Yeni Hatsan....Bak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Boşverin arkadaşlar kim hangi markayı istiyorsa alsın kullansın gerekli tecrübeyi edindikden sonra dogru ürün kendi bulur zaten .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• ben hatsan fan değilim ama emeğe saygı.
    Şimdi benim canım sıkıldı.
    Bir aa varken fx varken filan varken hatsan almam. Abi sen fiyatına göre tüfekle kıyasla. 300 liralık mod 99 gibi saglam ahsap kundaklı ve isabetli tüfek söyleyin. Hediyeleride unutmayın.
    Ben böyle biri diilim ama ister istemez oluyo böyle gerginlikler. Bilip veya bilmeden birini kırdıysam özür dilerim.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• parası bol olan, işi bilen adamın gidip bilerek / isteyerek "estetik-isabetli-sağlam olduğu için" Hatsan aldığı gün Hatsan bu işi kotarmış demektir. O güne kadar quattro-vortex-cartex-curtex sonuçta hepsi aynı mal ...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Striker Edge MOONSHINE :thumbup::thumbup: Vortex pistonlar fazla sorun çıkarmazsa bence Hatsan seviyesini birkaç basamak ileri taşımıştır. Zamanla tüfeklerin tasarımı konusunda da ilerleme olur diye düşünüyorum. Hatsan web sitesinin de güncellenmesi iyi olmuş, 2 yıldır güncel değildi.

• kundak konusunu ısrarla savunanlar pekte haksız değiller bence..bizim aramızda bile el emeği bullpup lar çıkarılırken orda koca fabrikalarda makinelerle mühendislerle ustalarla bi değişiklik yapılıp bullpup ta çıkar,dragunov vari tüfeklerde çıkar..şahsen mod 95 in 125 serilerinin hepsi birbirinin aynı kütüklükle..biraz gamo dan dianadan feyz alınabilir çokta zor olmasa gerek,kaliteli ceviz kullanıp biraz inceltme işleme falan...sen yine yap arkadaşın dediği gibi vortexini curtexini...

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr

• lütfen mod 95 i fiyatına göre tüfeklerle kıyaslayalım ?
    Şimdi siz 700 liralık gamo ile kıyaslarsanız olmaz.
    O zaman gamoyuda diana ile kıyaslayalım bakalım nasıl olcak aynı durum. Şimdi ben mod 95 imi elime aldıgımda tas gibi saglam hissi veriyo. Buda bu fiyata bence cok iyi.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• lütfen mod 95 i fiyatına göre tüfeklerle kıyaslayalım ?
    Şimdi siz 700 liralık gamo ile kıyaslarsanız olmaz.
    O zaman gamoyuda diana ile kıyaslayalım bakalım nasıl olcak aynı durum. Şimdi ben mod 95 imi elime aldıgımda tas gibi saglam hissi veriyo. Buda bu fiyata bence cok iyi.

Saygılar...

Şu malum ''fiyatına göre çok iyi, ne kadar ekmek o kadar köfte'' muhabbetleri senelerden beri yapılıyor. Kimse tüfeğinize kötü işe yaramaz falan demiyor zaten bu kadar kişisel algılamanıza gerek yok o yüzden. İnsanlar sadece 50 lira daha fazla verelim adam gibi tasarımı olsun kaliteli işçilik olsun diyor sadece. Çünkü böyle bir imkanı mevcut hatsanın. Bunu diyenler de senelerdir bu işle uğraşan yığınla tüfek değiştirip onbinlerce pellet atmış kimseler. Bu kimselere karşı yaptığın ''benim tüfeğim taş gibi sağlam'' argümanı anlamsız kalıyor kısacası.

Hobi bu sonuçta belki benim gibi oradan buradan kısıp daha iyi tüfekler alıcaksınız iki gün sonra. Düşünceleriniz kullandığınız tüfeklerle beraber değişebilir yani. Çok kesin olmamak lazım g;$i

@ adalya

Harvest moon camo müthiş bir desenmiş hakikaten...

[Resim Engellendi: http://i.ebayimg.com/t/4-x-5-Permanent-Camo4u-Camoskinz-Camo-Vinyl-Wrap-Moonshine-Harvest-Moon-/00/s/NTEwWDY0MA==/%24(KGrHqRHJEcFCZd6OVrsBQsprEoisw~~60_35.JPG]

Hatsan mod 85 sniper'a çok yakışacağı düşüncesindeyim...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• benim yazdıklarımdan kendi tüfeğimi savunuyo gibi bi durum anlasılmasın.
    He tmm dediğiniz gibi 50 lira 100 lira bende fazla veririm daha iyisine. Ama 300 liralık tüfekle 650-700 liralık gamoda kıyaslanmaz insaf.

Bu konu hatsanın değişikliğini dile getirmek için açılmıştı ve suan tartısma ortamı oldu. GARİP !

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• Tartışma ortamından ziyade fikir alışverişi var burası forum sonuçta. Konunun vortex sistemi üzerinden gitmesini istiyorsanız farklı mesajlara cevap vermek yerine vortex sistemi ile igili bilgi paylaşabilirsiniz.

Sevgiler

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ben sadece hatsanın yaptıgı yenilikten haberi olmayan arkadaslarımı bilgilendirmek amacıyla konu açmıştım.
    Ama bazılarımız yok AA varken niye hatsan
    . Yok fx varken niye hatsan
    gibisinden yazılınca benımde canım sıkıldı.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• Bu arada taa ilk sayfalardaki soruna cevap vereyim :) Hatsan yaylıdan vazgeçmiyor. Sadece alternatif bir sistem olarak gelecek vortexler. Daha doğrusu benim tahminim bu yönde. Vortexlere gelirsek çok orijinal gözükse de ben vortex gibi ras-ram teknolojilerini tavsiye etmem. Zira yay en fazla kırılabilir ve düşük bir maliyetle tekrar takılabilir. Ancak gas-ram tarzı pistonlarda zamanla kaçak olabiliyor. Bunun sonucunda bütün pistonun değişmesi gerekmekte ve bu yaya göre daha masraflı bir durum.

Tabii en sağlıklı sonucu tüfekler Türkiye'de piyasaya çıktıktan 1-2 sene sonra göreceğiz

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• tabi mantıken öyle olması lazım. Eğer almayı düşünüyorsan V.li beyi bir arayıp sormakta fayda var

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• h.avın sitesine giriyorum yine aynı hediyeler. 3x9x32 dürbün yok. görüntüsü cok hoş. Acaba mod 95 kasar iyimidir ?

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• bugun hatsanı aradım vortex pistonlu tüfekler için. amcalar yurtdışında satışa başlamış internetten gördüğüm kadarıyla. Ancak telefonda servisten öğrendiğim ülkemizde 2014 ortalarında piyasaya verilecekmiş. Yani şuan alacağınız hiçbir hatsan tüfeği vortex pistonlu değil sadece uyumlu imiş. vortex piston çıkınca bize geçiş maliyeti ne olacak dedim o konudada bilgi vermiyorlar. sanki devlet sırrı fena uyuz oldum hatsana, yurtiçinden önce yurtdışına ver ürünlerini ne saçmalıksa.

• İşin teknik yönünü bir kenara koysak bile, Hatsan'da kesinlikle estetik sorunu var. Bir firmanın ürettiği onlarca model arasında bir tane bile görünüşü cazip tüfek olmaz mı? Şu striker edge modeline bakın. Kundağa merdiven gibi delikler açmakta neyin nesi? Anlamıyorum bunca üretim ve satış yapan firmanın bir tane dizayn uzmanı yok mu?

• konuyu guzel toparlamissiniz :) dagitmadan sunu soylemek isterim gamoyla hatsan zaten kiyaslanamaz ama biraz kopya cekilebilir biraz feyz alinabilir koseler falan biraz yumusatilip estetik bir gorunum verilebilir ;) neyse devam edebiliriz asil konuya...

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr