda yürüyüşten döndüm evde otururken üstümde gördüm bi tane, pantolonumun üstünde geziniyordu.Hemen icabına baktım.Huylanırım keneden pireden :)

• sağolun teşekkür edrim :) kene veteriner arkadaşın elinde idi,inceliyordu sonra imha etti ;kihhik,

• Geçmiş olsun Kadir bey.Bildiğim kadar sahil bölgelerindeki keneler büyük oranda zararsız.Yayla vs gibi yüksek irtifadakiler zararlı genelde.Yine de 10 gün içinde grip benzeri belirtiler,halsizlik ,kırgınlık, ateş, cilt altı kanamalar, koyu idrar vs olursa hemen bulaşıcı hastalıklar (intaniye)doktoruna veya acile gidin.

• :!: geçmiş olsun Kadir

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• sağol abilerim teşekkür ederim,halsizlik varda dün gece 3 de yattım,soğuk çay da içtim, sabah 8 de kalkınca gözlerimden ateş çıktı ;kihhik, sarhoş gibiydim ;kihhik, 2 redbul içtim toparlandım biraz ;kihhik,halsizlik zaten hep oluyor gece yattım en az 2,sabah 8 kalk,dünkanın yolunu zor buluyorum ;kihhik, eleman gelseydi rahatlıyacaktım ;keyfs;

• Geçmiş olsun. Ben olsam keneyi alır hedefe dikerdim :) imhasını kendim yapardım. Sen hiç kurtlar vadisi seyretmiyormusun arkadaş. Abdüley Cevatı nasıl temizledi ? £tabanxalı$

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• abi kene sabit durmuyorki ;kihhik, çıkarınca süratle ilerliyor,bu gün kedi den 2 tane kene çıkardım,aynı yerden beraber geldi,birini kaş ile göz arasında kaybettim g;$i üstüme atladı diye elbiselerimi çıkardım tek tek silkeledim vallah ;şrofls;.

sağol abi