SUMATRA 2500 - 500cc Nisan 2011 de Türkiyede

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • cok gecmiş olsun osman bende ısım gereği trafik kazaları ile hep iç içeyim benimde en sevmediğim vaka turu trafık kazaları

Teşekkürler yanlız Mustafa abide kaza yapmış... :whistling:

Belli başlı hayvan türleri serbest olmalı. Mesela; karıya kıza sarkanlar, trafikte sıkıştıranlar. Bağrını açıp tespih sallayanlar.

Bence tehlikeli olur winchester'a birtek şekil olarak benzemiyor. Bu tüfekle çok rahat 500 mt atış yapabilirsiniz. Bunu hesaba katarsak ne kadar tehlikeli olduğunu anlayabiliriz. f;s;s

• Belli başlı hayvan türleri serbest olmalı. Mesela; karıya kıza sarkanlar, trafikte sıkıştıranlar. Bağrını açıp tespih sallayanlar.

Bu liste baya uzar,gider. :huh:

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Havalı silahlar ile Türkiyed'de av ancak hayal olur. Ateşli silahlar ile yapılan avcılığın bile tadı kalmadı ki havalı ile av yapılabilsin, belirli kurallara bağlanması lazım ki çok zor. Daha Türkiye avcıları otomatik tüfeklere takoz koyma alışkanlığını öğrenemedi, havalı ile av serbest olursa Bohçacılar yaşar. Gece tavşan avları, gümede keklik avları, su başlarında keklik üveyik avları, far ile ördek-çulluk avları uzar gider daha liste. Bence havalı ile av olmasında zaten. Avlıyacağınız hayvana kaçma şansı vermeden, moderatörlü sessiz, çok güçlü büyütme ve netlikleri olan dürbünlü havalılar ile av yapmak pekte etik olmaz diyorum. Nacizane fikirlerimdir.

Diana 350 Magnum 5,5
    Gamo 3-9X40 AO
    Yıldız SPZ M 12 Cal
    Huğlu 202 B 16 Cal

• Ankara da pek yaban hayvanlarıyla karşılaşamıyoruz. Ama görseydim bir fil bir kaplan vurmak isterdim

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• O eceliyle gitti kamuran ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Değerli Arkadaşlar,

YataGun da Sumatra tüfeklerin sayfa düzenlemeleri yapılmıştır, açıklama ve teknik verilerde olası hatalar varsa 1 - 2 gün içinde revize edilecektir.

• Mustafacım her ne kadar henüz satışa sunulmadı ise yeni markayı hayırlamak istedim.
    Bekleyenleri sevindirdin gene.
    Güzel satışlar, hayırlı kazançlar olsun arkadaşıma...

S&W 686-6

• Official Post

Mustafacım her ne kadar henüz satışa sunulmadı ise yeni markayı hayırlamak istedim.
    Bekleyenleri sevindirdin gene.
    Güzel satışlar, hayırlı kazançlar olsun arkadaşıma...

Sağolasın Polat abim, zaten hayırlamanı bekliyordum :)

• Belli başlı hayvan türleri serbest olmalı. Mesela; karıya kıza sarkanlar, trafikte sıkıştıranlar. Bağrını açıp tespih sallayanlar.

siz ayılardan bahsediyorsunuz sanırım :) iki ayaklı olanlarından : )

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• mustafa bey special 22. talibim on siparis aliyormusunuz acaba ?

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Official Post

mustafa bey special 22. talibim on siparis aliyormusunuz acaba ?

Bu konuda çok ısrar var, gelecek tüfeklerden kalan miktar şimdiden kısıtlı hale geldi zaten, bu yüzden bir kaç güne kadar ön siparişi YataGun web üzerinde açacağız.

• Official Post

6,35mm olan kaç atış yapıyormuş bir inceleme yazısı varmı acep :him:s

5,5 kalibreden fazla farkllı değil Kadir, bu konuda da biraz araştıralım hep beraber.

• Bu konuda çok ısrar var, gelecek tüfeklerden kalan miktar şimdiden kısıtlı hale geldi zaten, bu yüzden bir kaç güne kadar ön siparişi YataGun web üzerinde açacağız.

peki stoklardaki tufekler tukendigi takdirde yeni parti gelecekmi ?

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Official Post

peki stoklardaki tufekler tukendigi takdirde yeni parti gelecekmi ?

Gelecek tabiki, çok ekstrem bir olumsuzluk yaşanmaması halinde, yaz ortaları yada sonuna doğru ikinci parti gelir, zaten bu siparişide Amerikanın siparişinden eksilttirerek verdik, çünkü bu 500cc model çok yeni bir üretim ve amerikadan ciddi talep alıyor.

• 6,35 benim hep hayalimdeki bir çaptır ;grin; sonuçları bana uyarsa ALLAH derim 8o kısa namlu uzun namlu burda da kararsızım işte :him:s
    gönlüm kısa namlu dan yana gibi ;grin;

• muatafa abi herkes aradığımı buldum diyor devrim yaratacak olan bu tüfeğin siparişini az vermiş değilmisiniz ilk parti ile ek yapasanız uygun olurmu?
    bu benim düşüncem yinede siz daha iyi bilirsiniz...

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• Official Post

muatafa abi herkes aradığımı buldum diyor devrim yaratacak olan bu tüfeğin siparişini az vermiş değilmisiniz ilk parti ile ek yapasanız uygun olurmu?
    bu benim düşüncem yinede siz daha iyi bilirsiniz...

Yusuf kardeşim, üretime girdi, revize etmek zor bu saatten sonra, 28 şubatta yükleme yapılıyor Koreden, yetişemeyenler bundan sonraki partiden satın alacaklar.