Golf 6 Highline 1.6 dizel 105 hp triptonic

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• ikinci resimde birisi hap imal ediyo ;rofl.; eczacı olacak babasıyla beraber iş yapacaklar ;şrofls;.

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• ;şrofls;. Hayırlı olsun.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bu araba hayatına bu temizlikte devam eder. :P

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Güle güle kullanın. Kazasız belasız.
    Ne demişler AT, AVRAT, SİLAH. (Burada AT=Araba oluyor :) )

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Hepinize çok teşekkür ederim Daha iyisi sizlerin olsun...
    (Not: Laf aramızda tıp fakültesindeyken ''arabayı temiz kullanma'' dersinden çakmıştım:)

Air Arms S510 xtra Fac

• Caner,Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun.. g;$i

Çok teşekkür ederim Abi.

Air Arms S510 xtra Fac

• hayırlı olsun bende aynı donanımda golf almayı düşünüyorum(beyaz) acaba ne kadara aldınız

• 58.500 tl ye mal oldu. Aldığınıza pişman olmayacaksınız.

Air Arms S510 xtra Fac

• daha önce golf polo araçlarım oldu gayet memnun kalmıştım o rakamlara alınacak en iyi araç vw teşekkürler

• Valla güzel araç , arkadaşımda bi tane vardı geçen sene sattı , 200 TL ile 1000 km gidiyordu , benim 1.4 tsi - 120PS şu an 200 TL ile 600 km gidiyor o da 70' i geçmezsem. Dizel - otomatik çağın kombinasyonudur.
    Gerçi Renault TWIZY elektrikli 30 bin TL ye çıktı ama bakalım artık g;$i

filinta

dulce bellum inexpertis

• Golf gerçekten bir klasik.Her kasası büyük rağbet görmüş bir model.Alan arkadaşıma hayırlısı olsun.Allah kaza bela vermesin.Ama şahsi fikrim araç ne marka olursa olsun benzinli varken dizele binmem.İyi günlerde kullanın Caner bey.

• golüf efsanedir. garantisi bitince ecu ya atılacak bir yazılımla 120 hp civarına çıkarılırsa tadından yenmez.

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• Yazılım düşündüm ama VW 4 bin lira istedi , ABT de o civarda diye düşünüyorum. 180 BG le de ben kesin basarım , o da daha çok yakar. ;tacli#

filinta

dulce bellum inexpertis

• Yazılım düşündüm ama VW 4 bin lira istedi , ABT de o civarda diye düşünüyorum. 180 BG le de ben kesin basarım , o da daha çok yakar. ;tacli#

Yazılım düşündüm ama VW 4 bin lira istedi , ABT de o civarda diye düşünüyorum. 180 BG le de ben kesin basarım , o da daha çok yakar. ;tacli#

çok istemişler. bu işi profesyonelce yapan biri var 400tl istiyor. 1 hafta kullan beğenmezsen eski haline getirir paranı iade ederim diyor. işin özü şu aslında turbo dizeller de fabrika ayarı turbo %20 kısılmış durumda. ecu ya müdahale ederek bu ayarı %100e çıkarıyorlar. basınca giden ve yakan ama normal kullanımda tasarruf sağlayan bir arabanız oluyor.

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• otomobil modifiye tutkunu birisi olarak ben japoncuyum :) ama aracınız gerçekten güzel,allah kazasız belasız, o yumurcakla mutlu günlerde kullanmak nasip etsin, golf gerçekten efsanedir, çünkü sınıf yaratmıştır, bugün tarif etmek istediğinizde hachback diyin, her 10 kişiden 5 i anlamaz, ama ''ya golf gibi olanlar varya'' diyin, 10 kişide tamam der :) bu efsane olmaktır, sorunsuzluk,sağlamlık,ve güven,bunlar golfün özellikleridir, benim şahsi fikrim o fiyata başka alternatifler değerledirmek olur,ama şuda bir gerçek golf golftür :) kazasız belasız

• yazını ilk okuyunca anlamadım ama golf deyince anladım :D

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler