SUMATRA 2500 - 500cc Nisan 2011 de Türkiyede

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Sağolun arkadaşlar,
    Sanada geçmiş olsun Osman, haberim olmadı.
    3 hafta oldu, iyileştim, 10km kızla kavşağı dönerken aşırı kaygan zeminde 215kg lık motoru sağ dizimle düşmesini engellemeye çalışmak gibi bir aptallık yaptım, 2 gün önce sargıları çıkardım, şimdi iyi.

• This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Sağolun arkadaşlar,
    3 hafta oldu, iyileştim, 10km kızla kavşağı dönerken aşırı kaygan zeminde 215kg lık motoru sağ dizimle düşmesini engellemeye çalışmak gibi bir aptallık yaptım, 2 gün önce sargıları çıkardım, şimdi iyi.

Sağol abi. Ben 90 km hızla işe giderken ön tekerim patladı. Bir anda kendimi bariyerlerde buldum kaskım parçalanmış. Bariyerlerden sektikten sonra 50 mt sürüklenmişim. Gözümü hastanede açtım 6-7 saat yoğun bakımda baygın yatmışım...

• Sağolun arkadaşlar,

Geçmiş olsun Mustafa Bey,

• Sağol abi. Ben 90 km hızla işe giderken ön tekerim patladı. Bir anda kendimi bariyerlerde buldum kaskım parçalanmış. Bariyerlerden sektikten sonra 50 mt sürüklenmişim. Gözümü hastanede açtım 6-7 saat yoğun bakımda baygın yatmışım...

Osman Artık 4 tekere alışsan iyi olucak.....! Her zaman bu kadar şanslı olunmaz.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Sağolun arkadaşlar,

Çok geçmiş olsun.

• Geçmiş olsun Mustafa bey, bende geçen ay bir arkadaşımı motor kazasında kaybettim :(

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• Mustafa ve Osman Bey ikinizede geçmiş olsun.Bende 29 yaşında koç gibi kardeşimi 2007 yılında Trafik kazasında kaybettim.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• cok gecmiş olsun osman bende ısım gereği trafik kazaları ile hep iç içeyim benimde en sevmediğim vaka turu trafık kazaları

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• Peki en sevdiğiniz vaka türü nedir :rolleyes:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• demek ıstedıgım ıhbarı aldıgımız andan ıtıbaren tuylerımız dıken dıken olur ıhbar anından ıtıbaren canın sıkılmaya strese gırmeye baslarsın gıdersın kucucuk cocukları aılelerının sabırzıklıkları yada hıc alakasız sebeplerden dolayı cesedlerı ile karsılasınca ıster ıstemez bır trafık kazası deyınce suratın eksır hemen

sevdıgıme gelınce konversıyon yalandan hamıle kadınlar bayılır sırf ılgı gormek ıcın o tıp vakalar dhaa neler varda yerı pcp konusu degıl

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• Şİmdi bu tüfekler gelince havalıyla av serbest olacak mı? Yoksa yine şişe kırmaya devam mı edeceğiz x;.z

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Belli başlı hayvan türleri serbest olmalı. Mesela; karıya kıza sarkanlar, trafikte sıkıştıranlar. Bağrını açıp tespih sallayanlar.