AT-44 Tactical 2013 çıkmış.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sadece kundak farkı ve askı kayışı için 120 lira fark biraz fazla değil mi? Arada ki farka sıfır kundak alınır gibime geliyor....

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• Sadece kundak farkı ve askı kayışı için 120 lira fark biraz fazla değil mi? Arada ki farka sıfır kundak alınır gibime geliyor....

Herşeyin tactical olanı daha pahalıdır ;kihhik, Hatsan şubat gibi ürünlere zam yapacakmış, bu 120TL fark oradan da geliyor olabilir, yeni çıkan silaha 1ay sonra zam yapamayacağı için baştan farklı fiyatıyla çıkmıştır. Zam gelmeden kampanyaları değerlendirmek lazım ben de pcp pompa alıcam 270e düşmüş fiyat.

• bana kalırsa galatian değişik silah arayanlar için farklılık olabilir fakat hatsan fiyat olarak yine abartılı olacaktır düşünceme göre..

• Bence aman .357 dir 9mm dir gibi kalibrelerde çıkarmasınlar galatianı. Yurdum avcısı el atarsa big bore olayına hepimiz ruhsat harcı öderiz yakında havalı silahlarımız için.
    Hatsan içinde akıllı yatırım olmaz, şimdi parantez içinde avcı lara bir kaç yüz tane satar, sonra yaşanacak-basına yansıyacak ilk kazalar/kötüye kullanımlar sonucu havalı silahlar ruhsata bağlandığında mevcutta satış yaptığı hobi atıcılarına da satamaz hale gelir.
    ki ruhsata bağlanınca parantez içi avcılarımızda almaz bir daha.

Ankara TR

• Bence aman .357 dir 9mm dir gibi kalibrelerde çıkarmasınlar galatianı. Yurdum avcısı el atarsa big bore olayına hepimiz ruhsat harcı öderiz yakında havalı silahlarımız için.
    Hatsan içinde akıllı yatırım olmaz, şimdi parantez içinde avcı lara bir kaç yüz tane satar, sonra yaşanacak-basına yansıyacak ilk kazalar/kötüye kullanımlar sonucu havalı silahlar ruhsata bağlandığında mevcutta satış yaptığı hobi atıcılarına da satamaz hale gelir.
    ki ruhsata bağlanınca parantez içi avcılarımızda almaz bir daha.

bu devletin yapacağına akıl sır ermez olur mu olur g;$i