Subaru İmpreza Kullanan Var Mı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Anladım. İşiniz zormuş gerçekten. Ama daciabmw beyin önerdikleri mantıklı geldi banada ülkemiz şartlarında temiz arıza çıkarmamasının yanında 2.el şartlarıda çok önemli. Umarım en hayırlısı senin olur kolaygelsin.

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Çok teşekkürler Fatih kardeşim hepimiz için hayırlısı neyse o olsun inşallah.

Stoeger x20 Suppresor Combo .22 Cal & Tasko 6x24-40
    GSG 92 Blowback
    Tanfoglio Witness 1911 Blowback
    ASG Dan Wesson 6 inc Silver
    Stoeger Atac Suppresor .22 Cal
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• hyundai i20 dizel araba almadan önce bir kere kullanmanı şiddetle tavsiye ederim..şimdiden hayırlı olsun

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• Subaru değil ama performanslı kendini kanıtlamış piyasada da yeri olan bir v-tek honda civic fazlasıyla işinizi görür 25 binliraya rahat bulursunuz ama sizin aracınızdan modelli olmaz. yakıtta da çok üzmez parça kalitesi belli zaten servis desen sıkıntı olmaz.

• Honda da olabilir. Ya zaten pek servise gitme gibi bi huyum yok bulunduğum yere en yakın servisler de zaten 300 km mesafede yaklaşık. O yüzden işim hep sanayi ustalarıyla.

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Subaru imperaza mavi komşumda var fakat çok yakıt tükettiği için kullanamıyor. Önceleri sadece hafta sonları kullanıyordu ama şimdi ondan da vazgeçti gibi. Sorduğumda da bu meret benzin canavarı diyor, karar sizin. En hayırlısı ne ise o olsun diyelim selamlar

• Sayın abim komşunuzdakinin motor seçeneğini biliyor musunuz acaba :S Subaruda motor olarak gerçekten benzini tabiri caizse içen modelleri bile var. Örneğin 2.5 WRX STİ

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Konuyu yeni gördm ama subari candir ya. Bir kac kere kullanmam nasip oldu 2.5 wrxti ve hayatimda o paraya öyle bir araba görmedim. Tam bir otoyol canavari gaza dokundu mu uçuyor aynı şekilde de benzini içiyor =) 16lt mi ne yakmisti ben kullandigimda. Ülkemizde pek kullanilacak araç değil benzin fiyatlarindan dolayi =) ama benim hayalimdeki araba.. En azindan dugun arabam olacak insallah =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• aracın performansını belirleyen hacminden önce tork ve ve beygir gücüdür.Yüksek tork çabuk hızlanma eğimli yolda yüksek çekiş sağlar,yüksek beygir gücü ise yüksek son hız getirir.Sizin düşündüğünüz aracın performansı hakkında bu bilgiler size fikir verecektir.seri bir araba istiyorsanız benzinli veya dizel turboya sahip motorlara bakın.Yeni nesil araçlarda düşük hacim yüksek performans var(aşırı beslemeli turbo şarjlı motorlarla)son olarak Türkiye şartlarında bulunduğunuz ilde Fiat,Renault ve ya uzak doğu olacaksa Honda veya Toyota bakmanızı öneririm.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Selam öncelikle
    Sanayici olarak sana 25.000 tl için önerim audi A3 2004 model fiyatı biraz yükseltirsen 2006 al derim
    Sorunsuz bir araçtır ama alırken iyi secim yap kolay gelsin

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

desentransferi.com aradıgınızı buldunuz:D

• Selam öncelikle
    Sanayici olarak sana 25.000 tl için önerim audi A3 2004 model fiyatı biraz yükseltirsen 2006 al derim
    Sorunsuz bir araçtır ama alırken iyi secim yap kolay gelsin

Aslında temizi olursa tadından yenmeyecek bir araç. Alman kalitesi sonuçta

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Torun m210 .22

• Verilen bilgilerden ötürü herkese çok çok teşekkür ederim. Aslında beklentim fazla değil 150 beygir ve ortalama 500 nM tork falan çok rahat keser beni de Almandan vazgeçemiyorum ya yine VW olucak ya da Audi bakalm ya hayırlısı. Ama bi tarafım da hala al Subaruyu diyor

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Verilen bilgilerden ötürü herkese çok çok teşekkür ederim. Aslında beklentim fazla değil 150 beygir ve ortalama 500 nM tork falan çok rahat keser beni de Almandan vazgeçemiyorum ya yine VW olucak ya da Audi bakalm ya hayırlısı. Ama bi tarafım da hala al Subaruyu diyor

150 beygir olabilir ama 500 nm tork binek araç biraz zor bulunur :)

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Mitsubishi lancer al emre

+1 mazda 3 te olabilir. Parça sıkıntıları var ama kolay kolay arıza yapmazlar diye biliyorum. İkinci eli zayıf.
    Dizel için hava oldukça soğuk oralarda kısa bir süre kalmama rağmen gölede -32 merkezde -28 i gördüm.
    lada vega da başka bir seçenek ama polo dan sonra konforsuz gelir. performansı kendisinden beklenmeyecek kadar yüksek hemde soğuk iklim aracı.
    VW kullanıcısı olduğuza göre 1.6 golf veya jetta en mantıklısı gibi. Yanlız fsı motor olursa 50 tl ye bizim 100 sizin 200 km gittiğiniz benzinden koymayın.

Huğlu koop. 1989 superpoze 12 gauge
    Mke yavuz 16 compact TE05 series 9X19p
    Stoeger x20 suppressor + 4x32 stoeger
    Zoraki hp-01 light 5.5mm + bushnell 3-9x40
    Hammerli firehornet 4.5mm

• Yılına göre çok düşük kilometreli olmayan bir e46 kasa bmw 320i önerebilirim , çift vanoslu basınçlı yağlama sayesinde kullanıldıkça daha az eskiyen bir araçtır , yedek parçalarını bulabilirsiniz , 2006 dan öncesinin fiyatları da uygundur , tüpü de şıktır , arkadaş itiş de keyiflidir hani... X(

filinta

dulce bellum inexpertis

• 2 sti sahibi oldum ilki stage2 2002 bugeye idi 2.si 2006 stock idi subaru lar kesinlikle sorun cikarmayan basit konforsuz ve cok yakan araclar , desen ki sti alacam wrx alacam anlarim ama duz atmosferik 1.5 awd almanin bir manasini groemiyorum 4 ceker olmasi sebebi ile muadillerinden agir ve daha cok yakan araclar armosferik 1.5in guc olarak da su an sahibi oldugunuz polo dan cok iyi olmayacagini dusunuyorum
    ben de bulundugunuz bolgede cok bulunan birden fazla servisi olan herhangi bi arac almanizi tavsiye ederim

• Bilgiler için çok teşekkür ederim. Bu arada hocam benim 200 km gidiyor dediğim benzin değil lpg :) 50 liralık benzinle 50 liralık lpg o kadar fark ettiriyor. Beni yine VW paklıcak anlasılan. Hocam bu arada bi meslektaşımda var burda BMW 5.20i uçak gibi lakin şehir içinde bir yerden bir yere gitmek için çok problem diyor :) (yakıt manasında)

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Ayrıeten burda arkadan itiş araçları pek tasvip etmiyorlar. Karda batıp kalma olasılığı çok yüksek :)

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Quadro a3 bulabilirsen her anlamda memnun kalırsın diye düşünüyorum :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Torun m210 .22