bmw x5 ile range rover

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bmw x5 ile range rover i karşılaştırırsak sizce hangisi daha iyi bir tercih olur

diana mod 460 magnum 22. barska 6x24x42

crosman pumpmaster 1077 tasco 3x9x50

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• bence range rover, tabi üçüncü bi şık olarak infinity fx45 i düşünmezsen ^^
    [Resim Engellendi: http://www.vcv.lt/garazas/Jokalamane/Infinity_FX.jpg]
    (her haliyle çok güzel)

• ben Range Rover derim ama, Sport değil normalinden. Ama onuda getirmiyorlar sanırım???

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben de Infinity seçerdim. Keşke alacak gücüm olsada alsam. FX 35 e razıyım :P

• x5 süper...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Arkadaşlar bu çeşitlerin aşağı yukarı hepsine sahip oldum,Hummer hariç ve en sorunsuz ve dağ taş demeyen,bana göre en kahraman olanı Toyota Landcruiser VX100

[Resim Engellendi: http://bilmodel.dk/images/cars/371_2.jpg]

• Kesinlikle Range Rover 10/10 bir araç mükemmel....

XDM 5.25 .45 cal Competition tabanca

Beretta 81-F 7.65 mm tabanca

Armsan Armtac RS X1 high capacity pompalı 12cal
    Üzümlü 1986 Çifte 12cal
    Lazer Otomatik 7+1 12cal
    Crosman 1077+Tasko 3-9x40
    Hatsan at 44-10
    Hatsan mod 135 Qe Vortex
    Sıgsauer p250 co2
    Ceonic ISSC m22 9mm

Ceonic sigsauer p320 9mm

Zoraki 917
    Zoraki 2918

Bsa sweet 8-32x44

• Arazi aracında Land Cruizer +1

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• +2

Gerçekten yoldan çıkmayı düşünüyorsanız Land Cruizer. Otobandan çıkmam diyorsanız koltukları geniş olanı seçin.

İllede ikisinden biri diyorsanız gözünüze hangisi daha çekici görünüyorsa onu tercih edin. Sonuçta her iki aracı da aynı firma getiriyor ve servisini veriyor.

• 2 seçeneğin dışına taşabiliyorsak, Mercedes G serisi (eskisi), yenilerin arazi kapasitesi nasıl bilmiyorum. Ama eski G serisi hem arazi kabiliyeti hem sağlamlık olarak 1 numaradır. Çirkindir ama yapısı itibariylede eski LandCruiser'lardan izler taşır. Sağlamlık ve kalitede ise Mercedes adı yeterli.

Bu arada açıkça belirteyim Mercedes'i de hiç sevmem, BMW'yide hiç sevmem.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Land Cruiser arazi şartlarında tartışmasız en iyi ama görüntü ve günümüzde jeeplerin daha çok asfaltta kullanıldığını düşünürsek x5 başka duruyor :) Apartman komşumda 2003 model range rover v8 voque var sıfır almıştı çok sorun çıkardı en az beş kere kamyona yükleyip istanbula servise yolladığını biliyorum.Bugün chevrolet captiva ya bindim 2008 model, antalya bayiden 71.000 e alınmış pazarlıkla bence fiyatına göre çok iyi, tabiki x5 yada range rover a göre basit kalıyor ama aradaki fiyat farkına görede captiva bi hayli iş çıkarmış.

Webley Patriot - T.M.A.

• Land Cruiser arazi şartlarında tartışmasız en iyi ama görüntü ve günümüzde jeeplerin daha çok asfaltta kullanıldığını düşünürsek x5 başka duruyor :) Apartman komşumda 2003 model range rover v8 voque var sıfır almıştı çok sorun çıkardı en az beş kere kamyona yükleyip istanbula servise yolladığını biliyorum.Bugün chevrolet captiva ya bindim 2008 model, antalya bayiden 71.000 e alınmış pazarlıkla bence fiyatına göre çok iyi, tabiki x5 yada range rover a göre basit kalıyor ama aradaki fiyat farkına görede captiva bi hayli iş çıkarmış.

(Muhtemelen) Benzer sorunları eskiden çalıştığım firmanın sahibinin Range Rover' ı da alışkanlık haline getirmişti (ki yetkili servis bizim işyeri komşumuzdu...) ve söz konusu markanın bu sebeplerle gözümde hiç itibarı yoktur (ki şahsi kanaatimce hak yeredir). Bence bu firmadan ve özellikle ingiliz arabalarından uzak durmak gerek, nedenini bilemiyorum fakat işlevsellik söz konusu olduğunda bir şekilde kimyamız uyuşmuyor kendileriyle (bir çok ingiliz ile çalıştım..)

Hoşça kalınız, sevgiler...

• bmw x5 ile range rover i karşılaştırırsak sizce hangisi daha iyi bir tercih olur

şimdi karşılaştırma derken arada birçok farklılıklar var neye göre karşılaştıracağız bunu önce belirtseydik iyi olurdu...mesela yakıt,motor gücü,opsiyonellik,yada sağlamlık,arazi tutuşu gibi...
    BMW X5:şehiriçi ve şehirdışı kullanımlarda sürüşü keyifli atik hızlı görüntü olarak haşin ve yırtıcı ama arazide sıfır(bmw binek araçlarda tecrübeli)diyebilirim...nedeni bu araç daimi arazide yani 4 çekerde manual olarak 4 çekeri kullanamıyorsunuz buda böyle bir jiipte(malumunuz jip arazi şartlarında kullanılabilen bir araç)eksidir bence...ama bu atiklikte başka ancak cayenne denir...
    RANGE ROVER:kullanım olarak atik bir araç değil yani hantal gaza bastığınızda gittiğinizi hissetmiyorsunuz şehiriçi kullanımına uygun değil...ama uzun yolda oldukçada keyifli bir sürüşü var...araziye gelince X5 nazaran çok daha iyi nedeni ise harici arazi vitesinin bulunması yani istediğinizde aracı 4 çeker pozisyona manual olarak getirebiliyorsunuz...birde bu araçların 2000 modeline kadar olanlarda körük sistemi var( yeni modellerde bu özellik var mı bilemiyorum)yani aracı istediğizde yerden belirli bir mesafede kaldırabiliyorsunuz...buda arazinin koşuluna göre bu araçta bir avantaj sağlıyor...
    işin kısası ben hızı severim dersen arazide ne işim var gecelere akacağım dersen BMW X5 8o ama yok kjardeşim hızla işim yok avı severim araziyede çıkarım dersen RANGE ROVER öneririm...tabi bunlar benim düşüncelerim ama bana kalsa hangisi hiç biri JEEP CHEROKEE den şaşmam...bu arada mustafa abinin dediği de yabana atılmaz...jiplerde en iyi arazi şanzumanı toyotalarda...eğer düşüncelerimde bir yanlışlık varsa şimdiden affola...

• arkadaşlar bildiklerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim birde ben şu yönden bakıyorum ikinci elde değer kaybı en az hangisinde olur diye sanırım ikinci eli en yüksek olan x5 jeep modelleri arasında

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• Eğer bu karşılaştırmanın dışına çıkacaksak,ben escalade'yi tek geçerim... :D Unutmadan Discovery ardından gelir...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• arkadaşlar bildiklerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim birde ben şu yönden bakıyorum ikinci elde değer kaybı en az hangisinde olur diye sanırım ikinci eli en yüksek olan x5 jeep modelleri arasında

şöyle söyleyeyim bir dönem hangisi markanın modeli çok tutulduysa o marka her zaman az değer kaybeder...malum vergileri ağır...araçların yaşları geçdikçe aracın vergisi düşer ve bu araçlar tutulur...yani bu aracın sıfırını alamayan millet anca belkide on sene sonra bu araca sahip olabiliyor...çünkü ah şu jipten benimde olsa diye benim gibi iç geçiriyorlar...

• peki chrysler 300c hakkında bilgisi olan varmı görünüş olarak mükemmel bir araç biraz ağır görünsede seri bir araba olduğunu yazıyorlar bu arabadan kullanan veya bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim bildiklerini

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• seri mi onun gibi bir amerikan biraz zor bulursun ama fiyata aralığı jiplerle aynı klasmanda...ben cryslerin 300m kullandım özellikle klasik kadranları beni bitiriyor...şiddetle tavsiye ederim...bu arada cryslerin ve jeeplerden 2000model aşağısındaki tüm araçları sorabilirsin...

• Cadillac Escalade EXT de düşünülebilir. Kamyonet sınıfına girdiğinden vergisi düşük.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776