İnce mehmet pointed 30 gr. / namludan atılmadan önce - sonra

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle çok yumuşak bir mermi , benim evanixin namlusuna JSB gibi oturdu , atıldıktan sonra da çarptığı yerde patladı. 900 le falan attığımı zannediyorum , mermi namluya sürüldükten sonra norica-ban gibi bir şekle bürünüyor , ama isabetli , 30 metrede aynı delikte topladım , 100 metrede de yaklaşık 25-30 cm düşme yapıyor. Bu kadarını beklemiyordum , devamını Mehmet eyden bekliyoruz.

http://s7.directupload.net/file/d/2861/4akmwttu_jpg.htm

filinta

dulce bellum inexpertis

• Çok garip güzel bir şekile bürünmüş :)

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Panasonic lumix. :thumbup: macro mode ile uzaktan zoom yaparak çektim.

filinta

dulce bellum inexpertis

• nasıl oluyor şimdi sağdaki pellet soldakinin atılmış halimi

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• bu solid ler 5.52, evanix in namlu da 5.50 gibi herhalde. mermiyi ezip silindir halinde uzatmış. ayrıca namlunun set yüksekliğide bir hayli fazla geldi bana.

• Yararlı bir çalışma olmuş keşke ön tarafındanda foto çekebilseydiniz..Anlaşılan pellet 5.50 den oldukça geniş üretilmiş ..Wasplar çok güzeldi keşke aynısını üretebilse incemehmet.

• Wasptan öyle çokta bir farkı yok bu pelletlerin kalibrasyonlarıda fena değil.

FİLİNTALAR GRUBU
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Üstten görünüm.
    http://s7.directupload.net/file/d/2861/76u7z7o4_jpg.htm

Güzel tarafı , eley wasp gibi sert değil ve her namluya uyabilme ihtimali var, ayrıca yumuşak yapısı sayesinde namluya yayılarak hava kaçağını mühürlüyor ve etekli pelletler kadar iyi verim alınabiliyor.

filinta

dulce bellum inexpertis

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Weihraucher ().

• arkadaşlar ben resımlerı goremıyorum burda paylaşsanız sanırım tarayıcı problemı saygılar..

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• ellerine sağlık kardeşim inanılmaz güzel çıkmış :thumbup:

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• stoger 5.5 luk ile stabil atış sağlarmı bu pellet bir ara almayı düşünmüştüm bu pelletten yalnız kafama takılan pelletin çok ağır olması ciddi düşüş yaparmı stogerle.

• Su tankına, balistik jel gibi bir şeye falan mı atış yaptınız? Merak ettim doğrusu :him:s

0.177 H.Weihrauch HW97k + Hawke SW30 8-32X56IRSF SR12
    0.22 HATSAN AT44 Long + Hawke
    SW30 8-32X56IRSF 20X 1/2 Mil Dot
    0.22 H.Weihrauch HW40 + 0.177 Zoraki namlu
    0.22 H.Weihrauch HW45 + Maccari yay
    6 mm. WE Model GBB Colt's 1911
    6 mm. WE Model GBB S&W M&P

• poligonda namluya 3 pellet arka arkaya sürmüşüm , eve gelince çıkarttım , en düzgünü buydu.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Berkenin son cevabına dikkat herşeyi açıklıyor bu g;$i

FİLİNTALAR GRUBU

• Öncelikle çok yumuşak bir mermi , benim evanixin namlusuna JSB gibi oturdu , atıldıktan sonra da çarptığı yerde patladı. 900 le falan attığımı zannediyorum , mermi namluya sürüldükten sonra norica-ban gibi bir şekle bürünüyor , ama isabetli , 30 metrede aynı delikte topladım , 100 metrede de yaklaşık 25-30 cm düşme yapıyor. Bu kadarını beklemiyordum , devamını Mehmet eyden bekliyoruz.

http://s7.directupload.net/file/d/2861/4akmwttu_jpg.htm

bir şey merak ettim pellet ten memnun kaldınmı.?