fx glad tahribat

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • köydeki tüp ocağı hava kaçırınca söküp attım ve cezalandırayım dedim. 18 grain jsb lerle delmez diye tahmin ettiğim ocağı başlığını haşat etti. arada bizde yaramazlık yapalım demi ;tacli#

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• similer13.gif angry.png cezasını çekmiş belliki..kac metreden atış yaptınız question.png

• glad bu :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• gördüğüm kadarıyla fazlasıyla haketmiş ellerine sağlık :)

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• 40 metre civarı. Fx lerde çok dikkat etmeniz gereken bir husus var. namluyu şayet söktüyseniz eski yerine taktım diye takıldı sanmayın. hava giriş deliği yerine nerdeyse nanometirk giriyor. tam denk gelmesi için tüfeği sökmeniz ve bakarak takmanız gerekiyor. tam öpüşmeyen delikler güç kaybına yol açar. ve namludaki oringleri mutlaka değiştirin söktüyseniz.
    bu silahlardaki incelik ve mühendisliğin başka silahlarda olduğunu hiç sanmıyorum. mükemmel isabetli ve yeteri kadar güçlü. hani aşırı güç merakı fizik kurallarını zorlayarak bir çok şeyi alt üst ediyor. fx ler bence bir numara . namlu tutucu bile bir hesapla konulmuş. hafif yukarı doğru ortaya koyduğu stres , orta ve uzun mesafelerde yerçekimi yeniyor. tıpkı airsoftlardaki hophup lar gibi bir şey.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Mustafa nedir bu semaverlerin-ocakların senden ve gladiatörden çektikleri :rolleyes:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• fx glad a her zman hayran olmuşumdur.dolum problemim olmasa 1 tane almak isterdim :S

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Elinize sağlık :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• +1 scuba imkani olsa bende ah :(

Pompa iyidir ;) Egzersiz olur, kas yapar, her atış kıymetli olur, tüfek çabuk eskimez. Ben gladı hill pompa ile dolduruyorum. Çok gözünüzde büyütmeyin. Biraz teknik, biraz kondüksyon tamam. :rolleyes:

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• Ya bizim bu silahlar araba kaportasını da deler mi acaba?
    Mustafa abi köyde eski araba yokmu? :D:D:D

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Ya bizim bu silahlar araba kaportasını da deler mi acaba?
    Mustafa abi köyde eski araba yokmu? :D :D :D

Dayımda diananın bir modeli vardı şimdi tam modelini hatırlamıyorum ama Renault 19 arabanın sol ön kapı kaportasını delmişti. :rolleyes: Yüz kere söyledik bu tüfeğin tetiğini yaptır diye dinlemedi. Birgün şoför mahalinden atış yapmak için tüfeği namludan kırdı, pellet koydu ve kapatmasıyla tüfeğin patlaması bir oldu. Sol ön cam açıktı. Pellet sol ön kapının içinden geçmiş, çamı kırmı ve kaportadan çıkmıştı rofl.gif . Yanı eski bir diana Renault 19 kaportasını delebiliyor. Tecrübeyle sabittir lolflag.gif lolflag.gif

• Dayımda diananın bir modeli vardı şimdi tam modelini hatırlamıyorum ama Renault 19 arabanın sol ön kapı kaportasını delmişti. :rolleyes: Yüz kere söyledik bu tüfeğin tetiğini yaptır diye dinlemedi. Birgün şoför mahalinden atış yapmak için tüfeği namludan kırdı, pellet koydu ve kapatmasıyla tüfeğin patlaması bir oldu. Sol ön cam açıktı. Pellet sol ön kapının içinden geçmiş, çamı kırmı ve kaportadan çıkmıştı rofl.gif . Yanı eski bir diana Renault 19 kaportasını delebiliyor. Tecrübeyle sabittir lolflag.gif lolflag.gif

renaultların ön çamurlukları bildiğim kadarı plastik olması lazım. en baba pcp tüfekle mercedesin kaportasını delecek tüfek yoktur . dün hurdalıkta atış yaptık eski ford pikap vardı haşat ettik. keşke videoya koysaydık. cam ,ayna ,lamba kaporta delik deşik ettik. kaporta biraz çürüktü sanırım. hacı murat vardı birde onun kapısını delemedi mesela :) ama araba yan camlarını patlatması gerçekten çok zevkli oluyor. tabiki hurdalığın sahibiyle birlikte :) ;tacli#

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• fx glad a her zman hayran olmuşumdur.dolum problemim olmasa 1 tane almak isterdim :S

Üstadım FX Glad. ta dolum problemi varsa, diğer PCP leri düşünemiyorum. Ben de Tüp Müp, Scuba neyin yok. Şu an dandik bi pompa ödünç aldım, Mustafa Abi' nin (Yatagun' un) 4 Kademeli FX Pompa getirmesini bekliyorum. Dandik pompayla olan FX 4 kademeli ile çok daha keyifli olur diye düşünüyorum.

* FX Gladiator DA + Nikko Stirling Platinium Nighteater 30 (10-50x60FT)

• renaultların ön çamurlukları bildiğim kadarı plastik olması lazım. en baba pcp tüfekle mercedesin kaportasını delecek tüfek yoktur . dün hurdalıkta atış yaptık eski ford pikap vardı haşat ettik. keşke videoya koysaydık. cam ,ayna ,lamba kaporta delik deşik ettik. kaporta biraz çürüktü sanırım. hacı murat vardı birde onun kapısını delemedi mesela :) ama araba yan camlarını patlatması gerçekten çok zevkli oluyor. tabiki hurdalığın sahibiyle birlikte :) ;tacli#

Renault ön çamurluk değil. Sol ön kapı sacı, kaportası yanı. Hurdalıkta iyi eğlenmişsiniz belli. Araba ön camını patlatmadan delebiliyormu ben onu merak ediyorum ama arabama kıyamıyorum :rolleyes: Ama arada da düşünmüyor değilim ;)

• "en baba pcp tüfekle mercedesin kaportasını delecek tüfek yoktur ."
    deneriz sen yeterki bir mersedes bul mustafa kardeşim.
    selamlar

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• osman abi , söz recluseden dışarı demeyi unutmuşum ;tacli#

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png