Diana mod52 grupman videom

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Malesef yine 12m fakat gruplarım dahada küçülüyor :)

http://www.youtube.com/watch?v…e9so&feature=youtu.be

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Malesef yine 12m fakat gruplarım dahada küçülüyor :)

Güzel atışlar. Cam macunu gibi birşey mi var hedefliğin içinde?

• Hedeflikte yaklasık 1000 kadar 0.1mm kalınlığında karton var.Strec filme sarıldı koli bantıyla sağlamlaştırıldı.10 numara oldu!

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• güzel demeye bin şahit lazım bu grupman için u½%; neden derseniz mükemmel olmuş pcp değil bu sonuçta çok ama çok başarılı olmuş

• güzel demeye bin şahit lazım bu grupman için u½%; neden derseniz mükemmel olmuş pcp değil bu sonuçta çok ama çok başarılı olmuş

Çok teşekkürler.Daha küçüklerinide yapıyorum fakat kaydetmek bu gruba nasip oldu.Diana mod52 çok başarılı bir tüfek parasının hakkını veriyor!Şiddetle tavsiye edilir.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• evet gurupmanlar mükemmel. pyramid airde testi vardı 48-52 , testi yapanlar 5 yıldız vermişler adam 10 dakikalık videoda silahı öve öve bitiremedi.
    zaten kısa mesafelerde pcp den hiç bir farkı yok. ben 54-56 kullandım . 25 m den tek delik grupmanlar çıkıyordu. aynı mesafede 5 bin tl lik pcp de olsa farketmez.
    ben o yüzden hep yaylı tüfekleri tercih ederim ve savunurum. heleki sürekli kısa mesafe çalıştıgım için 20-30 m ler. 50 m ye bile çok nadir çalışırım bana uzak geliyor keyif almıyorum.
    bu mesaflerde en kaliteli pcp alsanız ne farkı olucak teferruat ve bayıldıgınız para harici?, güç zaten bu seride gayet yeterli 23-25 fpe. tüp, pompa derdi yok. canınız istediğinde kurun atın, iyi bir pcp setinin 3\1 fiyatına gelir neredeyse.
    diana 48-52 serisi gerçekten mükemmel onlardanda mükemmel 54-56 var recoil sistem okadar iyi işliyorki atışlarda yarı tepme falan hikaye neredeyse tepmesiz. kullandıgım AT44 long kadar anca tepiyor desem yeridir.
    piyasadaki birkaç marka ve modeli daha deneyim, en sonunda yine dönüp dolaşıp bir 54 alacağım sonunda.

• evet gurupmanlar mükemmel. pyramid airde testi vardı 48-52 , testi yapanlar 5 yıldız vermişler adam 10 dakikalık videoda silahı öve öve bitiremedi.
    zaten kısa mesafelerde pcp den hiç bir farkı yok. ben 54-56 kullandım . 25 m den tek delik grupmanlar çıkıyordu. aynı mesafede 5 bin tl lik pcp de olsa farketmez.
    ben o yüzden hep yaylı tüfekleri tercih ederim ve savunurum. heleki sürekli kısa mesafe çalıştıgım için 20-30 m ler. 50 m ye bile çok nadir çalışırım bana uzak geliyor keyif almıyorum.
    bu mesaflerde en kaliteli pcp alsanız ne farkı olucak teferruat ve bayıldıgınız para harici?, güç zaten bu seride gayet yeterli 23-25 fpe. tüp, pompa derdi yok. canınız istediğinde kurun atın, iyi bir pcp setinin 3\1 fiyatına gelir neredeyse.
    diana 48-52 serisi gerçekten mükemmel onlardanda mükemmel 54-56 var recoil sistem okadar iyi işliyorki atışlarda yarı tepme falan hikaye neredeyse tepmesiz. kullandıgım AT44 long kadar anca tepiyor desem yeridir.
    piyasadaki birkaç marka ve modeli daha deneyim, en sonunda yine dönüp dolaşıp bir 54 alacağım sonunda.

+1 Yaylı gibisi yok! ;tacli#

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• çok iyi :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• yanlış anlaşılma olmasın pcp leri asla kötülemiyorum, belli bir mesafeden sonra nokta hassasiyetinde atışlar için pcp şart. iyi bir pcp ve iyi bir optikle 100-150 m civarı nokta hassasiyetinde atışlar yapılabilir. yaylıyla bu mesafe 50 m civarıdır.

ayrıca yine aşırı bir güç ve tahribat isteyenler için pcp şart. piyasadaki en güçlü yaylı 30 fpe. güç üretir. hadi modifiye falan derken 35 fpe olsun. oysa orta güçteki bir pcp bile 45 fpe güç üretebilir. pcp de sınır yok 150 fpe güç üreteni bile mevcut.
    ama 50 m ye kadar field target atışları yada ve küçük/orta avlar için iyi bir yaylı gayet yeterli ve ekonomik olur.

• çok iyi :thumbup:

Teşekkürler.Birde zaman bulabilsemde 30m-50m gibi mesafelere atsam.Açayip içim kaynıyor!12m den öyle çok pratik yaptım ki arkadaşlar.Konsantrasyonum çok iyi durumda artık.Ayrıca bu grubu 4x yaklaştırmayla yaptım.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Peki ses düzeyi nasıl? Siz FX te kullanıyorsunuz mesela, hangisinin sesi genel manada daha az? Genel manada yazdım çünkü yaylılarda mekanizma seside geliyor sonuçta.

• Artık 10-15 mt atışlarınız gayet güzel :) Bu mesafelerde ki ilerlemenizi 30 ve 50 mt lerde görmek zevkli olacak. Saygılar

• Dayanamadım bende mod 52 sipariş ettim ama 5,5 olanı kalmadığı için mod 48 gönderecekler bir video da ben çekerim inş

Fx impact M3 700mm 5,5 superior+Element Titan 5x25x56

• Dayanamadım bende mod 52 sipariş ettim ama 5,5 olanı kalmadığı için mod 48 gönderecekler bir video da ben çekerim inş

hayırlısı olsun çok iyi bir seçim. kesinlikle pişman olmayacaksınız. kalite, isabet, güç, istikrar, bir yaylıdan başka ne beklenirki

• Her ikisinin de artı ve eksileri var... Kısa mesafelerde kaliteli bir yaylı gerçekten çok başarılı işler çıkarıyor... Ben de bayramdan sonra biraz vakit bulup alıştırma yapsam iyi olacak... :rolleyes: Daha tüfeği ve üzerindeki dürbünü hakkıyla çözemedim... g;$i Bu arada tebrik ederim, gerçekten mükemmel atışlar...

• Tahribat videosunu yakında yükleyeceğim.Fakat 50m şişe atışlarım oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim .

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Peki ses düzeyi nasıl? Siz FX te kullanıyorsunuz mesela, hangisinin sesi genel manada daha az? Genel manada yazdım çünkü yaylılarda mekanizma seside geliyor sonuçta.

Size cevap vermeyi unutmuşum.Ben mod52 tüfeğime namlusuna diş açtırmadan aliminyumdan bir aparat yaptırdım.Böylece fx te kullandığım moderatörü mod52 de de kullanıyorum.İsabeti hiç etkilemedi ve net söyleyebilirim ki pcp fx ten daha az ses cıkarıyor!!!! Ararştırırsanız bora kardeşim forumda paylaşmıstı.At44 moderatörle mod54 air king +moderatör den daha fazla db de ses cıkarıyordu.Bunu teknik olarak ölçmüştü.
    Aparat bu--- Diana Mod 52 için 1/2" unf aparatı imalatı ve sonrasındaki grupmanlar

Benzer aparatı yaylı tüfeğinizin ucana diş açtırmadan moderatör kullanmanızı sağlar.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177