Sonunda BT65 aldım :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayirli olsun. Kilo olarak en az 80kg olmak lazim ayrıca kuclu kol ve bel kasi ister pompa. Ben kendimden ornek vereyim 115 kg geliyorum + madenciyim calistigim is ziyadesiyle agir olduğu için kalipta var bisiklet pompasi gibi basiyorum. Ama 67kg gelen bi arkadisima al len az pompalar dedim basinc 170 barda idi çocuğun ayakları yerden kesildi tüfeğe hava geçişi olmadi. Dedim olm önce seni yere çakmak lazim sonra belki basarsin. Baya geyik olmuştu bize. Umarim bi fikir verir sana zayif isen pompa almadan önce mutlaka kilo al. Adamin ayaklarini yerden kesiyor namussuz. :thumbup:

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• hayırlısı olsun gule gule kullan

bt 65 rb kankası ince mehmet 30 grein

• Hayirli olsun. Kilo olarak en az 80kg olmak lazim ayrıca kuclu kol ve bel kasi ister pompa. Ben kendimden ornek vereyim 115 kg geliyorum + madenciyim calistigim is ziyadesiyle agir olduğu için kalipta var bisiklet pompasi gibi basiyorum. Ama 67kg gelen bi arkadisima al len az pompalar dedim basinc 170 barda idi çocuğun ayakları yerden kesildi tüfeğe hava geçişi olmadi. Dedim olm önce seni yere çakmak lazim sonra belki basarsin. Baya geyik olmuştu bize. Umarim bi fikir verir sana zayif isen pompa almadan önce mutlaka kilo al. Adamin ayaklarini yerden kesiyor namussuz. :thumbup:

hahahahahaa aynı replik daha öncede benim başıma geldi aynı bende 115 kiloyum ve mıllet pompa soyle zor boyle ugrasılmaz dıodu maddı sıkıntılardan dolayı scuba alamadım ve tırsa tırsa pompa aldım halbuki pompa gayette kolaymış geçenlerde bi arkadasıma verdım bıraz bas bakalım dıye aadamın ayakları yerden kesılmıstı :)) :thumbup: ;grin;

At44-10 WX Long LW + Bushnell 3-9x50 Sportsman + Webley Pompa :thumbup:

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. M.Kemal ATATÜRK....

• valla bende 4 tane pcp var bir uçtan başlıyorum doldurmaya eskiden yarım saat sürerdi şimdi 15 - 18 dakika arasında hepsini dolduruyorum. kondisyonumu yerine getirdi .

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Hayirli olsun yeni tufeginiz :)

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• hayırlı olsun allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Hayırlı olsun. Güzel günlerde, kazasız belasız atışlar dilerim.

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın umarım. ben de mod 125 kullanıcısıydım ve BT65 hemen cezbetti beni artık güç tutkusu mudur nedir direk ondan aldım :) pompa işi de bana daha iyi gibi geliyor sonuçta hiçbirşeye değişmeyeceğim güvenlik faktörü ön planda. scuba tüplerin durumu nedir bilmiyorum ama ben yanımda bir bomba taşımak istemem şahsen :) 78 kilodayım ve düzgün bi nefes al-ver düzeni yaparsanız pompalama işlemine 3-4 dolum sonrası çok rahat alışırsınız. ama benim gibi avucunuzun içinde pompa kolu morluk yapabilİR

• Pompalama teknigi ile ilgili video cekip paylasicam, 60 kilo ustu bir kisi bile uygun teknik ile pompa yapabilir cok zorlanmadan.

• iyi olur hocam verimli bir teknikle insanın kollarında atış için derman kalması lazım :thumbup:

• Güle güle kullanın. Genelde pompadan memnun forum arkadaşlarımız. Ama ben kendi adıma scuba varken pompayla asla uğraşmam. İş pompaya kalırsa ya fx pompa temin ederim ondan da emin değilim ya da yaylıya dönerim

• Bu forumda gordum galiba birisi bir mekanizma yapmis ama oyle boyle degil tam akil isi.Bir tane motor var ucuna da pompanin tutulacak kismini mi ne monte etmisler.Motorun donen hareketiyle o sap serbest hareket ederek hava basiyordu.Simdi anlatamadim ama linkini bulursam atarim

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Hayırlı olsun.imkanınız varsa scuba derim pompa amelelikten başka bir şey değil

Bu yoruma göre biz pompa kullananlar Amele,,,Scuba kullananlar Burjuva mı oluyor.... :?: ... :!:

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Bu yoruma göre biz pompa kullananlar Amele,,,Scuba kullananlar Burjuva mı oluyor.... :?: ... :!:

Hocam arkadaş mecazi anlamda kullanmış o kelimeyi en azından ben bu sonucu çıkardım Bt65 tüpü 255cc,At44 180cc haliyle Bt65'in pompalama süreci daha yorucu oluyor..

Bu arada tüfeği alan kardeşimize hayırlı uğurlu olsun..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• pompa ile orta tempoda 5 dakkada basıyorum havayı,o kadar zor degıl almadan bızıde korkuttular hıcte oyle degılmış,,Asıl scuba sıkıntı.. doldurma yerı,oraya göturmek,doldurma maliyetı ve pompaya göre risklı olması...pompa candır,can......

merhaba scuba tehlike konusu dikkaktimi cekti scuba kullananlar genelde bi günde bi kutu pelleti atan veya ciddi şekilde müsabayalara hazırlanan insanlardırki o yüzden scuba kullanılır daha cabuk hızlı ve güvenli! pompaya göre riskli olma konusuna gelirsek doğru kullanıldında hiçbir sorun teşkil etmez unutmayın pompada hava basarkende aynı tehlike var elinize aldığınız tüfektete 200 bar hava var ayrıca scuba patlamaz internette birçok video var ateşli silahla bile ateş ediliyor patlamıyor günlük hayatta ondan daha cok tehlikeli işlerle uğraşıyoruz yeterki biz önlemi alalım

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• olay pompa mı döver scuba mı muhabbetine döndü ben kendimden örnek verdim kimseyide korkutmaya çalıştığım falan yok bende 90 kg yim örneğin 1 saat süre içerisinde 3 kez pompa ile doldurmak zor geliyor 3 dolumda yapılacak atış sayısı at44 ile ayarı kısacak olursak bile 150 atış civarıdır oysaki yaylı tüfek ile bi oturuşta 250 pellet attığım olmuştu 1 saat içerisinde,pompa bi süre sonra insanı bezdiyor tecrube ile sabit (konu başlığı 255cc tüp hacmi olan ve havayı bol harcayan bt65 için açılmış)
    atos65 boş yere polemik yapmaya yönelik sivri çıkışlar ve alınganlıklar yapıyorsunuz bunlara gerek yok günün birinde sizde pompa dan bezip foruma scuba aranıyor diye ilan açarsanız kulaklarınızı çınlatırım ^^

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Teşekkür ediyorum arkadaşlar :)

Maalesef ben zayıfım, şu çok yiyip kilo alamayanlar varya onlardan biriside benim. Fakat ağır işlerde çalışmaya alışkınım şuan ki işimde öyle hatta, 56 kiloyum:) scuba tüp mantıklı geliyor doldur bir kere 1000 kere atış yap fakat onu taşıması sorun. arabam var, fakat arabayı her yere sokamıyoruz ve dediğim gibi scuba tüpü doldurtması ölüm benim için hem maddi konuda en önemli her doduruşta kafadan 30 lira cebimizden gidecek. Pompa ile uğraşacağım, hatta epey terleyeceğim bunun farkındayım anlattığınıza göre :D Ama zamanla alışırım diye düşünüyorum, baktım olmuyor en kötü ihtimal bir de scuba tüp alırım ilerleyen zamanlarda sonuçta birisi ile sınırlandırmıyorlar bizi ikisinide kullanabiliriz yerine göre :)

1425 liraya aldım 6 taksit olarak içindeki hava dolu gelmişti bir dakinde 190 barı geçmemeye dikkat ederim önerileriniz için teşekkürler :)

Şuanlık taksitle aldığım için taksite girmeye korkuyorum yine şuanlık ne pompa alabiliyorum ne da modaratör biraz daha erteleyeceğim mecbur, işten dolayı pekte zaman olmuyor zaten pazar günleri boşuz ondada mesaikitliyorlar genelde :) kendimi böyle kandırıp biraz daha erteleyeyim bakalım :D

Allah isteyen herkese nasip etsin, gerçekten benim için pahalı bir tüfekti nerdeyse 1 ay çalışıyorum o para için :D ama gönül ferman dinlemiyor.

Birde arkadaşlar malum ilk pcp ilkte 2 tane çektirdim sanırım 2 pellet aldı içerisine malum atış yaptım, bunlarda 2 pellet alma koruması yok muydu ? ve 1-2 kere 2 pellet attım sanırım tüfeğe zarar vermişmidir

• Birde arkadaşlar malum ilk pcp ilkte 2 tane çektirdim sanırım 2 pellet aldı içerisine malum atış yaptım, bunlarda 2 pellet alma koruması yok muydu ? ve 1-2 kere 2 pellet attım sanırım tüfeğe zarar vermişmidir

2 tane birden yükleyip atış yapabildin mi? yoksa sıkıştı mı içinde