FX Royal 400

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk PCP silahım FX T 12 idi. Çok sevmiştim ama başka silahları da denemek için satmak zorunda kalmıştım. Bir ara PCP den vazgeçtim yaylı ile devam edeyim dedim bu hobiye ama bir kere PCP' nin tadını aldıktan sonra insan vazgeçemiyor. Sonunda PCP sevdasına FX Royal 400 ile döndüm. Silah çok güzel üzerinden kalite akıyor ve ben gerçek bir PCP' yim diyor resmen. Hafta sonu dürbünü takıp ilk deneme atışlarını yaptım. Önce 25-30 m. civarında tek delik çıkardı silah, sonra 50 m. de aynı şey ve nihayet 70 m. de hemen hemen tek delik grupman yaptı. Silah çok isabetli ve stabil gerçekten bir dahaki sefere yanıma fotoğraf makinası alacağım ve inşallah sizlerle de paylaşacağım. FX Royal 400 çok ama çok isabetli ve güçlü bir silah bence bu silah yeterince bilinmiyor ve tanınmıyor ben derimki bu silahın incelemesini bu işin üstadlarından birisi yapsın ve herkesle paylaşsın.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Hayırlı olsun. Merak ettiğim silahlardan biridir. Paylaşımlarınızı beklerim.:)

• mümkün olursa kaç grn ile kaç metreden attığınız gibi izahatlar da verirseniz, bizim de malumatımız olur. ben de merakmediyorum, hatta ilerde muhtelif pelet ve ağırlıklarını da yazarsanız seviniriz

mesut ve isabetli atışlar temenni ederim

• Teşekkür ederim. Atış yaptığım metreleri yazmıştım kullandığım pellet JSB 18 grain. Kısmet olursa FX 16 grain, JSB 18 Grain ve HN 21 grain ile denemeler yapıp sizlerle paylaşacağım.

• teşekkürler tamer birader, bu arada eline geçerse solid de dene düşme mi yapıyor yada nasıl netice veriyor merak ediyorum.

• Royale 400 gerçekten güzel bir silah. Güzel bir tercih yapmışsınız

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Tamer bey o tüfeğin en sevdiği pelet 21 grain hn veya diana.16 graini hiç denemeyin bile.yüksek güçte kullanıyorsanız 21 den şaşmayın.neticede 36 fpe gücü var.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Massallah abi hayirli olsun.zevkli atislar dilerim

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Samimi, güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Silahla birlikte JSB nin 25 grainlik pelletlerinden de aldım denemek için henüz deneme fırsatım olmadı tam güçte isabetini çok merak ediyorum. Çok mu ağır gelir acaba?

• Sorun olacağını sanmam. 825-850 fps gibi atabilir tahmini olarak.

• Bende de fx royal 400 var çok isabetli bir tüfektir yanlız saçma seçer özelikle uzun ve ağır olmasına dikkat edinUcuz bir mermi alternatifi olarak spot on 22 grain 5.5 saçmalar çok güzel sonuçalar veriyor

• Ameliyat olmam nedeniyle deneme atışları haricinde kullanma fırsatı bulamadığım FX ROYAL 400 tüfek Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44 dürbün ve

6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı nı satmak istiyorum. İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

• Ameliyat olmam nedeniyle deneme atışları haricinde kullanma fırsatı bulamadığım FX ROYAL 400 tüfek Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44 dürbün ve

6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı nı satmak istiyorum. İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

Fiyat belirtir misiniz acaba ?????

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight

Tamer bey geçmiş olsun, Tüfek hangi kalibre? faturası mevcut mu? ve ayrıca sadece tüfek ve dolum aparatına talip olsam fiyat ne olur?

Fiyat nedir.

Hatsan Novastar 5.5. LW