SUMATRA 2500 500CC .25 CAL NAMI DİĞER VURDUĞU YERDE GÜL BİTER :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sağolun teşekkür ederim eyvallah ;tacli# darısı arzu edenlerin olsun ;tacli#

merada at var o sorun deyil abi ;tacli# gerekirse atın üstünde de resim çekiniriz ;şrofls;.

• Kadir abi hayırlı olsun.Bende bıtane dusunuyorum.beklentılerımı karsılayan bır sılah sadece bırz beklemeyı secenlerdenım ben.hem maddı acıdan hemde bebek gelıyor.O olmazsa bende verırdım coktan sıparısını.Bırıkımdeyım bu aralar.Türkıyeye bu sılahı getırenlere cok tesekkur edıyorum.en azından pahalı sılahlar da olan uzun menzıllı atıslara olan hevesımızı sumatra sayesınde gıdermıs oluruz.

• Kadir kardeş hayırlı olsun. Güle güle kullan.
    Yazık ki bu silah ben hobiyi bırakma zorunda kaldıktan sonra geldi piyasamıza.
    Esasında bu mekanizma ile çalışan bir başka markadaydı ya gözüm. ½bay£bay`;½bay£bay`;

S&W 686-6

• Hayırlı olsun kadir bey. siz gez goz arpacıgı bırakında tüfek gelince 400 metre denemelerine baslayın herkesin gozu sizde tabi benimde ;tufey# ;tufey# :thumbup:

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• sağolun teşekkür ederim :) arzu edenlerin gönlünde yerini bulsun :)

400mt ye atmak için öncelik ile hedef mesafeye hedefimi dikip,işe gidip havanın müsait gününü bekleyip atış yapmak gerek ;kihhik, hedef yerinde durmuyorsa bu uzar gider ;kihhik,
    400mt lik bir arazi yok burda yakınım da ;tacli# ,ancak darla dan darlaya atarsam olur ;lol;
    şu zamanlar boş vaktim çok,tüfek olsa birşeyler yapılabilinir,mart ayı itibarı ile işe start vereceğim,tüfekler nisan ayın da gelecek,o zaman vakit bulduğum da birşeyleri paylaşacağım :)
    uzak mesafe atışlarına pek takıntılı kalmayın derim,

ha 400mtdeki hedefe atmışsın ha 100mt de 25 kuruşluk grupman yapmışsın fark eden pek birşey yok,,eğer rüzgar varsa dürbün ün konumu değiştirmek gerek 400mt için,tek fark bundan ibaret,

• hayırlı olsun abi bu arada sevgili mustafa sezer e de hayırlı olsun ;şrofls;.

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• hayırlı olsun kadi abi. :) retkit kadir diyelim nicinede :D

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Hayırlı olsun Kadir abi.Aynı şeyi bende yaptım.Eğer bir aksilik olmazsa .25 son sumatrayi da ben aldım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Hayırlı olsun Kadir abi.Aynı şeyi bende yaptım.Eğer bir aksilik olmazsa .25 son sumatrayi da ben aldım.

en çok sen heyecanlı idin sumatra yı düşünenler arasın da, en son a sen kalmışsın Togay kardeşim ;tacli#

hayırlı olsun güle güle kullan :) teşekker ederim

• Kadir abi evet ilk geleceğini bildiğim günden beri bir heyecan içindeyim ama babamın vefati tüm herşeyi geride bıraktı elbette.sona kalmasaydım .22 cal alacaktım ama .25 cal nasip oldu.Çok çok daha güçlü olacak yani.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• tekrardan başın sağolsun dostum,hepimizin gideceği tekrar dan buluşacağı yer orası için rahat olsun,

6,35 ile 22 cal arasında fazla bir güç farkı yok,benim tercihim de 6,35 den yana,bu pellet ufak defek rüzgarlarda pek etkilenmez,beenim görüşüm bu yönde :)

• 6,35 ile 22 cal arasında fazla bir güç farkı yok,benim tercihim de 6,35 den yana,bu pellet ufak defek rüzgarlarda pek etkilenmez,beenim görüşüm bu yönde :)

demişsiniz.Yanlış anlaşılmasın pcp de yeni olduğum için soruyorum,6,35 rüzgardan etkilenmez demişsiniz ama çap büyüdükçe rüzgardan daha fazla etkilenmezmi mermi.Mesela amerikan malı M16 piyade tüfeğinde çap 5,56 yani çapı küçük ve isabet oranı çok yüksek diye biliyorum.Bence rüzgardan etkilenmemesi için peletin ağır olması gerekmiyormu? Bu konuda bilgisi olan biri aydınlatabilir mi?
    Ben isabet oranı yüksek olsun diye 5,5 sipariş verecektim.Malesef yetişemedim kalmamıştı ve 6,35 sipariş verdim.Acaba uzak mesafede isabet oranı hangisinin daha iyi olur.

• ateşli ile havalı silahlar da durum farklı,4.5mm pellet ile 100mt de istediğin grupmanı çok zor yaparsın,5.5mm ile daha kolay yaparsın ağır olduğu için sağa sola çabukcacık yön vermez,
    ben 6,35 in uzak mesafe de 5,5mm den aşağı kalır yanı olduğunu düşünmüyorum,zira güçleri bir birine yakın,

• kadir antalyaya gelceğim hele bir alda . ama geliyoruz bulamıyoruz :)

ben de 9 mm olarak düşünüyorum. olmuşken bir yivlim olsun hesabı. kodumu denkçe oturtmalı değilmi :) ama ilk gelen 9 mm den birini denemeden karar vermeyeceğim. pellet kalıbı filan işiylede uğraşırız hem :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

kadir antalyaya gelceğim hele bir alda . ama geliyoruz bulamıyoruz :)

ben de 9 mm olarak düşünüyorum. olmuşken bir yivlim olsun hesabı. kodumu denkçe oturtmalı değilmi :) ama ilk gelen 9 mm den birini denemeden karar vermeyeceğim. pellet kalıbı filan işiylede uğraşırız hem :)

Tamamda kimin 9mm sini deneyeceksin? kimden silahını kullanıp test etmek için izin alldın? bende kalmadı!!! forumda kimlerin .357 Recluse aldığı yazılı, önce birinden izin alman gerekiyor, silahını kullanıp test etmen için !!!!! ;şrofls;.

• forumu pek takip edemiyorum galiba :) neyse artık bizde videolarını seyreder yorumlarını dinleriz ;( bir dahaki partiye der sabrederiz

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• antalya ya gelince ;dene,iki adet var.

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin