Stoeger Atac Suppresor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ayaklari getirememeleri cok ayip olmus.sen herseyi guzel yap en artistik ve kullanisli parcayi unut :)
    İmkani olan alsin .eminim stoeger bu urunude guzel yapmistir...
    Polat bey bir adet gonderin test yapalim.size geri gonderelim.imkan varsa tabiki.10-20-30-40-50 metrelerde deneyelim.kayit altina alip guzel bir paylasim yapalim

Kendime ayırıcam büyük ihtimal 1 tane, bununla ilgili olabilir hocam

• İnşallah ayın 15 ine kadar gelmez bu zam :) Sayın Yusuf bey nasip olursa ayın 15inde (ki maddi duruma göre) bir adet de ben almak istiyorum. İnşallah zam vs. gelmez o zamana kadar.

Stoeger x20 Suppresor Combo .22 Cal & Tasko 6x24-40
    GSG 92 Blowback
    Tanfoglio Witness 1911 Blowback
    ASG Dan Wesson 6 inc Silver
    Stoeger Atac Suppresor .22 Cal
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Sizede bir tane ayıralım hocam, zam gelirsede size eski fiyattan yardımcı olalım.. İsterseniz sipariş geçebilir ödemesini sonra yapabilirsiniz..

• Zevkle hocam

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Sizede bir tane ayıralım hocam, zam gelirsede size eski fiyattan yardımcı olalım.. İsterseniz sipariş geçebilir ödemesini sonra yapabilirsiniz..

Çok memnun olurum. Zaten havale indiriminiz varmış ödemeyi havale yolu ile yapmayı planlıyordum çok teşekkür ederim. Bana yapmam gerekenleri söylerseniz çok sevinirim.

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Çok memnun olurum. Zaten havale indiriminiz varmış ödemeyi havale yolu ile yapmayı planlıyordum çok teşekkür ederim. Bana yapmam gerekenleri söylerseniz çok sevinirim.

Özelden mesaj gonderdim hocam.

• Bugün iki adet sipariş verdik.
    İlk tüfeğim olacak. Umarım doğru bir seçim yapmışımdır :)

• Bugün iki adet sipariş verdik.
    İlk tüfeğim olacak. Umarım doğru bir seçim yapmışımdır :)

hayırlı olsun bi inceleme yaparsanız forumdaki bi çok kişi sayenizde fikir edinmiş olur

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Kaç gündür kafami kurcalayan bi soru var. Ayni model tüfekte 4.5 - 5.5 yada 6.35 seçenekleri arasında kaliyorum. Yeteri kadar fizik bilgim olmadigi için cevap bulamiyorum. Aradigim cevapin sorusu şöyle. 4.5 bi tüfekte namlu cikis hizi için 300 m/ s olduğunu 5.5 içinde 240 olduğunu düşünelim. 4.5 daha süratli ama hafif olduğu için 100m de hem sapitma hem hiz kaybi fazla olabilir. 5.5 da ise hiz düşük olduğu için 100 m de etkisi kalmiyabilir. Ayrıca çap büyük olduğu için daha fazla rüzgara magruz kalicak. Kisacasi ayni model yayli tüfekte uzak mesafe ve isabet için hangisi tercih edilmelidir.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Sabırsızlıkla incelemeleri bekliyoruz :)

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Uçuş süresi uzamadıkça 5.5 ideal diyebilirim, kütlesinden dolayı daha az etkileniyor rüzgardan.

Aynı silahta 4.5mm-300m/s 5.5mm-240m/s 6.35mm-200m/s gibi hızlarla atıyorsa hem isabet, hem tahribat, hemde uzak mesafe için 5.5mm seçmek mantıklı olur.

4.5mm-260m/s 5.5mm-200m/s gibi bir durum varsa 5.5in uçuş süresi uzayacağı için rüzgardan fazlaca etkilenir, dolayısıyla 4.5mm avantajlı olur.

• Striker almadan araştırma yaparken yurtdışında bu modelle ilgili çoğunlukla 6,35 kullanıldığını gördüm. 6,35 için 200m/s hıza sahip bu tüfekte bu kalibrenin çok kullanılmasına şaşırmıştım. Bizde pek de 6,35ine bakan olmaz bu tüfeğin.

• Striker almadan araştırma yaparken yurtdışında bu modelle ilgili çoğunlukla 6,35 kullanıldığını gördüm. 6,35 için 200m/s hıza sahip bu tüfekte bu kalibrenin çok kullanılmasına şaşırmıştım. Bizde pek de 6,35ine bakan olmaz bu tüfeğin.

Adamlar genelde 30 40 metreye atış yapıyor bu yüzden 6.35 almaları normal. Sanırım avlanıyorlar. Geçen bir video izledim tavşan avlıyorlardı, mesafe maksimum 30 metreydi.

• Magnum yaylilar, max 50m nesafeler icin 6.35mm alinabilir. Mod 125 6.35 guzel olur tahribat icin.