5 ocak Adana ft yarışması katılımcı listesi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yarışma listesinde Getboga ile alt alta sıralanmışız fakat 2 farklı kategoride aynı silahları kullanacağız.
    Bu durumda sıkıntı yaşanmaz umarım...

• Nihayet büyük gün geldi çattı,bugünden silahlar sıfırlandı son denemeler yapıldı.sagolsun V eli bey tüm ekibe davet verdi.merak ettigim arkadaslarla tanisma fırsatımız oldu.bu güzel gecenin ardından herkes istirahata çekildi,sabah erken yarışma var,heyecan dorukta.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Tanıdığım veya tanımadığım tüm saygıdeğer yarışmacı arkadaşlarıma yarışmada başarılar dilerim. Görevim nedeni ile bu defa aranızda olup sizleri tanıma fırsatı bulamasam da her birinizin başarısının benimde gönül sevincim olacağını bildirir SAYGILAR sunarım ;grin;

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Sinan Getboğa 29. Siradayken en sona alinmisim nedeni nedir? Cem alikorda bende ayri tufeklerle yarisacagiz.herkez kendi tufegini kullananacak.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Ben bu yarismaya 29. Sirada kayit oldum ve 29. Sirada atisimi yapmak istiyorum.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Ben bu yarismaya 29. Sirada kayit oldum ve 29. Sirada atisimi yapmak istiyorum.

Bildigim kadariyla kura cekildi ve sıralar öyle belirlendi.bende 3. Sırada yazıldım kurada 47. Olmusum.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Değerli Arkadaşlar,

Eşim doğum arifesinde ve bebek eli kulağında olduğu için, hazırlıklarımı yapmama rağmen yarışmaya katılamıyorum, Adana Time bu organizasyonu ve bu değerli camiayı paslandığımız bir zaman olan, Ocak ayında bir araya getirdiği için, canı yürekten tüm emek verenlere teşekkür ediyor, Türkiye'nin dört bir köşesinde yarışmaya gelen dostlarıma başarılar diliyorum.

En Derin Saygılarımla,

Gökhan

• Senin heyecanin bizden daha buyuk Gokhan ;) Hayirli ve ugurlu bir evlat olur insallah g;$i

• Allah anali babali buyutsun gokhan abi... :)

Yarismaya katilanlara basarilar....merakla bekliyorum fotolari ve kursuyu:)

İnsallah bundan sonraki ft de bende aranizda olurum....

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Kazasız belasız bir yarışma oldu.emegi geçen herkese sonsuz teşekkürler.ayrıca diger illerden gelerek bizleri onure eden katılımcı ve izleyici arkadaşlara kucak dolusu sevgiler.sizlerle tanışmak büyük keyif.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Diğer forumda Adana FT Yarışmasında

1.erdinç bilgili 35
    2.ilker erinç. 35
    3.serdar havsut 34

vuruş yaptığı yazılmış.

Derece alanları kutlarım..sorunsuz bir yarışma olması hepimiz için sevindirici..organizatörleri ve yarışmacıları tebrik ederiz.

A Takımı Üyesi

• Evet.Abilerim kardeşlerim. Adana ekibi olarak. Gelen herkese teşekur ederim. Yarışmalara uzun bir ara verilmemesi adına ocak ayında yaptığımız yarışmanın. Her ne kadar bu ayda yarışmanın olmuyacağını bende dahıl bazı arkadaşlarla berebar itiraz etsekte Ersin başkanımızın istemesi sonucu bu ayda düzenlediğimiz yarışmanın Gercekten isdendiğinde olabileceğini anladım. Vede ft için uzun bir ara verilmediği içinde yarışmacı ve katılımcıların. Mutlu olduklarını gözlemledim. Umarım herkes mutlu olmuştur bir hatamız varsa affola. Başkanımıza ve katılan herkese teşekur ederim.

• Kürsüde yine sürpriz olmamış gibi latifcim, oysa biz sürpriz bekliyorduk;)

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• cok eğlenceli ve renkli bir ortamda ne yazıkki tüfeğimdeki teknik bir arıza ile yarısmada basarısız oldum ama o ortamda bulunmak sohbet etmek bile bana yetti ve artı dereceye girenleride bide burdan tebrik ediyorum :)

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2