bu da benim at44

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlısı olsun, ileride gez ve arpacığı sökerek 16x büyütmeli bir dürbün alırsınız 9x ok yetersiz kalır bu tüfeğe.
    çift parça ayaklada montajladınızmı çok daha yakışıklı durur

bu yorumu okuyunca fark ettim de normal at44 long lw lerde gezle arpacık yok diye biliyorum .s sonradan mı eklendi acaba??

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• hayırlı olsun :) keyifli atışlar diliyorum

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Bence hatsan bu fotoğrafları kullanmalı, satış sitelerindeki fotoğraflar birşeye benzemiyor bu kadar yakışıklı bir tüfek olduğunu bilmiyordum hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız atışlar.

Lütfü...
    Çakal gibi dostum olacağına aslan gibi düşmanım olsun...

Hatsan MOD 99 4.5 mm

Diyarbakır ;hirr;

• bugün saat 7 de ormana gittim dürbün ayarı yapmak için birde en çok merak ettiğim 50 metre grupmanı yapmak için.
    İlk önce 20 metreye dürbünü sıfırladım ve 1 tl gibi grupman oldu.Ama 30 metrede falan dürbün yetersiz gelmeye başladı zoom 9da ama 1 tl grupmanı yapmak biraz zor gibi ama yeşil şişeleri çok güzel dağıtıyor ilk önce üst kısmı düşüyor sonra altını uçurmak güzel duygu. :thumbup: Bazılarınıda delip geçmiş.şuan eksikliğini hissettiklerim ayak ve güzel bir dürbün.bu arada 3 çeşit saçma götürdüm ikisi gamo biri jsb exact jumbo 18 grains yazan.En iyi grubu yapan jsb idi.ilk kullanışımda anladım.

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]

• bugün saat 7 de ormana gittim dürbün ayarı yapmak için birde en çok merak ettiğim 50 metre grupmanı yapmak için.
    İlk önce 20 metreye dürbünü sıfırladım ve 1 tl gibi grupman oldu.Ama 30 metrede falan dürbün yetersiz gelmeye başladı zoom 9da ama 1 tl grupmanı yapmak biraz zor gibi ama yeşil şişeleri çok güzel dağıtıyor ilk önce üst kısmı düşüyor sonra altını uçurmak güzel duygu. :thumbup: Bazılarınıda delip geçmiş.şuan eksikliğini hissettiklerim ayak ve güzel bir dürbün.bu arada 3 çeşit saçma götürdüm ikisi gamo biri jsb exact jumbo 18 grains yazan.En iyi grubu yapan jsb idi.ilk kullanışımda anladım.

jsb doğru karar tüfeğin kundağı hangi ağaç bide ağırlık merkezi önde mi sizin at 44 ün bunları cevaplarsanız sevinirim tüfeğin kundağını değiştircemde beğendim ve ağırlık merkezi önemli :D

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• jsb doğru karar tüfeğin kundağı hangi ağaç bide ağırlık merkezi önde mi sizin at 44 ün bunları cevaplarsanız sevinirim tüfeğin kundağını değiştircemde beğendim ve ağırlık merkezi önemli :D

hangi ağaç olduğunu bilmiyorum.tüfek şuan araçta ağırlık merkezini akşam yazabilirim :S

Hatsan BULL BOSS Satıldı
    Cometa Lynx V10 +

• sorun olmaz beklerim

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• sorun olmaz beklerim

bu şekil istiyordunuz sanırım.Kırmızı ile işaretlediğim yerde asılı kalıyor.

Hatsan BULL BOSS Satıldı
    Cometa Lynx V10 +

• cok güzel sentetik kundaklı at 44 ler ağırlık merkezi cok önde rahatsızlık veriyor atısta en iyisi değiştirme yeni bi kundak istiyim hayırlı olsun tekradan

• Official Post

bugün saat 7 de ormana gittim dürbün ayarı yapmak için birde en çok merak ettiğim 50 metre grupmanı yapmak için.

Tüfek tekrar dan hayırlı olsun bir kaç sorum olacaktı 18 grainlik jsb leri nereden buldunuz

birde 5-6 büyütmede 50mt grubu cok rahat yapılabilr. siz silahınıza ve dürbününze alışmaya çalışın zamanla büyütmeleri cok kullanmayacaksınız eminim :)

• Tüfek tekrar dan hayırlı olsun bir kaç sorum olacaktı 18 grainlik jsb leri nereden buldunuz

birde 5-6 büyütmede 50mt grubu cok rahat yapılabilr. siz silahınıza ve dürbününze alışmaya çalışın zamanla büyütmeleri cok kullanmayacaksınız eminim :)

isgörenden aldım saçmaları.

Hatsan BULL BOSS Satıldı
    Cometa Lynx V10 +

• Bende o kadar av bayi ile görüştüm en yardımcı olan işgören bayi oldu.

Kararı verdiğim gün İstanbul'da olmama rağmen İşgören bayiden alım yapacağım

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Alperen bulursun sen onu ... g;$i

Arif abi baktım olmuyo paraya kıyıp sıfırını alıcam da birde arabasız olmuyor bu işler 6 ay sonraya bi araba alayım sonra mı alsam diye düşünüyorum ama onu düşünmeden de yapamıyorum 8o ah abi ah eğer bulur alırsam inşallah dediğin gibi pompadan sıkılmayız =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$