dayanamadım :) Stoeger x20 12 metre

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • eline sağlık abi..

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• abi git yat ya valla :D ama güzel grupman olmuş bu arada hayırlı olsun

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• sağol kardeşim..
    tabiki tetik bahanesi ile atıcının hatalarını da göz ardı etmek olmaz g;$i hepsi beraber bu çıktı..

abi git yat ya valla :D ama güzel grupman olmuş bu arada hayırlı olsun

:).. gece gece güldürdün beni

• tebrikler abi , insan dayanamıyo dediğin gibi :)

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• bizim hobimizin aşk olayı budur hocam. Gece gündüz farketmez istemek yeter tebrik ederim.

• bizim hobimizin aşk olayı budur hocam. Gece gündüz farketmez istemek yeter tebrik ederim.

teşekkür ederim hocam, eyvallah..
    zannedersem bizdeki halin sebebi bu dediğiniz g;$i ,

• gece gece yaptığımıza bak :) kafaları karıştırmadık umarım ..
    :) şaka bi yana ama, sanki iyi bir atıcıdan güzel sonuçlar çıkarır bu tüfek .

• Abi Azer Bülbül - Git yat şarkısı benden sana gelsin :) dinlerken şarkı sözlerine dikkat :)
    Bu arada ellerine sağlık ayrıca tebrik azimle hobiye devam gece gündüz dinlemeden :)

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.

• Bence hem tüfek rodajını tamamlamamış hemde siz tüfeğe alışmamışken bundan iyisi olamazdı çok beğendim ilk denemeyi güle güle kullan abi :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• sanki iyi bir atıcıdan güzel sonuçlar çıkarır bu tüfek .

Bende aynen bu kanıdaydım okuduğum yorumlara göre bu tüfek atıcısına bağlı :) Sahibine göre kişneyen cinslerden sanırım :)

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#

• teşekkürler arkadaşlar.. ilerleyen zamanlarda belli olacak, tüfek mi iyi, atıcımı kötü :)

Ne ara dürbün taktınız? Yoksa mekanik mi

bende var bi tane hocam da beğenmiyordum, onunla attım, mekanik denemedim hiç :) atıcı hatalarından maksimum düzeyde yoksun bi atış göreyim istedim ilk önce. :)

• Vay ferhat abi ... Eline saglik.kesinlikle tek delik olur.tetik yolu uzun alisirsin abi.jsb veya aa pellet denermisin .bence ft ye katil yaylida 4 kisi var suan :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• hadi be :) şu izmir de olana mı?
    gaza getireceksin beni Metehan, ama olmaz daha bizden, çok fırın ekmek yemek lazım, iltifatın için teşekkürler.

ama dediğin gibi 4 kişi varsa en fazla 5. olurum, iyi hava atarım ama :)

• Atışlara sözüm yok abi şarkı aklıma geldikçe gülüyorum :D hele iki buçuk üç derken ihi buçuk üçh oldu demesi beni benden alıyor :D

• Ne eksiğin var ki abi tüfeğe alışıp pozisyonları çalışsan bence ft için gayet yeterli seviyeye gelirsin. Gazlamak gibi olmasın da :D

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22