Stoeger X20 Suppressor Kullanıcıları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tüfegi yağla hava almayaçak şekilde poşete koy kendi kutusunda gelen poşet mesela .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• merhaba arkadaşlar bu tüfege acaba gez arpacık takılıyormu bide sormak sitedigi başka bir konu var üzerindeki dürbün beyenmedi ne tavsiye edersiniz .

• Alıntı

merhaba arkadaşlar bu tüfege acaba gez arpacık takılıyormu bide sormak sitedigi başka bir konu var üzerindeki dürbün beyenmedi ne tavsiye edersiniz

+1

dampa ve dürbün tavsiyesi bekliyorum. :)

• arkadaşlar supprasorun namlusunun 42 cm olduğunu yazmışlar bunun kaç cm'si moderatör ? diğer modelde moderatörün boyu hemen hemen belli ama sup' da belli değil...

• Arkadaşlar bugün bende bir supperosser aldım, dürbünü taktım 5-6 atış yaptım ama 50 mt deki soda şisesini vuramadım. Sanırım dürbünle alakalı kalibrasyon sorunu var, hedefin altına da üstüne de atmama rağmen sonuç alamadım.

• dostlar merhaba uzun zamandır bu siteyi takip ettikten sonra ben de dün gidip bi x20 suppressor aldım yalnız bu dürbün ayarı da beni biraz uğraştıracağa benziyor

• Dürbün ayarını bende yapamadım.

Stoeger x20 suppressor combo

• Official Post

4.5call sup. kullanıcıları pellet seciminde 10.33 grain pelletleri kullanın gercekten gücü ve mesafesi cok güzel artıyor.
    bir o kadarda isabetli atıslar veriyor

agt agtagt

• Herkese iyi akşamlar aranıza yeni katıldım.. fakat bir sıkıntı mı var acaba tüfeğimde peleti koyduğumda çok az bir yeri dışarda kalıyor elimle bastırdğım halde gitmiyor bu şekilde atış yapsam zarar verir mi ve hangi peleti önerirsiniz. 5.5mm ve bu tüfeğin dürbün rayı 22mm mi ?? hangi dampayı önerirsiniz teşekkürler ilginize

Stoeger x20 Suppresor Combo .22 Cal & Tasko 6x24-40
    GSG 92 Blowback
    Tanfoglio Witness 1911 Blowback
    ASG Dan Wesson 6 inc Silver
    Stoeger Atac Suppresor .22 Cal
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• arkadaşlar stoeger x20 suppresor un 5.5 i ile 4.5 i arasında ne gibifarklılıklar var.
    4.5 de 5.5 gibi isabetlimidir.

• Saygılar sayın abim benimde kullanıp elimden çıkardığım 5.5 tüfeğim oldu.Şimdi 2 calibreyi denemiş kişi sanırım av bayisi harici yoktur.5.5 ile 4.5 arasında hatrı sayılır bir durum söz konusu olacağını sanmıyorum.4.5 ile ağır pellet kullanarak 5.5'in tahribatını yakalamak zor değil.

Bana havalı tüfeklerde 4.5 hafif kalıyor intibası oluşturuyor hep .Supressor güzel bir tüfek 5.5 iyi 4.5 kötü değildir .4.5 menzili cıkış hızı 5.5 göre iyi olabilir lakin rüzgardan etkilenmesi daha fazla olacağı için en iyisi 5.5 diyorum.

Dolambaçlı anlatım içinde kusura bakmayın saygılar.

• stoegerx20nın namlı cıkış hızı cok düşük olduğu için bu silah için en ıyı 4.5 calıpredir. 5.5mm nı almıştım pişman oldum. aşırı düşme yapıyor. 20 metrede tüfeği sıfırlıyorsun 60 metrede mildot bıtıyor. 4.5 mm alın keyfınıze bakın cok keyıflı bır sılahtır

• Hem X20 hem de X20 Supressor de 5,5 kalibre kullnadım. Yaylı tüfeklerde uygun kullanım mesafesi 50 metreye kadardır, her 2 tüfeğin 5,5 kalibresi 50metreye kadar iyi iş çıkarıyor. Aşağıdaki 1. videoda X20 supressor 5,5, H&N Field target Tropy(14,3grain) pellet ile namlu çıkış hızı ortalama 705fps - 214 metre/saniye çıkmış. Bu da 5,5 kullanmak için gayet yeterli bir hız.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Forumda Cmzd nick'li arkadaşın 4.5mm x20 ile 110 metre atışları var ve gayet isabetli. "Yaylılar 50 metreye kadar kullanılır" her zaman geçerli değil.

13,43gn. JSB ya da 14,3gn. H&N ile 800 fps civarı hızlar elde edilebilse bende 5.5 düşünürdüm ama 700fps'ler bence yeterli değil. 700 ile 5.5 atmaktansa 850+ ile 4.5 atmak daha mantıklı geliyor bana.

• Forumda Cmzd nick'li arkadaşın 4.5mm x20 ile 110 metre atışları var ve gayet isabetli. "Yaylılar 50 metreye kadar kullanılır" her zaman geçerli değil.

13,43gn. JSB ya da 14,3gn. H&N ile 800 fps civarı hızlar elde edilebilse bende 5.5 düşünürdüm ama 700fps'ler bence yeterli değil. 700 ile 5.5 atmaktansa 850+ ile 4.5 atmak daha mantıklı geliyor bana.

+1

aynı güçte atılan atıyorum 16 fpe 5,5 ile 4,5 peleti kıyaslayacak olursak 4,5 peletin uçus süresi kısalacağından,hızdan dolayı lock time kısalacağından ve düşme daha az olacağından dış şartlardan daha az etkileneceğini düşünüyorum. bence de 4.5 daha mantıklı.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Bende stoeger x20 supressor aldım orjinal dürbünü yerine optima 3-9x44 lük dürbün aldım, açık alana gidip deneme fırsatı henüz bulamadım fakat evin arkasındaki boş arazide şiyeye attım bir iki defa isabetlik oldukca iyi açık alanda dürbünüde sıfırlarsak daha iyi oacağını düşünüyorum. ^^

Stoeger X20 4.5 Supprosser
    Optima 3-9x44E