Türkiye de bir ilki yaşıyoruz !!! .357 Recluse

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • franchi otomatik aldim bitane yeni :S bosa giti paraciklarim .bileydim gelecegini ahhh ahh...

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Camiamızın amiral gemisi yatagun yine yaptı yapacağını... :thumbup:

filinta

dulce bellum inexpertis

• Official Post

ozman kendimi biraz 22 cl ile gelistirim :) ustune bitanede 357 yapariz

.357 Recluse bana göre keyifli bir silah değil !!! Keyifli silah bence Sumatra 2500 çeşitleridir, .357 Recluse ancak amaca yönelik (yurt dışında av gibi) olabilir, çünkü .357 Recluse şarjörsüzdür, tek atış yapar, oysa Sumatra 2500 ler ve özellikle Carbin modeli (bence) 90 santim boyu ve 2.7 kg gibi hafif yapısı ile araç içinden olsun, koltuk altında dağ - orman yürüyüşlerinde son derece rahat bir silah. g;$i

• Ben de cephane adedini ileride tek çeşide düşürmeyi düşünüyordum. 9mm ye :) Hayırlı olsun hepinize.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• desenize havalı iişinin kitabı yeniden yazılıyor. takdir ediyorum ki güzel bir iş çıkmış . ben bunu alırım lakin önce denemem lazım.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Tahribat gücünü çok merak ediyorum..

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• Yaklaşık 200 joule lik bir enerji çaktırmadan ateşli sınıfına girer ne yalan söliyim bu enerjinin 7.62 lik bir çekirdekte bu tip bir pcp den çıkmasını isterdim 9mm biraz ne derler:) fazla büyük kalibre. Tahribat atışlarını merakla bekliyoruz.
    saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• dun topik acmistim ne lsam napsam netsem diye
    sorularin cevabini buldum sanirim

turkiyeye donunce heralde ikinci ucucncu parti gelomis olur heralde bu artada kullananda olur feedback de almis oluruz.

>>Gamo CFX<<

• Bu silahın lansmanını yap , alımını sağla . İzinler çıksın.
    Sıra ağız taadıyla sipariş vermeye gelsin..Stokta bitmiş s,;s
    Uğraş , didin , parçalan ve Sana kalmasın ? :Bal:taC:
    Bundan sonraki partilere taş koyimde görün siz .Fiyatada %50 zam yapıcam .İntikamım acı olucekkkkkk ;director;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Official Post

Bu silahın lansmanını yap , alımını sağla . İzinler çıksın.
    Bundan sonraki partilere taş koyimde görün siz .Fiyatada %50 zam yapıcam .İntikamım acı olucekkkkkk ;director;

Akifciğim vallahi ben kabahatli değilim, ben ayırdım sana ama Serdar Havsut el koydu, hatta "bana akifi vurdurtma abi" dedi, (sana kıyamadığım için, çoluğun çocuğun var) vermek zorunda kaldım, ama söz pazartesi benim lastik sapanı sana gönderirim g;$i:whistling:;$.,

• Akifciğim vallahi ben kabahatli değilim, ben ayırdım sana ama Serdar Havsut el koydu, hatta "bana akifi vurdurtma abi" dedi, (sana kıyamadığım için, çoluğun çocuğun var) vermek zorunda kaldım, ama söz pazartesi benim lastik sapanı sana gönderirim g;$i:whistling:;$.,

lastik sapan çok iyi mustafa bey bu espiriyi tutdum. ;,;-

• Akifciğim vallahi ben kabahatli değilim, ben ayırdım sana ama Serdar Havsut el koydu, hatta "bana akifi vurdurtma abi" dedi, (sana kıyamadığım için, çoluğun çocuğun var) vermek zorunda kaldım, ama söz pazartesi benim lastik sapanı sana gönderirim g;$i:whistling:;$.,

Sapan Kaç fp atıyo ? 149 olsa razı gelmem haaa.... ;lol;

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Bu silahın lansmanını yap , alımını sağla . İzinler çıksın.

abi o tüfek zaten örümcek bağlamış. sen onun akreplisini alırsın üzülmeee Sana tüfek mi yok? ;izci;

• mustafa abi bu tüfekler geldiği zaman bana bir şekilde haber ederseniz sevinirim. çünkü özel istanbula geleceğim. inşallah unutmazsınız :)

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

mustafa abi bu tüfekler geldiği zaman bana bir şekilde haber ederseniz sevinirim. çünkü özel istanbula geleceğim. inşallah unutmazsınız :)

Birinci parti olan ürünler geldiğinde mi? :whistling:

• Birinci parti olan ürünler geldiğinde mi? :whistling:

bunun 9mm olan modeli geldiğinde görmek istiyorum. şarjörlü olan modeli varmı? tüm modelleri teklimi ? hem sıkıldım istanbulada ne zamandır gelmedim.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

bunun 9mm olan modeli geldiğinde görmek istiyorum. şarjörlü olan modeli varmı? tüm modelleri teklimi ? hem sıkıldım istanbulada ne zamandır gelmedim.

9mm olarak tekli, şarjörsüz, beklerim.