UTAŞ UTS-15

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir av bayisinde broşürünü görmüştüm "abi türkiyede satışı yok" diyordu. Site linkini veriyorum,Sitede Türkçe seçeneğine tenezzül bile etmemişler...
    (Çok kızıyorum böyle olunca)

http://www.utasturk.com

• Bir av bayisinde broşürünü görmüştüm "abi türkiyede satışı yok" diyordu. Site linkini veriyorum,Sitede Türkçe seçeneğine tenezzül bile etmemişler...
    (Çok kızıyorum böyle olunca)

http://www.utasturk.com

hatsanında daha düne kadar türkçe sayfası yoktu

kolay dolum demişlerde ben bukadar zahmetlisini görmedim normal y.otamatiklerin dolumu daha kolay çok kaba kaçmış 36. lığı olsa fena olmayabilir

• bencede kolay dolum falan değil adam bi sağa yatırdı bi sola yatırdı 5 dk doldurdu silahı ne diyelim hayırlı olsun...

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• adamın parmağı kanamış resmen dolum yapıcam diye..

• Tam isyanı basacaktım 15 fişeği hangi avda kullanıyorlar biz nie bu kadar av bulamıyoruz diye ama av tüfeği degilmiş :rolleyes: Gerçi 13 fişek alan av tüfekleride var ne gerekse,zaten avlanırken takoz takmazsan fişek haznesine jandarma yakalayınca uyduruyor :D Yani max 2+1 şeklinde kullanılabiliyor (diye biliyorum)

Harbiden o dolum yerini ne kadar saçma yapmışlar ya ta içeri kadar yittiriyosun müslümana gavur eziyeti , ama buda bir adımdır geliştirler inşallah g;$i

http://www.youtube.com/watch?f…mbedded&v=BUTL5wqLCPE

doldur ver atsın adama fişek dayanmıyor bu tüfek en güzel bizim murat abinin eline yakışır

Y.otomatikten hızlı sıktı :D

Lütfü...
    Çakal gibi dostum olacağına aslan gibi düşmanım olsun...

Hatsan MOD 99 4.5 mm

Diyarbakır ;hirr;

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

'hickok45' amcamız youtube vidyosunu yapmış haberimiz yok :) (ingilizce)

filinta

dulce bellum inexpertis

• Çalışan tek UTS 15 hicok amcada herhalde.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• yaa buu hichok 45 böyle silahları nasıl buluyo hadi anladık ammerikada adamlara m16 bile satıyolar ama onu almak içinde para lazım iyide bu adam bu kadar silahı hangi parayla alıyo 8o

• yaa buu hichok 45 böyle silahları nasıl buluyo hadi anladık ammerikada adamlara m16 bile satıyolar ama onu almak içinde para lazım iyide bu adam bu kadar silahı hangi parayla alıyo 8o

Bildiğim kadarıyla silah üreticileri hickock45 gibi muhterem şahıslara ücretsiz silah gönderiyorlar. Bi çeşit reklam yani. Adam tanıttığı her silahı satın almaya kalksa onları koyacak depo falan lazım :P Bu arada tüfeng küreğe benziyo :D Amerikan polis araçlarında mossberg falan kullacaklarına bunu kullansınlar inanılmaz caydırı olur :P

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Ben tüfeği çok beğendim , 7 pound ( yaklaşık 3,170 gram ) , tamamen kompozit titanyum-kevlar alaşımı şasi , 15 atış kapasitesi , BULLPUP! (başka bullpup pompalı görmedim) , ve malesef Amerika'da üretiliyor sadece isim hakkı utaş 'a ait(miş) , vidyodaki amca tüfeği yerel bir silahçıdan almış , dükkanın sahibinin adı Mustafa :) ''Heryerdeyiz be'' lafı aklımdan geçmedi değil :)

filinta

dulce bellum inexpertis

• Gerçekten daha estetikmiş , gerçi görür görmez BF-Bad Company 2 de kullandığım aklıma geldi, konsept zannetim , gerçeği varmış , bizimkine göre biraz daha güzel duruyor sanki , namlu mount-rail'a daha yakın.
    :thumbup:

filinta

dulce bellum inexpertis

• bu dedenin(hichok 45 ) utaş ve kel-tec i kıyasladığı videosuda var birisi çıkıp sevabına türkçe alt yazı eklerse fena halde makbule geçer :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bizim UTS-15 in selektör sorunu varmış , adamın dediğine göre sağdaki şarjörü bitirince soldakini seçmek için basılan düğme çalışmıyormuş veya tutukluk yapıyormuş , kel-tec'te ilk seride bu sorun varmış diğer serilerde bu sorun giderilmiş , ve arada 400 dolar fark var bizimki pahalı , yorumlarda ben bu parayı mermilere harcarım daha iyi diyorlar , kel-tec 'in namlu reservuarın üzerinde , uts-15 'te tam tersi ve uts biraz daha yüksek ve uzun ve kel-tec boya ve yapı anlamında daha estetik duruyor , 2 mermi az alsa da 13 fişekli bir pompalı hem de bu boyutta cezayı keser valla , bazı eyaletlerde polis güçleri de şu an kel-tec'i kullanıyormuş.

filinta

dulce bellum inexpertis